زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز

ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ
من دوره کارشناسی نرم افزارم رو توی این دانشکده دارم می خونم و دیگه در حال تمام شدنه. به کلمه دانشکده دقت کنید. چون قبلا آموزشکده بوده نه دانشکده. منظورم اینه که قبلا زیر نظر آموزش و پرورش فعالیت می کرده اما حالا تقریبا ۹ ماهی میشه رفته زیر نظر دانشگاه فنی و حرفه ای.
در رشته های مختلفی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی (شبانه و روزانه) دانشجوی پسر می پذیره. البته یه دانشکده باهنر دیگه هم توی شیراز هست که فقط دانشجوی دختر می پذیره.
منم که خودم نیاز به گفتن نداره رشته کامپیوتر هستم. البته شبانه. به دلیل زحمات فراوانی که وزیر آموزش و پرورش کشیدن در سال ۸۸ سهمیه های روزانه از این دانشکده فعلی و آموزشکده قبلی برداشته شدن و به برادران آموزش و پرورشی تخصیص داده شدن. البته دستشون درد نکنه حداقل سهمیه های شبانه رو نگه داشتن.
توجه: در همون سال بعضی آموزشکده ها سهمیه روزانه رو به صورت آزاد داشتن.
ولی می خوام این نوید رو به همتون بدم که دیگه چیزی به اسم آموزشکده نخواهیم داشت (بنابر دانسته های من)
فضای اشغال شده توسط این دانشکده فضای تقریبا بزرگی است. امکاناتی مثل حدود ۱۲ کارگاه کامپیوتر، چندین ساختمان آموزشی و اداری، ۴ خوابگاه درون دانشکده، سالن آمفی تئاتر، سالن ورزشی، زمین چمن، سلف سرویس، سالن مطالعه، و غیره است.
از نظر سطح علمی هم اساتیدش به سطح دانشگاه شیراز شاید نرسن. البته چند تا استاد خیلی خوب داره. ولی بعضی از اساتید هم که خوب نیستن. کلا کیفیت موضوع نسبی هست. نظر افراد مختلف با هم فرق داره.
نسبت با دانشکده های دیگه که دانشجوهای ناپیوسته رو میپذیره شاید یکی از گزینه های اول تا سوم برای انتخاب کردن باشه.
اگر میخواین دانشکده باهنر شیراز رو به کسی معرفی کنید بهش بگین بیشتر تحقیق کنه. من نظرم رو بیان کردم.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
RE: دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز
اونجا خیلی مستعد رشد هست اما متاسفانه کسایی وجود دارن که دلشون نمیخواد اونجا رشد کنه ( نه که نمیخوان ، طرز فکر نامناسبی دارن ) فرضا برای کتابخونه اونجا چقدر من با مسئولین صحبت کردم و اونا هم حرفام رو تایید کردن و ازم یه لیست کتاب خواستن و بعدا خودشون کتابای این لیست رو تایید کردن اما آخرش شاید فقط ۲۰% چیزایی که خودشون تایید کرده بودند رو خریداری کردند! مسئول کتابخونه گفت برو با پول خودت بخر بیار تا بعدا بریم اداره اموزش و پولش رو بگیریم ، من گفتم مگه یکی دوجلده که خودم بخرم!
مشکل دیگه اینه که در عرض ۳ سال ۳ تا رئیس برای دانشکده معرفی شد!!!

یکی از دوستان که اصفهان درس میخوند میگفت توی اموزشکده مهاجر اصفهان اصلا همچین فضایی وجود نداره اما با یه مدیریت خوب از فضا خیلی خوب استفاده کردند در حالی که باهنر ۳ تا ورزشگاه داره که فقط یکیش بدرد میخوره و کلی هم فضا در پشت ساختمان اصلی به هدر رفته .

