زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟

ارسال: #۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ
من پارسال با رتبه ۵۰۰ امید قبولی تو تکمیل رو داشتم اما امسال با رتبه ۵۴ امیدی به قبولی ندارم.پردیس ها رو هم نمیخوام انتخاب کنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iabidi
ارسال: #۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
من چیکار کنم پردیس علوم تحقیقات قبول میشم؟///////////
مدرکش چطوریه؟
رتبم ۱۳۳ تراز۵۹۱۶
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
همین الان زنگ زدم علوم تحقیققات بروجرد یک خانم مهربون کلی باهام صحبت کرد و من رو از نگرانی در آورد

گفت که ما مجوز داریم از تهران و این که شهریه بر مبنای همون دانشگاه آزاد هستش و با تمام واحد ها یکی هستش.

من بروجرد رو انتخاب می کنم کلاس هاشم ۵شنبه جمعه و احتمالا ۲ هفته ای ۱ بار هستش.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , baran_68 , kimiagar , bahado
ارسال: #۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط hildar.)
RE: فرق پردیس علوم و تحقیقات با واحد علوم و تحقیقات چیست؟
به نظرم باید با تهران تماس گرفت و این قضیه پردیس ها رو استعلام کرد.من با واحد علوم و تحقیقات البرز تماس گرفتم ، گفتن چیزی راجع به پردیس نمیدونن.باید ببینیم مرجعی که مربوط به این قضیه پردیس ها هست کجاست و از اونا استعلام کرد چون نمیشه به حرف کارمندای واحدهای علوم و تحقیقات اکتفا کرد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , miladonline
ارسال: #۳۵
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  همین الان زنگ زدم علوم تحقیققات بروجرد یک خانم مهربون کلی باهام صحبت کرد و من رو از نگرانی در آورد

گفت که ما مجوز داریم از تهران و این که شهریه بر مبنای همون دانشگاه آزاد هستش و با تمام واحد ها یکی هستش.

دوست عزیز پردیس بروجرد نمیدونی چند نفر میخواد؟ با ۵۲۰۰ میشه قبول شد؟

من ترازهام به این صورت شده اما دوست دارم نرم افزار بخونم...کاشکی اصلا تخصصی نرم نمیزدم سفید میزاشتم دست کم ترازم مثل اون ۲تا ۶۴۰۰ میشد. اه اه اه

نرم افزار : ۵۲۲۵

هوش : ۶۳۶۵

معماری : ۶۴۶۶

اصلا امیدی هست به نرم افزار بچه ها؟ چه کار کنم؟ میشه هم نرم بزنم هم هوش؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ب.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومده .... اینا گفتن بر اساس تراز میان میسنجن داوطلب رو ... خب ترازی یکی تو گرمسار امتحان داده با تراز یکی که تو قزوین امتحان داده اصلا قابل مقایسه نیست .... مثلا تراز ۶۳۰۰ گرمسار درصداش از تراز ۶۳۰۰ قزوین خیلی کمتره ولی رتبش بهتره چون تراز آخرین فرد قبولی در قزوین حدود ۷۰۰۰ هست ولی در گرمسار فک کنم حدود ۶۵۰۰ .....ولی تو تکمیل ظرفیت شانسون برای قبولی در علوم تحقیقات برابر میشه !!!؟؟ به نظرتون این اتفاق قراره بیفته ؟!!!!
تراز سراسری محاسبه میشه...اون تراز آخرین فرد قبولیه که تو هر واحد دانشگاهی بر اساس سطح علمی افراد شرکت کننده فرق داره..
رتبه ها به صورت استانی محاسبه میشه که ملاک سنجش برای تکمیل طرفیت نیست.
بله فکر میکنم حق با شماست یکی از کارنامه های گرمسار رو دیدم... من اگه گرمسار میرفتم امتحان میدادم همون مرحله اول قبول بودم Sad ولی کی میرفت این همه راه رو !!!!
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
قابل توجه کلیه متقاضیان انتخاب رشته در پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات

به اطلاع کلیه متقاضیان انتخاب رشته در پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات می رساند که شهریه تحصیل در پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات با شهریه دیگر واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی یکسان
می باشد.
امورمالی پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۴:۳۴
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid , kimiagar
ارسال: #۳۸
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)tesna نوشته شده توسط:  قابل توجه کلیه متقاضیان انتخاب رشته در پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات

