زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سوال فنی از کنکور ازاد (تحصیل همزمان، انصراف، رزرو، معادل سازی)

ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چند سوال فنی از کنکور ازاد (تحصیل همزمان، انصراف، رزرو، معادل سازی)
سلام به همگی.
من اگر امسال در رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار پردیس دانشگاه آزاد قبول شوم و ثبت نام کرده و شروع به تحصیل نمایم، آنگاه :

۱) اگر سال آینده در رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد قبول شوم ، آیا امکان تغییر رشته و معادل سازی واحد ها وجود دارد ؟

۲) اگر سال آینده ، در رشته ای (علوم انسانی) از دانشگاه سراسری قبول شوم ، آیا امکان تحصیل همزمان با دانشگاه آزاد وجود دارد ؟

۳) اگر سال آینده ، در رشته ای از دانشگاه سراسری قبول شوم ، آیا امکان رزرو دانشگاه سراسری وجود دارد ؟

۴) سوال ۳ را برای دانشگاه آزاد می پرسم ؟

۵) اگر امکان رزرو دانشگاه آزاد وجود دارد، آیا هزینه ای هم دارد ؟

۶) اگر دو ترم در دانشگاه آزاد (پردیس) درس بخوانم، آیا برای انصراف، هزینه ی اضافی باید به دانشگاه پرداخت کرد ؟

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و سوالات را مطالعه کرده و ممنون از اینکه پاسخم را می دهید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط mehdiba3.)
امکان رزرو کردن دانشگاه آزاد
کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

من مشمول خدمت سربازی هستم و خدمتم اواخر بهمن ماه تمام میشه.
تکمیل ظرفیت خمین قبول شدم و میخوام ببینم اگه بخوام ۱ ترم رزرو کنم و از سنوات تحصیلیم کم نشه باید چیکار کنم؟

برای شهریه ثابت ، باید کل شهریه ثابت ترم مهر رو که نمیخوام برم پرداخت کنم؟

اگه اخر بهمن برم برای ثبتنام منو ثبتنام با تخیر می کنن؟

اگه نامه بیارم از یگان خدمت سربازیم که تا آخر بهمن سربازیم تمام میشه ثبتانم می کنن؟

میخوام بدونم تو این مورد خاص باید چیکار کرد

ممنون
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
دقیقا مشکل منو دارید! منم قبلا اینجوری بودم. احتیاج به ثبت نام نیست تا ۲ ترم برای شما امکان ثبت نام هست. سربازی تمام شد میری دانشگاه و درخواست میدی که من چون سرباز بودم نتونستم بیام ثبت نام بعد درخواست شما رو میفرستن کمیسیون موارد خاص و اونا OK میدن همین!. اگه الان ثبت نام کنی باید ۱ ترم مرخصی بگیری که به سنوات اضافه میشه اما اگه ثبت نام نکنی و ترم لعد بیایی دیگه برات سنوات نمیخوره. شهریه ثابت اون ترم رو هم میگیرن.

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
RE: امکان رزرو کردن دانشگاه آزاد
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  دقیقا مشکل منو دارید! منم قبلا اینجوری بودم. احتیاج به ثبت نام نیست تا ۲ ترم برای شما امکان ثبت نام هست. سربازی تمام شد میری دانشگاه و درخواست میدی که من چون سرباز بودم نتونستم بیام ثبت نام بعد درخواست شما رو میفرستن کمیسیون موارد خاص و اونا OK میدن همین!. اگه الان ثبت نام کنی باید ۱ ترم مرخصی بگیری که به سنوات اضافه میشه اما اگه ثبت نام نکنی و ترم لعد بیایی دیگه برات سنوات نمیخوره. شهریه ثابت اون ترم رو هم میگیرن.

از شما کامل شهریه ثبات گرفتند؟ بعضا می گن نصفشو میگیرن.