از لحاظ کارگاهی واقعا امکاناتش خوبه و همین تعداد کارگاه های زیاد خودش یه مزیته .
درباره اینترنت جالبه بدونید حدود ۵ سال پیش اونجا فقط یه کافی نت داشت و فکر کنم سهمیه ماهیانه ۴ ساعت اینترنت رایگان . اما با تلاش دوستان ( ورودی های ۸۵ و ۸۶ کارشناسی ) بالاخره اینترنت بیسیم نا محدود در اونجا راه افتاد ( الان دیگه نمیدونم وضعیت اونجا چطوره ؟! )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  درباره اینترنت جالبه بدونید حدود ۵ سال پیش اونجا فقط یه کافی نت داشت و فکر کنم سهمیه ماهیانه ۴ ساعت اینترنت رایگان . اما با تلاش دوستان ( ورودی های ۸۵ و ۸۶ کارشناسی ) بالاخره اینترنت بیسیم نا محدود در اونجا راه افتاد ( الان دیگه نمیدونم وضعیت اونجا چطوره ؟! )
خوب همین الآن هم فقط یه کافی نت توی باهنر هست. ژتون استفاده رایگان از کافی نت رو هم باید بریم از امور فرهنگی بگیریم. البته من خودم زیاد میرم اون کافی نت ولی تا حالا یه بار هم ژتون نگرفتم. البته فکر نکنید بچه مایه دارم!
اما جلوی درب دانشکده چندین کافی نت وجود داره. در مورد اینترنت بی سیم هم از حدودا تابستون سال ۹۰، برای استفاده باید میرفتیم و اسم می نوشتیم تا نام کاربری و کلمه عبور بهمون بدن. اواخر سال ۹۰ سرعتش هم پایین اومده بود.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)p.parsaee نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  درباره اینترنت جالبه بدونید حدود ۵ سال پیش اونجا فقط یه کافی نت داشت و فکر کنم سهمیه ماهیانه ۴ ساعت اینترنت رایگان . اما با تلاش دوستان ( ورودی های ۸۵ و ۸۶ کارشناسی ) بالاخره اینترنت بیسیم نا محدود در اونجا راه افتاد ( الان دیگه نمیدونم وضعیت اونجا چطوره ؟! )
خوب همین الآن هم فقط یه کافی نت توی باهنر هست. ژتون استفاده رایگان از کافی نت رو هم باید بریم از امور فرهنگی بگیریم. البته من خودم زیاد میرم اون کافی نت ولی تا حالا یه بار هم ژتون نگرفتم. البته فکر نکنید بچه مایه دارم!
اما جلوی درب دانشکده چندین کافی نت وجود داره. در مورد اینترنت بی سیم هم از حدودا تابستون سال ۹۰، برای استفاده باید میرفتیم و اسم می نوشتیم تا نام کاربری و کلمه عبور بهمون بدن. اواخر سال ۹۰ سرعتش هم پایین اومده بود.

خب خدا رو شکر زمان ما این چیزا نبود (خیلی زحمت کشیدیم تا اینترنت بیسیم گرفتیم ) اما نامحدود استفاده میکردیم و نیازی به نام کاربری نبود سرعتش بد نبود خوب هم نبود. (سرعتش حدود ۲۰ کیلو در ثانیه بود Confused )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
سلام
دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز ---> همان دانشگاه شیراز است ؟
سوال : شنیدم برای ارشد باید حتما ۶ واحد زبان خواند و بعضی درس ها به زبان انگلیسی تدریس می شود ، آیا این گفته صحت دارد ؟

سال گذشته شاگرد اول رشته ما با سهمیه توانست شیراز قبول شود ولی خیلی از زبان انگلیسی شاکی بود درحدی که بعد از یک ماه با همان سهمیه شاگرد اول به دانشگاه دیگری رفت .
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  سلام
دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز ---> همان دانشگاه شیراز است ؟
سوال : شنیدم برای ارشد باید حتما ۶ واحد زبان خواند و بعضی درس ها به زبان انگلیسی تدریس می شود ، آیا این گفته صحت دارد ؟

سال گذشته شاگرد اول رشته ما با سهمیه توانست شیراز قبول شود ولی خیلی از زبان انگلیسی شاکی بود درحدی که بعد از یک ماه با همان سهمیه شاگرد اول به دانشگاه دیگری رفت .