به اطلاع کلیه متقاضیان انتخاب رشته در پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات می رساند که شهریه تحصیل در پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات با شهریه دیگر واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی یکسان
می باشد.
امورمالی پردیس تحصیلات تکمیلی علوم و تحقیقات
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۴:۳۴

لینک منبع ؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ
[quote='arashmar' pid='131230' dateline='1348481248']
دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید
[/quot

به نظر من پردیس رو انتخاب نکنید چون معلوم نیست موقع فارغ التحصیلی مدرکش مورد تائید قرار بگیره یا نه
البته ۱۰۰% نمیشه نظر داد
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  همین الان زنگ زدم علوم تحقیققات بروجرد یک خانم مهربون کلی باهام صحبت کرد و من رو از نگرانی در آورد

من ترازهام به این صورت شده اما دوست دارم نرم افزار بخونم...کاشکی اصلا تخصصی نرم نمیزدم سفید میزاشتم دست کم ترازم مثل اون ۲تا ۶۴۰۰ میشد. اه اه اه

تراز بوجرد رو نمیدونم من خودم ۵۶۰۰ هست ترازم و میدونم قبول می شم. اون خانمه گفت که دانشگاهمون مرکز شهره و جاش خوبه

من سعی می کنم همینو اول انتخاب کنم
نظر شما چیه؟
۱
۲
ارسال: #۴۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
تراز ۵۹۱۶ رتبه ۱۳۳ نرم مشهد قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکم کنیییییییییید
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  همین الان زنگ زدم علوم تحقیققات بروجرد یک خانم مهربون کلی باهام صحبت کرد و من رو از نگرانی در آورد

تراز بوجرد رو نمیدونم من خودم ۵۶۰۰ هست ترازم و میدونم قبول می شم. اون خانمه گفت که دانشگاهمون مرکز شهره و جاش خوبه

من سعی می کنم همینو اول انتخاب کنم
نظر شما چیه؟

ایشالله که قبولی.

والا منم دوست دارم نرم افزار بزنم. لرستان چطوره؟ فکر کنم خرم آباد میشه.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  والا منم دوست دارم نرم افزار بزنم. لرستان چطوره؟ فکر کنم خرم آباد میشه.

شهر من عالیه . البته بروجرد از شهرهای استان لرستانه اما شهر خوبیه .Heart
ولی از نظر دانشگاهش خیلی از دانشجو های دانشگاه آزاد بروجرد از دانشگاه راضی نیستند البته نظر دانشجو های کارشناسی اینه
دانشجو های ارشد رو نمی دونم Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405
ارسال: #۴۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ
..
.
اگه کسی پردیس قبول بشه میتونه انتقالی بگیره به سایر واحدها؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
واحدهای علوم و تحقیقات بدون مجوز دانشگاه آزاد به پردیس تبدیل شدند
رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی از ادامه فعالیت واحدهای علوم و تحقیقات بدون مجوز این دانشگاه در قالب پردیس های دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، 'خسرو دانشجو' روز شنبه در نشست مطبوعاتی ضمن تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته درمورد ساماندهی واحدهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد سراسر کشور طی سه ماه گذشته، اظهار داشت: در ابتدای قبول مسوولیت در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات به چند مشکل عمده در این مجموعه برخوردیم که نداشتن مجوز فعالیت تعداد زیادی از این واحدها مهم ترین این مشکلات بود.

وی با بیان اینکه به جز واحد علوم و تحقیقات تهران ، تعداد ۴۲ واحد علوم و تحقیقات در استان های سراسر کشور وجود داشته است، خاطرنشان کرد: اغلب این واحدها در سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ طبق یک دستورالعمل داخلی در دانشگاه آزاد فعالیت خود را آغاز و نسبت به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف اقدام کردند درحالیکه ۳۴ واحد علوم و تحقیقات هیچگونه مجوزی از شورای گسترش آموزش عالی نداشتند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می شد.

دانشجو ادامه داد: با توجه به اینکه مدرک فارغ التحصیلی دانش آموختگان واحدهای دانشگاهی بدون مجوز، مورد تایید شورای گسترش و وزارت علوم قرار نمی‌گیرد به منظور رفع همین مشکل، رایزنی هایی با مسوولان وزارت علوم آغاز شد و خوشبختانه به نتایج مطلوبی رسید.

