زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خریدار کناب گسسته دکتر سیدجوادی انتشارات پارسه

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان. من چند وقتیه دنبال کتاب اقای سیدجوادی از انتشارات پارسه برای درس گسسته می گردم اما متاسفانه پارسه تک فروشی نداره. اگر کسی از دوستان هست که این کتاب رو داره (نویسنده اش حتما دکتر سیدجوادی- مجتبی شاکری- ابوالفضل طرقی حقیقت باشه) و تمایل به فروش داره به من خبر بده. لطف کنید قیمت رو هم بفرمایید. ممنون از لطفتون
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
RE: خریدار کناب گسسته دکتر سیدجوادی انتشارات پارسه
(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من چند وقتیه دنبال کتاب اقای سیدجوادی از انتشارات پارسه برای درس گسسته می گردم اما متاسفانه پارسه تک فروشی نداره. اگر کسی از دوستان هست که این کتاب رو داره (نویسنده اش حتما دکتر سیدجوادی- مجتبی شاکری- ابوالفضل طرقی حقیقت باشه) و تمایل به فروش داره به من خبر بده. لطف کنید قیمت رو هم بفرمایید. ممنون از لطفتون

سلام
من تو نمایشگاه کرمان این کتاب رو دیدم بسیار کتاب چرت و ازون چرت تر قیمیت کتاب !!! ۲۵۰۰۰ تومان ! به قرآن قسم این یعنی سوء استفاده از کسانی که نیاز به علم دارن، واقعآ شده تجارت تا علم ، خدارو خوش میاد ؟ یارو پدر خودشو در میاره کتاب مینویسه بعد مثلآ میفروشه ۱۳۰۰۰ تومان بعد کسانی مثل این بنده خدا ها بخاطر مطرح شدن نامشون بین دانشجو ها هرچی دلشون خواست قیمت میزارن ! اینا دلسوز من و شما هستن ؟ بخدا قسم فقط به فکر جیب خودشون هستن. بشما توصیه اکید میکنم که کتاب ÷وران رو بخونید که شرف داره به این کتاب چرت.
۳
۱
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
دوستان شاید این قیمت زیاد به خاطر بالارفتن قیمت کاغذ باشه!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۱
۰
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Helmaa نوشته شده توسط:  دوستان شاید این قیمت زیاد به خاطر بالارفتن قیمت کاغذ باشه!

خدمت شما عرض کنم که من خودم کتاب فروشی دارم و از قیمت کاغذ (بند کاغذ) که بالا رفته مطلع هستم ولی باور کنید دیگه اینقدر هم اوضاع خراب نیست ! نظارت وقتی نباشه هرکی هر کی میشه ...Dodgy
۲
۱
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ
جزوه گسسته دکتر سیدجوادی را میتونید دانلود کنید ولی زیاد جالب نیست همون پوران و راهیان ارشد کافین.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MoonRise
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
سلام من این کتابو دارم ۱۵۰۰۰ میفروشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: EBI8
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط daryat.)
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)yaser.b نوشته شده توسط:  سلام من این کتابو دارم ۱۵۰۰۰ میفروشم

سلام من میخوام شماره تماستون رو میخوام هماهنگ کنم t_negin23@yahoo.com

من میخرم شماره کارت بدین t_negin23@yahoo.com
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۹۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۰۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۹۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۳۵۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۲۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۱۶۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۵۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۵۳۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close