نه یکی نیست !
آره فکر کنم باید همه ( غیر از افرادی که در آزمونی که خود دانشگاه شیراز میگیره و نمره لازم رو کسب میکنن ) ۶ واحد زبان پاس کنن . اینکه خیلی بده Confused ۶ واحد اضافی Huh

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط hirsoft.)
Information جدید: دانشکده فنی و مهندسی شیراز(باهنر)
سلام من دانشجوی روزانه کاردانی دانشکده باهنرم. رشته کامپیوتر.
در معرفی دانشکده بچه های ترم بالا از پیشینه اینجا بیشتر اطلاع دارند. اما در ارائه وضعیت فعلی دانشکده باید بگم
درحال حاضر رئیس انستیتو خدمات (کامپیوتر-حسابداری) جناب آقای مهندس صادقی که فردی متشخص و راهنما برای همه هستند به عهده دارند، اما یادتان نره هرکه با ایشان در افتاد ور افتاد Smile)
رئیس دانشکده هم جناب آقای مهندس شمس هستند که قبلا معاون سازمان فنی و حرفه ای بودند.
ساختمان دانشکده که قدمت آن به قبل از انقلاب میرسه به سبک کالج امریکایی طراحی شده اگر مستحضر باشید اطراف ان همه مدارس متصل به این کالج بوده و از معماری زیبایی برخوردار بوده. از لحاظ فضای سبز و آموزشی که واقعا حرف نداره خصوصا بهارنارج اینجا که معرف شهر شیرازه.
۴ خوابگاه اینجا که در خود دانشکده هست واقعا مناسبه البته برای دریافت، دانشجویان شبانه توی زحمت هستند.
برای مهر ۹۱ هم سر در دانشکده فکر میکنم آماده بشه این عالیه.
یک شهید گمنام هم در صحن دانشکده جایی که از فضای معنوی خوبی برخورداره به خاک سپرده شده. قابل ذکر هست این دانشکده تک جنسیتی هست و دانشجویان واقعا از خیلی مشکلات یاد نشده به دور هستند که جای شکر داره.(قابل توجه.....)
کار گاه ها هم که دوستان فرمودند واقعا کامله. سایت هم که سیستم هاشون ارتقا پیدا کرده و مناسب هست.
اما من موردی که فکر میکنم نقطه ضعف اینجا هست مشکل کمکاری مسولین هست، سرعت پیشرفت اینجا واقعا بالاست اما آب و هوای شیراز این فرایند پیشرفت رو کند میکنه منظورم اینه که خیلی بیشتر باید تلاش کنند که البته امیدوارم.
یادم رفت بگم علاوه بر اتاق مطالعه خوابگاه ها اینجا سالن مطالعه ی کتابخانه مرکزی، شبانه روزی هست، البته گاهی با مسائل کوچک مثل دستور بی مورد نسبت به بسته شدن روبروست. کتابخانه هم کتابهای خوبی داره، حدود ۲۰هزارجلد.اما متاسفانه برخی کارکنان آموزش پرورشی هنوز باهنر رو مدرسه میدونن و اخلاق کودکانه دارند و البته کم نیستند در آموزشکده های کشور!
مسئولین و مدرسین خوب و بد هم داره!
اما بسیاری از مسئولین حوصله شنیدن نقد ندارند
اینترنت اینجا هم فیبر نوری با پهنای باند بسیار بالا (درِ گوشی از طرف اساتید) موجوده اما هنوز برای ما مبهم هست که چرا ترافیکش(وایرلس) برای بچه های خوابگاه پایین هست اون هم از ساعت ۱۶تا۷صبح.
از اساتید شنیدم این دانشکده به پایگاه های علمی متصل هست اما هنوز خودم برای استفاده پیگیری نکردم
۱
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان
لطفا اغراق نکنید عزیزان من
بنده فارغ التحصیل کارشناسی آموزشکده باهنر شیراز هستم. در مورد فضا تمام صحبت عزیزان را قبول دارم
اما اساتید!!!!!!!!!!!
فکر کنم عزیزان استاد کامپیوتر ندیدند
آقا کدام استاد باهنر خوبه؟ احمد زاده ؟ محسنی ؟ جاهدی ؟ جعفری ؟ پارس زاده؟ اسماعیلی ؟ و .................

اصلا توی شان اساتید دانشگاه شیراز نیست که این فوق لیسانس های بی سواد را با آنها مقایسه کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطفا اغراق نکنید عزیزان من
بنده فارغ التحصیل کارشناسی آموزشکده باهنر شیراز هستم. در مورد فضا تمام صحبت عزیزان را قبول دارم
اما اساتید!!!!!!!!!!!
فکر کنم عزیزان استاد کامپیوتر ندیدند
آقا کدام استاد باهنر خوبه؟ احمد زاده ؟ محسنی ؟ جاهدی ؟ جعفری ؟ پارس زاده؟ اسماعیلی ؟ و .................

