زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام کد نظام وظیفه؟ (کنکور ۹۲)

ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
کدام کد نظام وظیفه؟ (کنکور ۹۲)
دوستان یه سوال:
حالا مایی که شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدیم و هنوز برگه آماده به اعزام نداریم و ایشالا قراره شهریور ۹۲ این برگه رو داشته باشیم (خودم رو میگم) باید تو بخش مربوطه هنگاه ثبت نام کنکور، همین کد ۴ رو بزنیم؟
یا کد دیگه ای شامل حال ما میشه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , Pegasus
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
RE: کدام کد نظام وظیفه؟
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال:
حالا مایی که شهریور ۹۱ فارغ التحصیل شدیم و هنوز برگه آماده به اعزام نداریم و ایشالا قراره شهریور ۹۲ این برگه رو داشته باشیم (خودم رو میگم) باید تو بخش مربوطه هنگاه ثبت نام کنکور، همین کد ۴ رو بزنیم؟
یا کد دیگه ای شامل حال ما میشه؟

بله دیگه. در هر حال ما فارغ التحصیل هستیم و این بند ۴ با ما تطابق داره مگه اینکه فارغ التحصیل رشته های تربیت معلم و مربوط به آموزش و پرورش و ... با تعهد خدمت باشه کسی و گرنه همین بند چهاره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mohandes-abedi
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
ظاهرا بعضی از بچه ها تماس گرفتن با سازمان سنجش و به اونا گفتن باید کد ۶ رو بزنین
که اصولا کد ۶ که به ما نمیخوره!

من کسی رو دور و برم نمیشناسم که سال پیش شرایط الان منو داشته باشه تا ازش بپرسم سال پیش چه کدی رو زده!
ولی به بعضی ها گفتن کد ۶/// و منم میدونم که کد ۶ نیستیم! پس قضیه چیه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
فعلاً که سردرگمیم . قاعدتاً نباید کد ۶ رو بزنیم .چون فارغ التحصیلیم و کد ۴ هم که پر ابهامه . چه بلاهایی که سر ما که نمیارند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ
Re: کدام کد نظام وظیفه؟
دوستان لطفا یکی پیگیری کنه تکلیف روشن شه زودتر!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ق.ظ، توسط MSZ.)
کدام کد نظام وظیفه؟
من الان تماس گرفتم با روابط عمومی سازمان سنجش
اون کسی که من باهاش صحبت کردم خودش هم نمی دونست باید کدوم کد رو بزنم
میگه اگه دفترچه داری بزن کد ۴
میگم من تا شهریور ۹۲ مهلت دارم برای دفترچه گرفتن و هنوز هم دفترچه نگرفتم و میخوام همون مرداد یا شهریور ۹۲ دفترچه بگیرم
یکم فکر کرد و کدها رو دوباره خوند و آخرش گفت آخه کد دیگه ای نداریم که با شرایط شما بخونه!!!
بعد گفتم بالاخره کدوم کد رو بزنیم؟! اونم گفت احتمالا باید کد ۴ رو بزنین دیگه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , mohandes-abedi , Adel01 , Pegasus , سجاد۶۷
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من الان تماس گرفتم با روابط عمومی سازمان سنجش
اون کسی که من باهاش صحبت کردم خودش هم نمی دونست باید کدوم کد رو بزنم
میگه اگه دفترچه داری بزن کد ۴
میگم من تا شهریور ۹۲ مهلت دارم برای دفترچه گرفتن و هنوز هم دفترچه نگرفتم و میخوام همون مرداد یا شهریور ۹۲ دفترچه بگیرم
یکم فکر کرد و کدها رو دوباره خوند و آخرش گفت آخه کد دیگه ای نداریم که با شرایط شما بخونه!!!
بعد گفتم بالاخره کدوم کد رو بزنیم؟! اونم گفت احتمالا باید کد ۴ رو بزنین دیگه!

