زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی مهندسی

ارسال: #۱۶
۳۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۱۹ ب.ظ
ریاضی مهندسی
ممنونم دوست عزیز

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۵:۴۶ ق.ظ
RE: ریاضی مهندسی
برا دانشگاه آزاد بهترین منبع چیه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۱۸
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ
ریاضی مهندسی
سر فصل های دانشگاه آزاد چندان تفاوتی با سراسری ندارد. فقط سوالها آسانتر است. با این حال اگر فقط برای آزاد می خوانید بهتر است بیشتر( نه همه) تستهایی که می زنید از کنکور آزاد باشد.
ولی بهتون پیشنهاد می کنم که هدفتون را فقط دانشگاه آزاد نگذارید. اگر خوب برای سراسری بخوانید مطمئن باشید آزاد هم قبول می شوید.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۹
۰۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
سلام دوست عزیز من در اهواز زندگی میکنم و چون متاهلم نمی تونم برم شهر دیگه و چمران هم هوش داره که من زیاد خوشم نمی یاد پس مجبورم ممنون از پاسخ شما.
من منظورم این است که برا آزاد ریاضی‌ها رو از کدوم کتابها بخونم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۰
۱۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۴۰ ب.ظ
ریاضی مهندسی
نظرتون در مورد کتاب ریاضی مهندسی پیام نور (مسعود شفیعی و مسعود ساروی) چیه؟
ارسال: #۲۱
۱۶ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۲۲ ق.ظ
ریاضی مهندسی
من این کتاب را نخوندم. ولی به طور کلی کتابهای پیام نور واسه خوندن درس مفیده. البته بعد از خوندنش لازمه که تستهای کتابهای ارشد را بزنید.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
ارسال: #۲۲
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۷ ق.ظ
سلام
دوستان من پارسه ثبت نام کردم حالا می خوام بدونم با توجه به کتاب قطوری که پارسه واسه درس ریاضی مهندسی داره این کتاب برای خوندن بهتره یا کتاب انتشارات نصیر مهندش کریمی؟؟
با توجه به اینکه سال گذاشته نیکوکار را هم خوندم...میشه کسی که خونده نظرش را بگه؟؟؟
کتاب پارسه یا انتشارات نصیر مهندس کریمی..؟؟با فرض اطلاع کامل از کتاب نیکوکار....
خواهشا سریع جواب بدید...Huh
ارسال: #۲۳
۰۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ب.ظ
ریاضی مهندسی
به نظرتون می ارزد برای ریاضی مهندسی از کلاس استفاده کنم؟
کلاس نیمه حضوری آقای معتضدی در پارسه بهتره یا کلاس آقای کریمی در نصیر؟

اینجا همه هر لحظه می پرسند :
ــ« حالت چطور است؟»
اما کسی یکبار از من نپرسید:
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
ارسال: #۲۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ
دوستانی که برا کنکور ۹۰ ریاضی مهندسی رو خوب زدن از تجربیاتشون بگن!!!!!
ممنون

ارسال: #۲۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط هاتف.)
(۰۳ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ)setaiesh نوشته شده توسط:  به نظرتون می ارزد برای ریاضی مهندسی از کلاس استفاده کنم؟
کلاس نیمه حضوری آقای معتضدی در پارسه بهتره یا کلاس آقای کریمی در نصیر؟
رتبه ۱ گرایش سخت افزار که نصیر بوده و مصاحبه اش توی سایت نصیر هست خیلی تعریف آقای کریمی رو کرده، اما من شنیدم کلاس های نصیر کمی شلوغه، البته دوستی می گفت که پرسیده و بهش گفتن بیشتر از ۶۰ نفر در هر کلاس نمی شن!! نمی دونم

اما آقای معتقدی در پارسه رو هم خیلی تعریف می کنن، البته عموما کلاس های پارسه گرون تره
قیمتی که توی سایت زده به ازای ۲۸ ساعت، ۲۶۰ هزار تومن اما نصیر به ازای ۴۸ ساعت تدریس، ۱۹۰ هزار تومن

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۲۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ
ریاضی مهندسی
بچه‌ها بالاخره چی بخرم واسه این درس

من مرجع ریاضیات مهندسی پیشرفته وایلی-برت رو دارم دنبال کتاب نکته و تست برای ارش میگردم

ممنونم

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
ارسال: #۲۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۶ ب.ظ
ریاضی مهندسی
در این زمینه ریاضی ا یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟
ارسال: #۲۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ، توسط ملیکا.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۶ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  در این زمینه ریاضی ا یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

به نظر من یه جزوه از معتقدی که درس باشه رو گیر بیارید‌، در کنارش یه کتاب داره معتقدی که فقط تست های سال های گذشته رو حل کرده ‌، اون جزوه رو مبحث به مبحث بخونید و بعد بشینید تست های سال های گذشته رو حل کنید .. ریاضی فقط حل تمرینه‌، باید وقت بذارید مسائل رو کاملا بفهمید.. اینقدر باید تست حل کنید تا با راه حل های مختلف در تست‌ها آشنا بشید .
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستانی که برا کنکور ۹۰ ریاضی مهندسی رو خوب زدن از تجربیاتشون بگن!!!!!
ممنون

کتاب تست های سال های گذشته معتقدی .. البته باید چند دور حل کنید تا کامل براتون جا بیفته .. این کتاب رو چند دور حل کنید ریاضی آزاد رو ۱۰۰ میزنید .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alaydyn , aka111
ارسال: #۲۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ب.ظ
ریاضی مهندسی
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
اگه شما جزوه معتقدی رو دارین ممنون میشم واسه دانلود بزارین
کتاب معتقدی جدید پارسه به همراه درس و تست هست که حجمشم زیاده ولی دوستان میگفتن که قبلا کتابی داشت که یکیش درس و یکیشم تست بود و حجمشم کمتر از این کتاب جدیده هست
از دوستان کسی این کتابارو داره؟ مقایسه با کتاب جدید کرده؟ کتاب جدیده واسه همه رشته هاس که به نظرم واسه کامپیوتر زیاد خوب نیس!
میشه با خوندن جزوه و حل تستا سوالات کنکور سراسری رو زد؟
ارسال: #۳۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
ریاضی مهندسی
بچه‌ها برای شروع مبتدی ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره؟
میگید کریمی در حد برقه
یعنی بالاست یا پایینه؟
اگه بالاست بخونیم طوری میشه؟
فقط واسه وقتش میگید نخونیم؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۶۷۶ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۲۴۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۶۵۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف asemane_nili ۷ ۶,۶۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sanaz90
  مشخصات کلی،برنامه و سرفصل دروس دوره کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار banou ۴ ۳۵,۸۸۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Question سوال در رابطه با گروه مستقل مهندسی رباتیک دانشگاه امیرکبیر y.s ۱ ۲,۸۳۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: y.s
  دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز p.parsaee ۱۴ ۵۶,۷۱۷ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: javadmaster
  همایش ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری - همایش ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست amir_dj ۰ ۱,۹۹۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_dj
  ۳۰۶ مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه تحصیلات تکمیلی وفناوری پیشرفته کرمان - روزانه abibib ۱۹ ۸,۷۳۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: farnod3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close