زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاوان

ارسال: #۱۶
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ق.ظ
تاوان
ممنون از راهنمائی های شما دوست عزیز.Smile
خیلییییییییی مفید بود.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط mahdokht91.)
تاوان
واقعا ممنون از راهنمایی های دقیق وکاربردیتون .
میشه با همکاری شما و بقیه بچه ها سرفصل های مهم و استفاده شده دروس در آزمون های سال های اخیر معرفی بشه .
(این کار مخصوصا برای اونایی که چند سالی از کنکور دور بودن مفیده )

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط jahani.)
RE: تاوان
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ)mahsa_a3moon نوشته شده توسط:  سلام. ممنونم خیلی خیلی جالب بود
یه سوال: اینکه برای هردو گرایش فناوری اطلاعات بخونم اشتباهه؟ یعنی هم معماری بخونم و هم مدیریت؟
اشتباه که نمیشه گفت اشتباه ولی خوب باید تلاش بیشتری بکنی و شانس قبولیتم میاد پایین تر جون سر کنکور باید برای هر دوش وقت بگذاری و یه مقدار وقتت برای این دو تا ردس میره.

(۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ)kh_rouhi نوشته شده توسط:  خیلی خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون.فقط من یه مشکلی دارم که سر کنکور نمی تونم جلو خودمو بگیرم و همش به زور می خوام به تستا جواب بدم ولی اکثرا منفی میشه.من چیکار کنم راه حلی دارین.
تو ازمون های ازمایشی که میدید یه بار اون سوالایی که این حس راجع بهشون بهت دست میده رو علامت بزن (سوالایی که مطمئن نیستی و میخوای هر جور شده پاسخ بدی) بعد ازمون بشین بررسی کن ببین چقدر به ضررت بوده اونجا میفهمی که چقدر داره اذیتت میکنه این مقوله تا تاثیر یه مقوله رو به صورت عینی نبینی نمیتونی کاری برایش بکنی. ببینید یه بچه تا وقتی دستشو به اتو نزده هیچ وقت نمی فهمه که اتو داغه یعنی چی ولی یه بار که دستش با اتو بسوزه دیگه هیج وقت همچین کاری نمیکنه. یه بار سر کنکور ازمایشی خودتو ازمایش کن و ببین چقدر دچار این مقوله میشی و چقدر بهت لطمه میزنه امیدوارم که سری بعدی مشکلت حل بشه. البته امیدوارم شایدم حل نشه.

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mahdokht91 نوشته شده توسط:  واقعا ممنون از راهنمایی های دقیق وکاربردیتون .
میشه با همکاری شما و بقیه بچه ها سرفصل های مهم و استفاده شده دروس در آزمون های سال های اخیر معرفی بشه .

والا تا اونجا که اطلاع دارم موسسات کنکور این کار رو میکنند مثلا میدونم نصیر یه همچین چیزی داره که به بچه هاش میده. فکر کنم بهتر باشه درخواست کنیم از اونایی که از خدمات این موسسات استفاده میکنند اون چیزهایی که میگیرند رو در اختیار بقیه بگذارند.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdokht91
ارسال: #۱۹
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط kh_rouhi.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  تو ازمون های ازمایشی که میدید یه بار اون سوالایی که این حس راجع بهشون بهت دست میده رو علامت بزن (سوالایی که مطمئن نیستی و میخوای هر جور شده پاسخ بدی) بعد ازمون بشین بررسی کن ببین چقدر به ضررت بوده اونجا میفهمی که چقدر داره اذیتت میکنه این مقوله تا تاثیر یه مقوله رو به صورت عینی نبینی نمیتونی کاری برایش بکنی. ببینید یه بچه تا وقتی دستشو به اتو نزده هیچ وقت نمی فهمه که اتو داغه یعنی چی ولی یه بار که دستش با اتو بسوزه دیگه هیج وقت همچین کاری نمیکنه. یه بار سر کنکور ازمایشی خودتو ازمایش کن و ببین چقدر دچار این مقوله میشی و چقدر بهت لطمه میزنه امیدوارم که سری بعدی مشکلت حل بشه. البته امیدوارم شایدم حل نشه.

راستشو بخواین من اصلا خیلی آزمون کار نکردم.بر اساس تجربه ای که سر کاردانی به کارشناسی داشتم و سر کنکور بیشتر مثبتام با منفی ها رفت.سعی میکنم اگه تونستم آزمون بدم امیدوارم که این مشکل حل بشه.
به هر حال ممنون از راهنماییتون.
موفق باشید.

فرصت ها هیچ گاه از بین نمی روند بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده شما را تصاحب خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ
تاوان
راهنمایی کوچک.ممنونم از مشاوره های خوبتون من دیر شروع کردم البته پارسال هم خونده بودم اما متاسفانه نشد.حالا از اواخر مهر خوندم و نمیدونم چطور آبان گذشت.متاهلم و درگیری های شخصی و خانوادگی خودمو دارم.اما وقتی سرد میشم مشاورها هاتون رو میخونم و انرژی می گیرم خیلی دلم میخاد روزانه شیراز قبول بشم.اما با توجه به کمبود زمان نمیدونم امسال میشه یا نه.البته که اگرهم بشینم و به قورباغه هام زل بزنمم فایده نداره و باید آنها رو قورت بدم...اما به نظرتون زیادی امیدوارم نیستم؟
آیا نباید یکم واقع بین تر باشم و از سال دیگه شروع کنم؟
البته تو آبان ماه هم نسبتا خوب خوندم میدونم تو آذر میتونم مباحث مهم رو جمع کنم \اما می ترسم این تلاشها بیهوده باشه
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
تاوان
خیلی خوب بود ممنون از مطلب مفیدتون

من هم به این "تاوان" رسیده ام چون مهر و آبان نتونستم هم درس بخونم و هم کارکنم
ولی الان تصمیمم اینه که درس بخونم ویه کم کار کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  امروز داشتم راجع به یه موضوعی فکر میکردم که بدجور ذهنم رو به خودش مشغول کرده بود... وجود مقوله ای به نام تاوان در زندگی....
دمت گرم

::::::با منی با منی عزیزم:::

::::Heartبهتر از این دیگه نمیشه:::Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۲۳
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط shaheen.1366.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mahdokht91 نوشته شده توسط:  واقعا ممنون از راهنمایی های دقیق وکاربردیتون .
این فایلی که میفرستم توزیع موضوعی مظالب تو سالهای مختلف هستش که نشون میده از هر مطلب تو هر سال چقدر سوال اومده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سلام خدمت جناب مهندس جهانی

راستش من جز اون دسته از بچه هایی هستم که تو مقطع ارشد تغییر رشته دادم و میخوام کامپیوتر بخونم. درس ساختمان داده رو خصوصی گرفتم و الگوریتم هم تقریبا تمام هست و باید تست هر دوشون رو بیشتر کار کنم( الگوریتم کلا هنوز کار نکردم) زبانم هم بد نیست پارسال ۳۰% آوردم.
حالا شما پیشنهاد میکنید اگر بخوام یه درس دیگه رو اضافه کنم چی بخونم؟ میگن پایگاه خونده بشه بهتره . چون آسون تره و راحتتر میشه به تست هاش جواب داد.

::::::با منی با منی عزیزم:::

::::Heartبهتر از این دیگه نمیشه:::Heart

۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close