احتمالا همون کد ۴رو باید بزنیم چون چاره ای دیگه ای هم نیست .اینا مشکلشون غیبت که ما به گفته نظام وظیفه ۱ سال وقت داریم پس غیبت هم که نمیخوریم
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۸ ق.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
خیلی جالبه!
یه جوری صحبت میکرد انگار تو همه این سالها هیچ کس نبوده که تو مهلتی که برای گرفتن دفترچه سربازی داره، بخواد کنکور ثبت نام کنه...

یه جوری گفت کدی نداریم که به شما بخوره انگار میگه جوراب سایز شما نداریم!!!

خدا به داد برسه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , سجاد۶۷
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ق.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
دوستانی که سال گذشته ثبت نام کردند، احتمالاً بتونند راهنمایی کنند. مثل دوستانی مثل آقای موج...

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۱۰
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط S.A.H.B.)
کدام کد نظام وظیفه؟
دوستان بنده با تحقیقاتی که امروز کرده ام و از چند تن! از آشنایان شاغل در آگاهی و دوستان سال بالایی و از همه مهم تر معاونت وظیفه استانی استان کرمان سوال کردم نتایج زیر به دست اومد:
۱- استراحت یا به نوعی مرخصی بعد از فارغ التحصیلی و قبل از ارسال دفترچه وظیفه، قطع به یقین یک سال خواهد بود و این متن قانون جدید مجلس هم هست.
۲- سازمان سنجش به احتمال قریب به یقین در به روز رسانی شرایط ثبت نام و وضعیت نظام وظیفه دچار اشتباه شده و باز هم به احتمال زیاد در اصلاحیه این سازمان این مورد اصلاح میشه چون تبصره یک بند چهار آزمون الان دیگه اعتباری نداره و مهلت مرخصی از شش ماه به یک سال افزایش پیدا کرده (در مقابل حذف همه کسری خدمت ها و معافی ها این امتیاز رو دادن!) ولی این تبصره دفترچه راهنما (مثل اکثر بخش های دفترچه) هر سال تکرار می شه. (این رو خود معاونت وظیفه به من گفتن.)
۳- حتی در صورتی که این بند اصلاح نشه برای ما مشکلی نیست چون سازمان نظام وظیفه که متولی سربازی ماست به ما یک سال مهلت داده و این یک سال رو می تونیم به راحتی استفاده کنیم. بعد از طی مراحل مختلف آزمون هر زمان که دوست داشتیم البته قبل از یک سال! باید برای گرفتن دفترچه و متعاقب اون رفتن به سربازی بعد از دو ماه اقدام کنیم که فکر می کنم اکثر دوستان در نظر دارن در مرداد ماه یا شهریور ماه سال آینده این کار رو انجام بدهند. (مثلا کسی که مثل من تاریخ فارغ شدنش ۲ مهره امساله می تونه تا ۱۷ شهریور سال بعد بدون ترس از غیبت به فعالیت های خودش بپردازه و تازه ۱۵ روز قبل از اتمام هم که مراجعه کنه حد اقل ۲ ماه دیگه وقت داره که تا اون موقع انشالله ما همه رتبه های دو رقمی گرفتیم (بگو ایشالا!) و در حال ثبت نامیم.)
۴- در این صورت باز هم بدیهی است که شرایط ما کاملا با بند ۴ دفترچه تطابق داره و بند ۶ به هیچ وجه مورد انطباق ما نیست. چون زدن بند ۶ به معنی اینکه باید معدل تا ترم ۶ رو وارد کنیم توی ثبت نام همچنین واحد های ما ناقص باید ثبت بشه و فرم انتهای دفترچه رو هم باید از دانشگاه گرفت که هیچ کدوم از این کارها مورد تایید دانشگاه نیست چون همه ما فارغ شدیم. اون موقع حتی اگه دانشگاه این فرم رو بده، موقع ثبت نام دانشگاه قبولی اینو می فهمه و حالا بیا و درستش کن! در آن هنگام اوپراتوری که به دوست آقای MSZ گفته بند ۶ رو بزن باعث بدبختی ما میشه! بند ۶ به هیچ عنوان با ما سازگار نیست.
۵- حتما قبل از تمام شدن یک سال برای گرفتن دفترچه مراجعه کنید! مگه اینکه تا اون موقع معاف بشید یا در دانشگاه ثبت نام کنید وگرنه بیش از یک سال حتی یک روز، باعث غیبت می شه.

