زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در مورد مطالعه دروس

ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
کمک در مورد مطالعه دروس
با سلام و خسته نباشید

من یه مشاوره در مورد کنکور کارشناسی ارشد نرم افزار داشتم

من فارغ التحصیل رشته مهندسی برق - الکترونیک هستم و در حال حاضر سرباز هستم و تصمیم دارم که در مدتی که در خدمت هستم واسه ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار بخونم من قبلا منابع و کتابهای تستی این رشته را تهیه کرده ام و میخام که با یه برنامه ریزی درست شروع به خوندن کنم

من میتونم روزانه ۴ ساعت وقت بذارم و این ۴ ساعت را ۲ قسمت کرده ام که در هر قسمت میخام یک درس از ریاضیات و یک در از دروس تخصصی یا مشترک بخونم که میخام راهنمایی کنید که چطور بخونم

در مورد ریاضیات ایا اول امار بخونم یا ریاضی مهندسی و در مورد دروس تخصصی یا مشترک اول از کدوم شروع کنم و کدوم درس لطفا راهنمایی بفرمایید

در مورد منابع ریاضیات هم من این کتابها را تهیه کرده ام لطفا بگید که این کتابها خوب هستندیا نه؟

منابع ریاضیات

امار و احتمال پارسه مهندس طورانی
ریاضیات مهندسی مدرسان شریف مهندس مانی

بقیه منابع را هم اگر لازم داشتید بگید تا بنویسم

من این منابع را سال پیش تهیه کرده ام میخاستم ببینم که منابع سال قبل با امسال فرق کرده اند یا نه ( منظورم کل کتابها هستش)

با تشکر

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
کمک در مورد مطالعه دروس
از دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه خیلی لازم دارم

با تشکر

با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
کمک در مورد مطالعه دروس
دروس مشترک از ریاضیا مهمترن بهتره وقت بیشتری واسشون بذاری از مشترکا مدار منطقی پوران، سیستم عامل پارسه(حقیقت)، نظریه با کتاب وتمرینات لینز و معماری با کتاب پوران به راحتی میتونی بخونی ولی یکم زمانبرن. فقط ساختمان داده است که یکم کار میبره که با کتاب پارسه و پوران و تمرینات CLRS میتونی خودتو جلو بندازی
طراحی الگوریتم هم با جزوه سید جوادی و کتاب پوران
آمار همون پارسه عالیه ریاضیات مهندسی مدرسان میگن سنگینه من با نصیر میخونم که زبان ساده ای داره و واسه کنکور عالیه
محاسبات عددی پوران یا راهیان، گسسته پوران عالیه
زبان عمومی ۵۰۴، تخصصی پارسه مظفری
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nima20-20
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ
کمک در مورد مطالعه دروس
من نمیخوام بگم نپرسید.
از دوستانی هم که جواب میدن ممنونیم

ولی
این سوال مشابهش دهها بار پرسیده شده و دهها بار جوابش توی بخش مشاوره هست. از طرفی مصاحبه ها ، بحث روی منابع هر درس هم هست . کافیست کمی تو انجمن بگردین.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , *farnaz*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۸ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۳۵ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۰۲۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۳۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۴۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۵۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close