اگه آخر بهمن برم بازم ثبتانمم می کنن و میفرستنم کمیسیون؟
مرسی
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
آره کل شهریه رو گرفتن. اگه بهمن برید مدارک رو از شما میگیرن و بعد خودشون میفرستن کمیسیون و بعد که جواب اومد به شما اطلاع میدن یه ۱۵ تا ۲۰ روزی طول میکشه جواب بیاد باید قبل از شروع ترم درخواست بدی که عقب نمونی

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ
سلام من هم همین سوال رو داشتم لطفا راهنمایی کنید..من قزوین تکمیل ظرفیت قبول شدم و میخوام که ترم بهمن برم..امروز رفتم ثبت نام مسئول اموزش گفت کلا برم ودیماه بیام برای ثبت نام .حالا میخوام ببینم که اگه دیماه برم اولا مشکلی برام پیش نمیاد؟ثانیا برام احتساب سنوات حساب میشه؟ ممنون از راهنماییتون
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
این همه دانشجو ارشد داریم اینجا ولی هیچ کس دقیق راهنمایی نمیکنه!!
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام من هم همین سوال رو داشتم لطفا راهنمایی کنید..من قزوین تکمیل ظرفیت قبول شدم و میخوام که ترم بهمن برم..امروز رفتم ثبت نام مسئول اموزش گفت کلا برم ودیماه بیام برای ثبت نام .حالا میخوام ببینم که اگه دیماه برم اولا مشکلی برام پیش نمیاد؟ثانیا برام احتساب سنوات حساب میشه؟ ممنون از راهنماییتون
نه مشکلی پیش نمیاد جز مشکل پول ! :-) اگه دی ماه برید احتمال بسیار زیاد چون ثبت نام نکردید بدون سنوات حساب کنن براتون.
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  این همه دانشجو ارشد داریم اینجا ولی هیچ کس دقیق راهنمایی نمیکنه!!
فکر کنم جواب شما رو کامل دادم چون مشکل ما مشترک بوده حالا دیگه دنبال چی هستید نمیدونم!

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام من هم همین سوال رو داشتم لطفا راهنمایی کنید..من قزوین تکمیل ظرفیت قبول شدم و میخوام که ترم بهمن برم..امروز رفتم ثبت نام مسئول اموزش گفت کلا برم ودیماه بیام برای ثبت نام .حالا میخوام ببینم که اگه دیماه برم اولا مشکلی برام پیش نمیاد؟ثانیا برام احتساب سنوات حساب میشه؟ ممنون از راهنماییتون
نه مشکلی پیش نمیاد جز مشکل پول ! :-) اگه دی ماه برید احتمال بسیار زیاد چون ثبت نام نکردید بدون سنوات حساب کنن براتون.
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  این همه دانشجو ارشد داریم اینجا ولی هیچ کس دقیق راهنمایی نمیکنه!!
فکر کنم جواب شما رو کامل دادم چون مشکل ما مشترک بوده حالا دیگه دنبال چی هستید نمیدونم!
اگه اواخر بهمن برم ثبتانمم می کنن؟ یا باید حتما دی برم. اگه نامه ببرم از پادگان که تا اواخر بهمن سربازیم تمام میشه قبول می کنن؟
ارسال: #۱۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
نه شما همین که سربازی تمام شد برو و درخواست ثبت نام بده هرچه زودتر بهتر! اونا کارت پایان خدمت براشون مهمه نه نامه پادگان و فکر هم نکنم پادگان همچین نامه ای به شما بده ! در کل کارت مهمه همین

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۱۱
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  [quote='NOOSHIN61' pid='136316' dateline='1349881255']
سلام من هم همین سوال رو داشتم لطفا راهنمایی کنید..من قزوین تکمیل ظرفیت قبول شدم و میخوام که ترم بهمن برم..امروز رفتم ثبت نام مسئول اموزش گفت کلا برم ودیماه بیام برای ثبت نام .حالا میخوام ببینم که اگه دیماه برم اولا مشکلی برام پیش نمیاد؟ثانیا برام احتساب سنوات حساب میشه؟ ممنون از راهنماییتون
[
ممنون از راهنماییتونSmile
ارسال: #۱۲
۰۶ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
بخوایم ۲ ترم رزرو کنیم چقدر باید شهریه بدیم؟
ارسال: #۱۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  بخوایم ۲ ترم رزرو کنیم چقدر باید شهریه بدیم؟
۲ تومن!

قدر لحظه ها را بدان!
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan
ارسال: #۱۴
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ
فکر کنم به ازای هر ترم یک سوم شهریه ثابت رو میگیرن !!
ارسال: #۱۵
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  فکر کنم به ازای هر ترم یک سوم شهریه ثابت رو میگیرن !!
باید برید نیستان اونجا درخواست بدید تا به ۱/۳ کاهش پیدا کنه!

قدر لحظه ها را بدان!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۶۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۴۱۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۶۲ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۲۱ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۶۷۱ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۱۳ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۸۲۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close