پس در نهایت فعلا کار ما اینه که منتظر اصلاح سازمان سنجش بمونیم و در ثبت نام هم بند ۴ رو بزنیم. البته من با سازمان سنجش هم هرچی تماس گرفتم تذکر بدم کسی جواب نداد! (فکرکنم دیر زنگ زدم!)
دوستان اگه سوالی یا اشکالی به متن وارد هست بفرمایید که بازم بیشتر تحقیق کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Adel01 , آرتا , Pegasus , سجاد۶۷
ارسال: #۱۱
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
سپاس از پیگیری تون
من هم رفتم نظام وظیفه و به منم گفتن که سازمان سنجش اشتباه کرده و باید اصلاح کنه

صبح هم تماس گرفتم با سازمان سنجش و آخرش بهم گفتن که از طرف ارگان نظام وظیفه هیچ اطلاعی به ما داده نشده و اون ها (نظام وظیفه ای ها) چون چیزی نگفتن ما قانون خودمون رو تکرار کردیم و وظیفه اون هاست که به ما ابلاغ کنن و در غیر این صورت ما هیچ مسئولیتی نداریم!

نهایتا با شک و احتمال گفت کد ۴ مال شماست

من هم صبح ثبت نام کردم و کد ۴ رو زدم... امیدوارم بعدا مساله ای پیش نیاد
ارسال: #۱۲
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
بچه ها ممنون از همه پیگیری و اطلاع رسانیتون
من سال آینده بهمن فارغ التحصیل میشم و امشال اگه خدا بخواد میخوام آزمایشی شرکت کنم
به نظرتون باید کدوم بند نظام وظیفه رو علامت بزنم ؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
ارسال: #۱۳
۱۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
کدام کد نظام وظیفه؟
منم یه نامه به نظام وظیفه زدم جواب دادن که همون ۱ سال فرصت داریم .
من ۹۱/۶/۱۶ فارغ التحصیل شدم جواب ها که قاعدتا بعد از ۱۶ میاد .من اگه ۱شهریور۹۲ دفترچه رو پست کنم که مشکل پیش نمیاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Adel01
ارسال: #۱۴
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)nasser68 نوشته شده توسط:  منم یه نامه به نظام وظیفه زدم جواب دادن که همون ۱ سال فرصت داریم .
من ۹۱/۶/۱۶ فارغ التحصیل شدم جواب ها که قاعدتا بعد از ۱۶ میاد .من اگه ۱شهریور۹۲ دفترچه رو پست کنم که مشکل پیش نمیاد

نه مشکلی پیش نمیاد چون بعد از تکمیل دفترچه دوماه بعد به خدمت اعزام می شید. یعنی ۱ شهریور می شه توی آبان تاریخ معرفی به پادگان. البته قبل از این قانون حتی یک سال هم بعد از پر کردن دفترچه تا تعیین تاریخ اعزام وقفه می افتاد. مثل پسر عمه خودم. اما گویا بعد از این تغییرات فقط دو ماه طول می کشه. البته بازم تاکید می کنم در هر مرحله ای از سربازی هنگام ثبت نام در دانشگاه به افراد معافیت تحصیلی داده میشه. (البته در هر مقطع فقط یک بار. یعنی کسی که برای بار دوم بره کارشناسی ارشد و قبلا یه بار رفته باشه معافیت تحصیلی نمی دن)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Adel01
ارسال: #۱۵
۱۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
Re: کدام کد نظام وظیفه؟
من ثبت نام کردم و ۴ رو زدم.

تو روح سنجش!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۱۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کدام گرایش به برنامه نویسی مربوط است؟ سیدرضا بازیار ۱ ۲,۳۶۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۵۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۸۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close