زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک! کتاب خوبه حقیقت کدومه؟

ارسال:

talash پرسیده:

سلام.میخواستم ببینم کتاب سیستم عامل حقیقت که همه میگن خوبه.دقیقا اسمش چیه؟ مال چه انتشاراتیه؟ جلدش چه رنگیه؟ و قیمت؟ اگر هم یه عکس ازش بزارید که عالی میشه.فوریه.ممنون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

SaMiRa.e پاسخ داده:

RE: درخواست کمک! کتاب خوبه حقیقت کدومه؟

سیستم عامل با رویکرد حل المسائل ، حدود ۴۹۰ صفحه .

[تصویر:  13491848651.jpg]

ارسال:

kevin_n پاسخ داده:

(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  سیستم عامل با رویکرد حل المسائل ، حدود ۴۹۰ صفحه .

[تصویر:  13491848651.jpg]

سلام داداشم.
آقا من در به در pdf این کتابم. شما ایبوکشو دارید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

talash پاسخ داده:

ممنون که عکس گذاشتین.راستش من یه کتاب سیستم پارسه خواستم بگیرم .جلدش همین طوری مشکی بود ولی مارک های صورتی هم داشت.برای سال ۹۰ بود.میشه بگید این کتاب برای چه سالیه و قیمتش چنده؟ میدونید کتاب امسال پارسه با چاپ ۹۰ فرقی داره؟

۰
ارسال:

SaMiRa.e پاسخ داده:

این برای سال ۹۰ هست ، قیمتش هم ۱۴۰۰۰ تومان ، ولی شرمنده تغییرات کتاب امسال را اطلاعی ندارم .Smile

۰
ارسال:

fereshteh JI پاسخ داده:

کتاب تستهای سیستم عامل حقیقت رو کسی نداره؟بیرون تکی نمیفروشن!

۰
ارسال:

mona matin پاسخ داده:

درخواست کمک!

سلام دوستان
کسی از بچه ها هست که سیستم عامل راحت تست بزنه و توی آزمون ها درصد بالایی بزنه؟
من برای سیستم خیلی وقت میذارم اما اصلا نمیتونم تست بزم، لطفا اگر کسی هست در این باره اطلاعی داره کمکم کنه.

۰
ارسال:

movaffagh پاسخ داده:

سلام من که ویس حقیقت پارسه رو گوش دادم(سال ۸۹) جلسه اولش ایشون گفت کتابش اسمش طراحی و پیاده سازی سیستم های عامل نویسنده تننبام ترجمه و تالیف حقیقت تاکید داشت ک جزوه پارسه اش قدیمی است و کتاب قبلیش هم فقط ترجمه یکی از ۲ کتاب تننبام هست این جدیده تقریبا مطالب همه منابع رو شامله
منتها از شهرمون به هر کتاب فروشی سپردم در نهایت گفت قیمت ورق ها گران شده دیگه تو بازار نیست دادشم هم تو میدون انقلاب تهران ندیدش همینطور انجیم در مشهد ندیدش کسی فایل پی دی اف اونو اگه دید به ما هم بده

سلام من که ویس حقیقت پارسه رو گوش دادم(سال ۸۹) جلسه اولش ایشون گفت کتابش اسمش طراحی و پیاده سازی سیستم های عامل نویسنده تننبام ترجمه و تالیف حقیقت تاکید داشت ک جزوه پارسه اش قدیمی است
منتها از شهرمون به هر کتاب فروشی سپردم در نهایت گفت قیمت ورق ها گران شده دیگه تو بازار نیست دادشم هم تو میدون انقلاب تهران ندیدش همینطور انجیم در مشهد ندیدش کسی فایل پی دی اف اونو اگه دید به ما هم بده

۰
ارسال:

sanar.m پاسخ داده:

خواهش میکنم کسی اگه pdfش رو داره بذاره.تنکس

۰
ارسال: #۱۰

Pakzad پاسخ داده:

البته قیمت کتاب تغییر کرده ،۲۱۰۰۰ تومان شده .

۰
ارسال: #۱۱

SaMiRa.e پاسخ داده:

(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)sanar.m نوشته شده توسط:  خواهش میکنم کسی اگه pdfش رو داره بذاره.تنکس

کتابهای پارسه جزکتابهایی است که حق مولف داره ،‌ بعید میدونم بتونید پیدا کنید .

ارسال: #۱۲

sanar.m پاسخ داده:

کتابهای پارسه جزکتابهایی است که حق مولف داره ،‌ بعید میدونم بتونید پیدا کنید .
[/quote]

برای خرید کتاباشون باید حتما پارسه ثبت نام کنیم یا اینکه از کتابفروشیا میشه تهیه کرد؟چجوریه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۱۳

SaMiRa.e پاسخ داده:

یکسری کتابهاشونو تکی میفروشند و نیازی به ثبت نام نداره ، کتاب دست دوم رو میتونید از کتابفروشی تهیه کنید .

۰
ارسال: #۱۴

خانه سبز پاسخ داده:

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  من امسال چاپ ۹۱ این کتاب که عکسش رو دوستان زحمت کشیدن گذاشتن به قیمت ۲۱۰۰۰ تومان از خود موسسه خریدم . تکی خریدم و ثبت نام هم نکردم
عافرین کار خوبی کردی

۰
ارسال: #۱۵

sanar.m پاسخ داده:

ممنون دوستان که جواب دادید.من واسه سال دیگه ازالان شروع کردم اما حس میکنم خوندنم مفهومی نیست!چطور باید مفهومی بخونم؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۰۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۹,۱۹۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۹۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۲۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۸۴ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۳۰۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۴۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۹۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۹۷۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۸۴۱ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close