زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی مهندسی

ارسال: #۳۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
ریاضی مهندسی
خیلی سایت مانشت سوت و کور شده!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
ریاضی مهندسی
من با حاجی جمشیدی شروع کردم بدون استاد خدایی خیلی سنگین بود البته انتشارات صفار

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۳۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
ریاضی مهندسی
کتاب پارسه معتقدی فوق العاده است، حجمش زیاده ولی در عوض تمام نکات رو پوشش داده . من خودم این درس رو تو این ترم جدید برداشتم و پایه ریاضیم خوب نیست ولی با خوندن کتاب تو این درس راه افتادم.
ارسال: #۳۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: ریاضی مهندسی
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)rezatotti نوشته شده توسط:  کتاب پارسه معتقدی فوق العاده است، حجمش زیاده ولی در عوض تمام نکات رو پوشش داده . من خودم این درس رو تو این ترم جدید برداشتم و پایه ریاضیم خوب نیست ولی با خوندن کتاب تو این درس راه افتادم.

به نظرتون واسه من که ریاضیات مهندسی پاس نکردم و هیچی ازش نمی دونم پارسه می تونه مفید باشه؟
ارسال: #۳۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ
ریاضی مهندسی
اره کتاب پارسه خیلی خوبه ولی چند دور باید خونده بشه کتاب حاجی جمشیدی برای کسی ک تازه میخواد شروع کنه اصلا خوب نیست اگه یه جزوه ساده ریاضی مهندسی هم باشه ک مثلا اول مبحث سری فوریه را ازش بخونی تا بفهمی چی میگه بعد بری سراغ پارسه ک کاملا توضیح داده نکات اضافی را هم یاد میگیری بعد از درس هم تستها را تقسیم بندی میکنی تو چند دوره میزنی بعد ک رفتی سوال فصل بعد بازم چند تا تست انتخابی از فصل قبل حل میکنی تا یادت نره تستهایی هم ک بار اول حل کردی نتونستی جواب بدی یه علامت کنارش میزنی دفعه بعد همون تستها خونده بشه اگه حل کردی علامت کنارشا پاک میکنی اگه بازم نتونستی حل کنی میذاری باشه تا وقتی یاد گرفتی پاکش کنی.در مورد درسهایی ک اینجا میپرسن ک چی بخونیم من اونایی را جواب دادم ک خودم توش مسلط بودم در مورد بقیه ک مسلط نبودم نظری ندادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , negar.28
ارسال: #۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ق.ظ
ریاضی مهندسی
سلام
من ریاضی مهندسی رو از روی مدرسان خوندم البته تست نزدم نمی خام تست رو از روی مدرسان بزنم.
الان بین نصیر و پارسه معتقدی موندم که یکی رو انتخاب کنم و تا اخر از اون بخونم و تست‌ها رو از اون بزنم.
نصیر یا پارسه معتقدی ؟
ارسال: #۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  اگه یه جزوه ساده ریاضی مهندسی هم باشه ک مثلا اول مبحث سری فوریه را ازش بخونی تا بفهمی چی میگه بعد بری سراغ پارسه ک کاملا توضیح داده نکات اضافی را هم یاد میگیری
شما خودتون چه جزوه ای رو به عنوان اینکه گفتید پیشنهاد می دید؟
ارسال: #۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ ب.ظ
ریاضی مهندسی
یه جزوه پیش پا فتاده و مبتدی که واسه کسی که نه معادلات دیفرانسیل خونده و نه ریاضیات مهندسی خوب باشه
ارسال: #۳۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ب.ظ
ریاضی مهندسی
شوت نیستم و مسائل پیش پا افتاده رو یه دور کلیات رو خوندم حالا واسه اساسی بین ۲ گزینه پارسه و نصیر موندم
ارسال: #۴۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ
ریاضی مهندسی
کتاب ریاضی مهندسی نصیر مهندس کریمی
کتاب روون ساده وجامعی هستش
به نظرم گزینه خوبی باشه که بتونید ریاضی مهندسی
را به بهترین نحو ممکن با این کتاب ببندین
موفق باشین

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
ارسال: #۴۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
ریاضی مهندسی
دوستان خوندن فصلهای بعد از فوریه و مختلط و نگاشت رو توصیه میکنید؟واسه کسی که تو این قسمتها ضعیفه

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
ارسال: #۴۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
ریاضی مهندسی
دوستان عزیز من امشب ریاضی مهندسی مدرسان رو خریدم به نظرتون چطوریه؟
اگه خوب نیست که برم پس بدم!
تالیف دهکردی
ارسال: #۴۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
ریاضی مهندسی
به نظر من که اگر پس بدین یه کتاب بهتر بگیرین
خیلی بهتر از این هست که این منبع اصلیتون باشه
البته این نظر شخصی هستش.

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: yoohanna
ارسال: #۴۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ق.ظ، توسط پشتکار.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  دوستان عزیز من امشب ریاضی مهندسی مدرسان رو خریدم به نظرتون چطوریه؟
اگه خوب نیست که برم پس بدم!
تالیف دهکردی

البته من هنوز ریاضی مهندسی رو شروع نکردم ولی فکر کنم مدرسان نکات خوبی هم داره، البته نگاه و مطالعه من اجمالی بود ولی من میخوام منبع اصلیم اول مندس کریمی بعد پارسه و بعد واسه نکته مدرسان باشه...Tongue
البته دوست عزیز آقا مرتضی‌، از ما جلوترند و حرفشون شاید رو منم تاثیر بذاره.
ولی اگه ممکنه یه کتاب بهتری رو که گفتن معرفی کنند تا همه مون استفاده کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yoohanna
ارسال: #۴۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ
ریاضی مهندسی
بهترین راه به نظرم جزوه معتقدی به همراه VOICE اش هست، ۲ تا کتاب کوچیک هم داره معتقدی مال پارسه اس...یکیش تست سال های قبل، یکیش هم تست های تالیفی و خلاصه درس
کلاً معتقدی خیلی خلاصه بهت چند تا روش یاد می ده که تستارو می خوری راحت
موفق باشی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۸۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۶۷۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ roodantnt ۳۳ ۱۵,۲۴۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: سمیه ۴۰۷۱
  سوال ۸۸ کنکور مهندسی فناوری اطلاعات سال ۹۰ goldoonehkhanoom ۸ ۴,۶۵۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Nesyan
  حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف asemane_nili ۷ ۶,۶۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sanaz90
  مشخصات کلی،برنامه و سرفصل دروس دوره کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار banou ۴ ۳۵,۸۸۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
Question سوال در رابطه با گروه مستقل مهندسی رباتیک دانشگاه امیرکبیر y.s ۱ ۲,۸۳۷ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: y.s
  دانشکده فنی و مهندسی شهید باهنر شیراز p.parsaee ۱۴ ۵۶,۷۱۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: javadmaster
  همایش ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری - همایش ملی مهندسی، علوم اجتماعی و محیط زیست amir_dj ۰ ۱,۹۹۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_dj
  ۳۰۶ مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه تحصیلات تکمیلی وفناوری پیشرفته کرمان - روزانه abibib ۱۹ ۸,۷۳۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: farnod3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close