زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام منبع پایگاه داده برای آی تی ؟؟؟

ارسال:

hasanppp پرسیده:

Question کدام منبع پایگاه داده برای آی تی ؟؟؟

سلام به همه دوستان عزیز . من رشته آی تی هستم . میخاستم بدونم پایگاه داده چه منبعی از همه بهتره و خوب توضیح داده ؟ چون راستش به من پارسه رو معرفی کردن که اصلاً خوب نبود خوندمش ...Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

Marcel پاسخ داده:

RE: کدام منبع پایگاه داده برای آی تی ؟؟؟

من اکثر کتابای دیتابیس موجودُ بررسی کردم(دیت، مقسمی ، رانکوهی،حق جو)، به نظرم واسه هر دوی ای تی و نرم افزار مقسمی کافیه به شرطی که یه چند بار بخونی.مطالبی که تو بقیه کتابا نوشته شاید خوب باشه ، ولی عمرا به درد کنکور نمیخوره.مقسمی هم خلاصه ست ، هم به درد بخور.

۰
ارسال:

hasanppp پاسخ داده:

ممنون از راهنماییتون

۰
ارسال:

Sunshine Off پاسخ داده:

RE: کدام منبع پایگاه داده برای آی تی ؟؟؟

ببین اگه سطح پایگاهت خوبه به نظرم مقسمی خیلی خوب گفته اما اگه جایی از اونا متوجچه نمیشی میتونی ازکتاب آقای حق جو هم بخونی،رانکوهی کتابش عالیه اما زیاده.

۰
ارسال:

hasanppp پاسخ داده:

ممنون از شما . من خودم طراح وبسایت هستم و mysql کار میکنم به همین خاطر سطح دانش پایگاه داده م بد نیست ...

در ضمن کتاب مقسمی رو گرفتم خیلی عالی بود . تشکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۷۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۴۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۷۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۴۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۹۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۴۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۰۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۹۹۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close