زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظام وظیفه و ثبت نام کنکور ۹۲

ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
سلام
همون طور که میدونید امسال در قانون جدید نظام وظیفه، مدت مهلت برای پر کردن دفترچه از ۶ ماه پس از فراغت به ۱ سال پس از فراغت افزایش پیدا کرده.
به همین خاطر انتظار داشتم که در دفترچه ثبت نام کنکور سال ۹۲ (امسال) در بند مربوط به این موضوع، به جای ۶ ماه، گفته بشه یک سال... ولی همون ۶ ماه هست:

کد ۴) داشتن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که مهلت اعزام مندرج در آن در زمان ثبت نام سپری نشده باشد.
تبصره ۱: پذیرفته شدگانی که به هنگام ثبت نام در دانشگاه مدت ۶ ماه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در دوره کارشناسی سپری نشده باشد ، نیازی به ارائه برگ اعزام به خدمت ندارند.

موضوع چیه؟
یعنی منی که شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدم و اصولا تا شهریور ۹۲ باید فرصت داشته باشم برای پر کردن دفترچه، برای اینکه موقع ثبت نام تو دانشگاه برام مشکلی پیش نیاد باید تا اسفند دفترچه پر کنم؟!
خب این که شد همون قانون قدیمی!
کسی خبر داره موضوع چیه؟

سپاس
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: نظام وظیفه و ثبت نام کنکور ۹۲
والله این موضوع مدت معافیت بعد از فارغ التحصیلی کلا ابهام منو دوستام هست . هر جایی یه مدتی میگن ولی من که فقط به این جواب سایت رسمی نظام وظیفه دلم خوش هستش که صراحتا گفته یک سال اینم لینکش : سوال ۱۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ق.ظ
Re: RE: نظام وظیفه و ثبت نام کنکور ۹۲
(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ولی عجب کویتی شده ها !!Big Grin
یعنی شما دو بار بعد از فراغت از کارشناسی میتونید ارشد بدین بعد برید سربازی.

نه عزیز من کو ۲بار!
همین یه بارو بدیم دومیش طلبمون.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ق.ظ
من همین مشکل رو دارم شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدم . تو بنده های نظام وظیفه هم فکر کنم همون ۴ شامل حال ماست .اونم که مبهم گفته . تکلیف ما پس چیه
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
Smile نظام وظیفه و ثبت نام کنکور ۹۲
سلام. بله این سوال رو امروز از خیلی از دوستان شنیدم و خودم هم دارم مدام از بقیه می پرسم ولی بی نتیجه است!. بنده هم غافلگیرانه! پروژم تمام شد و آخرین نمره ام ۲ مهر ماه ثبت شده و الان در حال تسویه حساب با دانشگاه ام. یه سوال هم داشتم اینکه تاریخ سال و ماه دریافت مدرک کارشناسی رو باید بزنم شهریور ۹۱ یا مهر ۹۱ ؟ ممنون از جوابتون
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
دوستان یه سوال دیگه:
حالا مایی که شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدیم و هنوز برگه آماده به اعزام نداریم و ایشالا قراره شهریور ۹۲ این برگه رو داشته باشیم (خودم رو میگم) باید تو بخش مربوطه هنگاه ثبت نام کنکور، همین کد ۴ رو بزنیم؟
یا کد دیگه ای شامل حال ما میشه؟
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال دیگه:
حالا مایی که شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدیم و هنوز برگه آماده به اعزام نداریم و ایشالا قراره شهریور ۹۲ این برگه رو داشته باشیم (خودم رو میگم) باید تو بخش مربوطه هنگاه ثبت نام کنکور، همین کد ۴ رو بزنیم؟
یا کد دیگه ای شامل حال ما میشه؟

بله دیگه. در هر حال ما فارغ التحصیل هستیم و این بند ۴ با ما تطابق داره مگه اینکه فارغ التحصیل رشته های تربیت معلم و مربوط به آموزش و پرورش و ... با تعهد خدمت باشه کسی و گرنه همین بند چهاره
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
-
حذف شده ...

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ق.ظ
سلام، تو دفترچه اصلاح نکردن.
من از هنگ هم پرسیدم گفت فارغ التحصیلی های ۹۱ یکسال فرصت دارن تا ...
ارسال: #۱۰
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
سلام
من متولد ۲۹/۴/۷۳ هستم و در کنکور سال ۹۱ دانشگاه آزاد رشته ی مهندسی معماری رو قبول شدم،اما در مهرماه به دلیل عدم علاقه انصراف دادم ،حالا می تونم در کنکور ۹۲ شرکت کنم یا خیر ؟ اگه در دانشگاه علمی کاربردی در کاردانی ناپیوسته به صورت موقت برای ترم بهمن ماه ثبت نام کنم و بعدا در دانشگاه آزاد و سراسری شرکت کنم و کارشناسی قبول شم ، اونوقت می تونم دانشگاه جدید رو برم یا نه ؟ و با توجه به اینکه هرکس یک بار فقط می تونه انصراف بده بدون اینکه مشمول شه در صورت قبولی دردانشگاه آزاد ،برای رفتن از دانشگاه علمی کاربردی به آزاد ،باید از اول انصراف بدم ؟ که در این صورت می شه دوبار انصراف ؟!! یا اینکه انتقالی محسوب می شه ؟ در کل اگه در کنکور ثبت نام کنم راهی هست که بتونم برم ؟!!
Fardad-A، در تاریخ ۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز سوالتون ربطی باین تاپیک نداره. تاپیک جدیدی باز کنید و با عنوان مشخص و مرتبط به سوالتون دوباره طرحش کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۷۶۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۰۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۳۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۷۷ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۵۹ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close