زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی مهندسی

ارسال: #۶۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
ریاضی مهندسی
بچه ها واسه ریاضی مهندسی واسه آزاد پارسه بهتره یا نصیر؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
ریاضی مهندسی
چقدر اینجا خلوته
برای ریاضی مهندسی ازاد چی بخونم؟
ارسال: #۶۳
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ
ریاضی مهندسی
من که کلا گیج شدم...بین این همه کتاب نمیدونم سراغ کدومش برم...کاش یکی میتونست اینا رو جمع بندی کنه!
من معادلاتم هم زیاد خوب نیست...من ریاضی مهندسی رو با ۱۲ پاس کردم ولی یک کلمه هم ازش نفهمیدم
با این اوصاف که میگید فکر کنم باید بیخیال این درس بشم...

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
ارسال: #۶۴
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
ریاضی مهندسی
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  من که کلا گیج شدم...بین این همه کتاب نمیدونم سراغ کدومش برم...کاش یکی میتونست اینا رو جمع بندی کنه!
من معادلاتم هم زیاد خوب نیست...من ریاضی مهندسی رو با ۱۲ پاس کردم ولی یک کلمه هم ازش نفهمیدم
با این اوصاف که میگید فکر کنم باید بیخیال این درس بشم...
هیچ وقت دست از تلاش برندارید، شما میتونید ویس استاد کریمی رو با جزوه‌ی ایشون گوش بدید و فکر کنم مفید باشه البته کتابش رو اگه داشته باشین که خیلی عالی میشه؛ ولی کتاب مدرسان شریف از سطح ابتدایی شروع کرده و اگه از پایه مشکل داشته باشین تا حد زیادی کمکتون میکنه، معتقدی پارسه هم کتاب خیلی کاملیه که نکات اضافیه زیادی داره ولی تمرینات و تست های خیلی خوبی داره.
حالا انتخاب با خود شماست.
موفق باشین.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali reza
ارسال: #۶۵
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
ریاضی مهندسی
حالا به نظرتون من کتاب پارسه رو بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Your deram doesn't have an expiration date Take a deep breathe,and try again
ارسال: #۶۶
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
ریاضی مهندسی
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون من کتاب پارسه رو بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره، کتاب خیلی خوبیه و دوستان موفق زیادی یشنهاد کردن به خوندش،‌
در کل بررسی که من کردم دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن از یکی از سه کتاب زیر حتما استفاده کردن
معتقدی پارسه
نامی مدرسان شریف
کریمی موسسه نصیر

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali reza , هاتف , Pakzad , Engineer
ارسال: #۶۷
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ
RE: ریاضی مهندسی
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ)missmas نوشته شده توسط:  بهترین راه به نظرم جزوه معتقدی به همراه VOICE اش هست، ۲ تا کتاب کوچیک هم داره معتقدی مال پارسه اس...یکیش تست سال های قبل، یکیش هم تست های تالیفی و خلاصه درس
کلاً معتقدی خیلی خلاصه بهت چند تا روش یاد می ده که تستارو می خوری راحت
موفق باشی

میشه لینک Voice معتقدی رو بذارین،ممنون

Your deram doesn't have an expiration date Take a deep breathe,and try again
ارسال: #۶۸
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط pouri_sb.)
ریاضی مهندسی
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  در کل بررسی که من کردم دوستانی که ریاضی مهندسی خوندن از یکی از سه کتاب زیر حتما استفاده کردن
معتقدی پارسه
نامی مدرسان شریف
کریمی موسسه نصیر

الان رده بندی کردین اینا رو؟ :دی بعدا ویس کریمی با کتابش جور هست؟ می شه ویس رو با کتاب خوند یا باید جزوش باشه؟
ارسال: #۶۹
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
ریاضی مهندسی

ممنون ولی درخواست ویس برای دانلود نکردم که :دیٰ جواب سوالم رو نگرفتم!
ارسال: #۷۰
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
ریاضی مهندسی
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  ممنون ولی درخواست ویس برای دانلود نکردم که :دیٰ جواب سوالم رو نگرفتم!
معذرت میخوام، اشتباه کردم، اون پست رو حذف می کنم.
درباره سوالتون اطلاع ندارم، بازم ببخشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouri_sb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۶۷۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۲۴۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۶۵۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف asemane_nili ۷ ۶,۶۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sanaz90
  مشخصات کلی،برنامه و سرفصل دروس دوره کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار banou ۴ ۳۵,۸۸۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Question سوال در رابطه با گروه مستقل مهندسی رباتیک دانشگاه امیرکبیر y.s ۱ ۲,۸۳۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: y.s
  دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز p.parsaee ۱۴ ۵۶,۷۱۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: javadmaster
  همایش ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری - همایش ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست amir_dj ۰ ۱,۹۹۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_dj
  ۳۰۶ مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه تحصیلات تکمیلی وفناوری پیشرفته کرمان - روزانه abibib ۱۹ ۸,۷۳۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: farnod3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close