زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام کد نظام وظیفه؟ (کنکور ۹۲)

ارسال: #۱۶
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
دوستان بیخیال
اصلا اینجا مهم نیست . تو دانشگاه بر اساس وضعیتی که دارید تصمیم گرفته میشه
یا کارت پایان خدمت داری که ارائه میدی، یا اینکه سربازی و می خوای ترخیص بشی یا اینکه برات معافیت تحصیلی صادر می کنن

الان باید Focus کنید واسه کنکور.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Adel01 , Mohammad-A
ارسال: #۱۷
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
موقع کارهای فارغ التحصیلی ۲ تا برگه به ما دادن یکیش که مربوط به نظام وظیفه که تاریخ شروع تحصیل پایان رو زده .اونیکی رو خود دانشگاه صادر کرده که تاریخ فارغ التحصیلی این جور چیزا رو زده .حالا این برگه ها را الان بایدببریم پلیس +۱۰ یا نظام وظیفه یا موقع پست دفترچه.
ارسال: #۱۸
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
RE: کدام کد نظام وظیفه؟
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)nasser68 نوشته شده توسط:  موقع کارهای فارغ التحصیلی ۲ تا برگه به ما دادن یکیش که مربوط به نظام وظیفه که تاریخ شروع تحصیل پایان رو زده .اونیکی رو خود دانشگاه صادر کرده که تاریخ فارغ التحصیلی این جور چیزا رو زده .حالا این برگه ها را الان بایدببریم پلیس +۱۰ یا نظام وظیفه یا موقع پست دفترچه.

اینا تا موقع ثبت نام تو ارشد پیش خودتون میمونه
اگرم قبل از ثبت نام دانشگاه (ارشد) اقدام کنین برای گرفتن دفترچه، باید اون موقع تحویل بدین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۹
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
سلام
خسته باشید
بنده در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه آزاد هستم
آیا میتوانم امسال در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری(دولتی) در همان رشته حسابداری شرکت کنم؟(از نظر نظام وظیفه مشکلی نخواهم داشت؟)
۲- در زمان ثبت نام کدام گزینه از مقرات نظام وظیفه ارائه شده در دفترچه کنکور را باید انتخاب کنم؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۲۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
با سلام

من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم می خواستم امسال دوباره ارشد سراسری شرکت کنم ، ولی هیچ کدوم از کدهای دفترچه آزمون با شرایط من نمیخوره ، ممنون میشم کمکم کنید
ارسال: #۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)demonio نوشته شده توسط:  با سلام

من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم می خواستم امسال دوباره ارشد سراسری شرکت کنم ، ولی هیچ کدوم از کدهای دفترچه آزمون با شرایط من نمیخوره ، ممنون میشم کمکم کنید
سلام.
اگه سربازی نرفتی فکر نکنم بتونی شرکت کنی.
طبق چیزایی که من میدونم، واسه هر مقطع تحصیلی فقط یه بار میتونی معافیت از سربازی بگیری که شما یه بارشو گرفتی.

There is no there there.
ارسال: #۲۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)demonio نوشته شده توسط:  با سلام

سلام.
اگه سربازی نرفتی فکر نکنم بتونی شرکت کنی.
طبق چیزایی که من میدونم، واسه هر مقطع تحصیلی فقط یه بار میتونی معافیت از سربازی بگیری که شما یه بارشو گرفتی.

من از نظام وظیفه پرسیدم گفت اگر انصراف بدی می تونی دوباره معافیت تحصیلی بگیری ولی از دیپلک تا دکتری فقط یک بار می تونی این کار انجام بدی
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۲۳
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
[جداسازی] کنکور کارشناسی ۹۳ و بحث نظام وظیفه
سلام
می خواستم بدونم باید کد نظام وظیفه ۵ یا ۷ رو بزنم؟
من تیر ۹۲ فارغ التحصیل شدم. حالا واسه ثبت نام ارشد باید کدوم کد رو بزنم؟

بدجور تو امپاسم
good-wishes، در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ممنون میشم دوستان قبل از ثبت سوال جستجو بفرمایند و در ادامه تاپیکهایی که بجث سوالشون متفاوت هست ثبت انجام ندن
ارسالتون به مکان مناسبش منتقل شد . در همین تاپیک ببینید قبلا بحث شده برای اینکه کدام کد انتخاب بشه

ارسال: #۲۴
۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
کنکور کارشناسی ۹۳ و بحث نظام وظیفه
سلام.

منم موندم کدوم کد رو بزنم واسه نظام وظیفه.

من الان ترم دو کارشناسی ناپیوسته هستم.ورودی بهمن بودم. به نظر خودم کد ۶ رو باید بزنم.

؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۱۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کدام گرایش به برنامه نویسی مربوط است؟ سیدرضا بازیار ۱ ۲,۳۶۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۴۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۸۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close