وی یادآور شد: در گذشته از مجموع ۴۲ واحد علوم و تحقیقات، ۸ واحد نسبت به گرفتن موافقت اصولی از شورای گسترش آموزش عالی اقدام کرده بودند که با توافق مسوولان وزارت علوم و دانشگاه آزاد، مقرر شد این واحدهای دارای مجوز به صورت مستقل از واحد علوم و تحقیقات مرکزی ادامه فعالیت دهند و براساس اختیارات قانونی که به آنها داده شده است برای گرفتن دانشجو و اعلام فارغ التحصیلی دانش آموختگان اقدام کنند.

هشت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که از قبل مجوز شورای گسترش را دریافت کرده اند شامل واحدهای آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خوزستان، سیرجان، کرمان، کرمانشاه و آیت الله آملی هستند.

دانشجو درمورد تصمیمات اتخاذ شده برای واحدهای علوم و تحقیقات بدون مجوز نیز توضیح داد: با توافق صورت گرفته میان دانشگاه آزاد و وزارت علوم، مجوز شورای گسترش برای این واحدها صادر شد تا آنها بتوانند به عنوان پردیس های دانشگاهی علوم و تحقیقات متکی به واحدهای همجوار آنها و با نظارت واحدعلوم و تحقیقات تهران ادامه فعالیت دهند و به این ترتیب مشکل نداشتن مجوز این واحدها هم برطرف شد چراکه واحدهای همجوار از سال ها قبل، مجوزهای لازم برای فعالیت را کسب کرده اند.

وی با بیان اینکه تعدادی رشته های دانشگاه آزاد نیز بدون مجوز هستند و دانشجویانی در آنها تحصیل می کنند، اضافه کرد: در گام بعدی از شورای گسترش آموزش عالی مهلت گرفتیم که تا مهرماه ۱۳۹۲برای ایجاد زیرساخت های لازم و گرفتن مجوز برای این رشته ها اقدام کنیم و دانشجویان این رشته ها نیز دغدغه تایید مدرک فارغ التحصیلی نداشته باشند.

رییس واحدعلوم و تحقیقات دانشگاه آزاد درمورد نحوه مواجهه با مدرک افرادی که از واحدهای بدون مجوز این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند نیز گفت: خوشبختانه شورای گسترش موافقت کرد که مدرک فارغ التحصیلی این افراد نیز تایید شود.

به گفته وی پیش از این ۹۰ درصد رشته های واحدهای علوم و تحقیقات سراسر کشور به جز واحد تهران، بدون مجوز شورای گسترش بودند اما هم اکنون با اقدامات و تهمیدات انجام شده، دیگر حتی یک رشته بدون مجوز نیز در این دانشگاه وجود ندارد.

دانشجو تاکید کرد: هرچند درحال حاضر مجوز موقت برای رشته های بدون مجوز دانشگاه آزاد از سوی شورای گسترش صادر شده است اما تا مهرماه ۹۲ تلاش خواهیم کرد مجوز اصولی این رشته ها را دریافت کنیم.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای راه اندازی پردیس ها و واحدهای علوم و تحقیقات جدید در سراسر کشور وجود ندارد و متقاضیانی که قابلیت ایجاد این واحدهای تحصیلات تکمیلی را در خود می بینند می توانند درخواست خود را به ما و شورای گسترش آموزش عالی ارائه دهند.

رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شمار دانشجویان فعلی علوم و تحقیقات تهران را ۳۵ هزار نفر اعلام کرد و گفت که نزدیک به ۲۰ هزار نفر از این دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند و بقیه در مقطع کارشناسی درس می خوانند.

وی یادآور شد: شمار دانشجویان درحال تحصیل در ۴۲ واحدعلوم و تحقیقات استانی نیز به ۳۵ هزار نفر می رسد که اکثریت آنها در دوره های تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند.
لینک خبر :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hildar , miladonline , coffee

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۵۵۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  یو اس اس دی چیست؟ nolw0932 ۰ ۲,۱۸۸ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nolw0932
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۱۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۲,۹۷۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۶۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۱۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close