اصلا توی شان اساتید دانشگاه شیراز نیست که این فوق لیسانس های بی سواد را با آنها مقایسه کنید.

باهنر دیگه اینقدرا هم ضعیف نیست . اساتیدش قوی و ضعیف داره مثلا دکتر موسوی واقعا استاد خوبیه . یا بچه های ارشد و دکتری دانشگاه شیراز که میان باهنر درس میدن واقعا باسواد هستن و بنظرم حتی از برخی اساتید دانشگاه شیراز با سواد تر هستن این دانشجویان عزیز!! یا همین احمد زاده برای دروس عملی واقعا خوبه هر چند یکم درهم درس میده اما استاد خوبیه
اینو دیگه خودم دیدم.
۴ سال باهنر بودم و ۱ سال هم دانشگاه شیراز .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط rahim06.)
بله یک فوق لیسانس مثل احمد زاده برای دانشجوی کاردانی خیلی خوبه ، و البته که سطح کاردانی باهنر بسیار بالاست
اما در مورد کارشناسی اصلا این طور نیست. بررسی کنید ببینید از سال ۸۴ تاکنون که باهنر به طور پیوسته کارشناسی کامپیوتر داره چند نفر قبولی ارشد دانشگاه دولتی داشته؟ مطمئنم کمتر از ۱۰ نفر بوده
دوست عزیز عرق داشتن به دانشگاه محل تحصیل خوب است اما جهت راهنمایی دیگران باید واقعیت ها را گفت . بنده فارغ التحصیل باهنر شیراز هستم و اتفاقا با رتبه تک رقمی کارشناسی ناپیوسته به آنجا رفتم ولی می توانم بگویم یک هنرستان بزرگ بود که اسم آموزشکده گرفته بود
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hirsoft , Happiness.72
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  بله یک فوق لیسانس مثل احمد زاده برای دانشجوی کاردانی خیلی خوبه ، و البته که سطح کاردانی باهنر بسیار بالاست
اما در مورد کارشناسی اصلا این طور نیست. بررسی کنید ببینید از سال ۸۴ تاکنون که باهنر به طور پیوسته کارشناسی کامپیوتر داره چند نفر قبولی ارشد دانشگاه دولتی داشته؟ مطمئنم کمتر از ۱۰ نفر بوده
دوست عزیز عرق داشتن به دانشگاه محل تحصیل خوب است اما جهت راهنمایی دیگران باید واقعیت ها را گفت . بنده فارغ التحصیل باهنر شیراز هستم و اتفاقا با رتبه تک رقمی کارشناسی ناپیوسته به آنجا رفتم ولی می توانم بگویم یک هنرستان بزرگ بود که اسم آموزشکده گرفته بود

۱۰ نفر هم قبولی نداشته ارشد!!! ۱۰ تاش که فقط دارن روزانه شیراز میخونن تازه نه از سال ۸۴ ، بلکه هم ورودی های خودم و سال قبلیمونم!!!
حداقل ۲ نفر شریف
۱ فردوسی
۲ اصفهان و صنعتی اصفهان
داشتیم ( تازه اینا فقط مربوط به ورودی سال ۸۵و۸۶ هست )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
دوست عزیز rahim06

فکر کنم شما هنوز دانشگاه و استاد بد به پستت نخورده

من فارق التحصیل کاردانی باهنر هستم ورودی ۸۷

الان کارشناسی رو جای دیگه تو شیراز دارم تموم میکنم یعنی خدا وکیل ( به قول ما شیرازی ها ) له ترین اساتید باهنر صد شرف دارن به اساتید برجسته و . . . جاهای دیگه

