زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقاد از مکان قرارگیری تاپیک دانشگاه آزاد

ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
Smile انتقاد از مکان قرارگیری تاپیک دانشگاه آزاد
با سلام و وقت بخیر

خداقوت و حسته نباشین خدمت مدیران زحمت کش مانشت...

من یه انتقاد کوچولویی از تاپیک مربوط به مسائل دانشگاه آزاد داشتم و اونم اینه که اگه برای مدیران مانشت مقدوره جای تاپیک رو عوض کنن

و یه تاپیک جدا مثل تاپیک های که برای دوره دکتر گذاشتید بزارید ... دلیلم اینه که تا میخوای یه چیزی در قسمت موسسات کنکوری بزاری

و از در مورد موسسات کنکوری سوالی و یا تاپیکی رو باز کنی و بپرسی... به دلیل اینکه الان بازار کنکور دانشگاه آزاد گرم می بینی سوالت

در اون قسمت صفحه اصلی سایت نیستش که بیشتر بهش لینک بشه و تاپیک دانشگاه آزاد میاد و جاش رو می گیره... در این بین هم اگه

کاربری کنجکاو باشه و سری به قسمت موسسات کنکوری بزنه تازه اونوقت تاپیک مربوط مثلا به سوال من رو می بینه و اونوقت شاید دیر

شده و داوطلبی میخواد اطلاعات جامعی راجع به موسسه کنکوری بدست بیاره ولی چون تعداد بازدید کننده هاش کم هستش کما اینکه

شایدم دیر بشه برای اون داوطلب و نتونه تصمیم درست و حسابی برای رفتن به یه موسسه رو بگیره... تقاضا دارم اگه این کار مقدور باشه

مکان قرار گیری تاپیک مربوط به دانشگاه آزاد یه بخش جدایی بشه...

از مدیران سایت و جناب دکتر تنهایی هم تشکر و قدردانی می کنم....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
زیاد سخت نگیر اینم میگزره
۰
۱
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ ب.ظ
نه بابا سخت نمی گیرم... فقط مشکلی که برای یکی دو تا از دوستام در این رابطه به وجود اومده بود رو بازگو کردم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۲۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۲۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۹۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۹۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۳۱ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۶۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۳۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close