محیط اموزشی خوب ، کارگاه خیلی عالی ، خوابگاه نزدیک ، سلف سرویس ، کتابخونه - واقعا باهنر جای خوبی هست
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ)S.Reza نوشته شده توسط:  فکر کنم شما هنوز دانشگاه و استاد بد به پستت نخورده
من فارق التحصیل کاردانی باهنر هستم ورودی ۸۷
الان کارشناسی رو جای دیگه تو شیراز دارم تموم میکنم یعنی خدا وکیل ( به قول ما شیرازی ها ) له ترین اساتید باهنر صد شرف دارن به اساتید برجسته و . . . جاهای دیگه
محیط اموزشی خوب ، کارگاه خیلی عالی ، خوابگاه نزدیک ، سلف سرویس ، کتابخونه - واقعا باهنر جای خوبی هست
رضا جان شاید یه جورایی حرف شما درست باشه اما حقیقت اینه که همه شرایط حاضر رو با شرایط ایده آل می سنجند.
مثلا اگه از خیلی از دانشجویان شریف هم بپرسید از دانشگاه راضی هستید احتمال خیلی زیاد بگن "نه".
این مکان پتانسیل بسیار بالایی داره، متاسفانه تاکنون رسیدگی مطلوب نشده ولی به نظر من تا چندسال آینده عالی خواهد شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: S.Reza
ارسال: #۱۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ق.ظ
Rainbow تبدیل آموزشکده به دانشکده فنی و مهندسی باهنر شیراز
با سلام
مطابق لینک زیر باید به حضور همه دوستان و کسانی که به دنبال آخرین اطلاعات و تحولات دانشکده باهنر هستند، برسانم از تاریخ ۲۹/۴/۱۳۹۲ مصوبه جلسه شورای گسترش آموزش عالی، با موضوع ارتقای جایگاه آموزشکده های فنی و مهندسی شهید باهنرشیراز و شهید مهاجر اصفهان، از این پس از لحاظ وزارت علوم و فناوری، این مراکز با عنوان دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز و دانشکده شهید مهاجر اصفهان واجد شرایط ارتقا و پیشرفت شناخته شده اند. موضوع تغییر نوع بودجه از حجمی به سرانه ای(مانند دانشگاه های سراسری)، افزایش رشته های کارشناسی و کاردانی، افزایش هیئت علمی یکی از دستاورد های این ابلاغیه وزارت علوم بوده است. لازم به ذکر است در بازدیدی که سرپرست دفتر گسترش وزارت علوم جناب آقای دکتر جمال زاده هفته گذشته از دانشکده باهنر داشتند این دانشکده را دارای پتانسیل بالا دانسته و این ابلاغیه را به ریاست دانشکده باهنر(مهندس شمس) تقدیم نمودند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته کثیری از مراکز آموزش عالی زیر نظر دانشگاه فنی و حرفه ای مدتی قبل عنوان دانشکده خورده اند که طبق دفترچه سازمان سنجش درست نبوده و درحال حاضر فقط باهنر و مهاجر و شریعتی دخترانه تهران دانشکده محسوب میشوند.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان من کاردانیم روباهنر شیراز رشته برق صنعتی بودم کارشناسیم رو منتظری مشهد بودم و الان هم ترم یک ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران هستم.
یادش به خیر زمان ما مهندس شمس رییس بودن ادم خوبی بود ما با ایشون تحلیل مدار هم داشتیم از اساتیدش یادم میاد اقای معافیان اژدری مروج بصیرت و.... یادش به خیر چقدر زود گذشت.
اینو بگم که اموزشکده ها رو با دانشگاه البته دانشگاه های خوب نه مثلا زابل و بجنورد وقم و از این قبیل مقایسه نکنید .... ولی خدایی در بین اموزشکده ها تو ایران جزء بهترین هاست شاید هم بهترین الان هم دنبال جزوه یکی از اساتید اونجا تو اینترنت بودم که با این سایت مواجه شدم ...
دوستان برقی اگر کسی کاردانی اونجا میخونه به یه ایمیل به من بزنه من یکی از جزوه ها رو خیلی لازم دارم ممنون میشم بای
mjtavazo@gmail.com
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۵۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۷۶۳ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  ۲۳۴ آی تی دانشگاه شیراز روزانه minaamirzade ۱۵ ۸,۶۳۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mina95
  ۲۱۰- باهنر کرمان روزانه benz1372 ۴ ۲,۶۲۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  مشکل خوابگاه باهنر و گلستان وهرمزگان dhgh ۴ ۲,۲۳۲ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۴۴۱ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۷۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  یکی که دانشگاه شهید رجائی ارشد میخونه shinagh ۰ ۱,۵۹۲ ۳۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: shinagh
  حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف asemane_nili ۷ ۶,۶۶۸ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sanaz90
  ٣٧١- معماری شهید باهنر کرمان doost4 ۵ ۲,۶۴۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: doost4

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close