زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد فردا اعلام می‌شود(دی ۹۱)

ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد فردا اعلام می‌شود(دی ۹۱)
سخنگوی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی بورسیه، دارای شرایط خاص، مجازی و بین الملل، آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۱، فردا اعلام می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فهرست اسامی ۹۰۰ نفر از پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی بورسیه، دارای شرایط خاص، مجازی و بین الملل آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۱، ساعت ۱۶ روز یکشنبه، اول بهمن سال ۹۱ برروی سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار می گیرد.

وی ادامه داد: تمام پذیرفته شدگان مذکور ضرورت دارد با در دست داشتن مدارک لازم ثبت نام که در اطلاعیه همراه فهرست اسامی پذیرفته شدگان برروی سایت سازمان قرار می گیرد، در یکی از روزهای شنبه و یکشنبه ۷و ۸ بهمن ماه برای ثبت نام به دانشگاه و یا موسسه ذیربط مراجعه کنند.

خبرگزاری مهر
۳۰/۱۰/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط ubun2os.)
RE: اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد فردا اعلام می‌شود(دی ۹۱)
من اولویت انتخابیم
۱- فردوسی
۲- امام رضا
بوده که امام رضابدون مصاحبه بود و با اعلام نتایج سری اول من هم جزء قبول شدگان سری اول و در دانشگاه امام رضا بودم و ثبت نام هم کردم
با اعلام سری دوم ،جزء قبول شدگان در دانشگاه فردوسی هستم .
سوالم اینه که آیا باید برای ثبت نام در فردوسی اقدام کنم یا برای ادامه تحصیل در امام رضا منع قانون ای ندارم؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ)ubun2os نوشته شده توسط:  من اولویت انتخابیم
۱- فردوسی
۲- امام رضا
بوده که امام رضابدون مصاحبه بود و با اعلام نتایج سری اول من هم جزء قبول شدگان سری اول و در دانشگاه امام رضا بودم و ثبت نام هم کردم
با اعلام سری دوم ،جزء قبول شدگان در دانشگاه فردوسی هستم .
سوالم اینه که آیا باید برای ثبت نام در فردوسی اقدام کنم یا برای ادامه تحصیل در امام رضا منع قانون ای ندارم؟

اطلاعیه سازمان سنجش فکر کنم در این مورد بهتون کمک می کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در غیر این صورت یا از سیستم پاسخگویی استفاده کنید یا تماس بگیرید.

این نکات توش اومده :

تذکرات مهم:
۱- پذیرفته شدگان مندرج در این اطلاعیه که قبلاً در یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند، لازم نیست از محل قبولی قبلی انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد مذکور از محل قبولی قبلی آنان درخواست می‌گردد.

ضمناً لازم به ذکر است قبولی قبلی آن دسته داوطلبانی که اسامی آنان در این اطلاعیه نیز به عنوان پذیرفته شده درج گردیده است، لغو می‌باشد.

۲- آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی در دوره‌های روزانه به همراه این اطلاعیه در سایت اینترنتی این سازمان درج گردیده، حتی در صورت عدم ثبت نام در محل قبولی مندرج در این اطلاعیه نیز، حق ثبت نام و شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۲ را ندارند. ضمناً چنانچه قبولی قبلی آنان نیز مربوط به دوره روزانه باشد حتی با دادن انصراف از تحصیل در رشته‌های تکمیل ظرفیت حق شرکت درآزمون سال بعد را نخواهند داشت.

۳- عدم مراجعه در تاریخهای مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل ذیربط تلقی می‌گردد.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را با شماره تلفنهای ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ (کد۰۲۱) مطرح و یا با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی
درمیان بگذارند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
این ارشد واسه ما نیامد داشته!!!

اون از روزانه که قبول شدیم و با اون شرایط کاریم نمی خوند
بعد که ت.ظ شرکت کردیم که امام رضا مصاحبه نداشت و سنجش گفت برو ثبت نام کن تا نتایج کد دانشگاههایی که مصاحبه دارند بیاد
حالا هم که نتایج اعلام شده میگن برو محل قبولی جدید
من موندم باید پرونده دانشجویمو از کجا ها انتقال بدم ؟ شاهرود- امام رضا - آموزشکده فنی - جهاد دانشگاهی!!!! فکر کنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بعضی مانشتی ها که التماس دعا داشتن تا اگه نمیرین بیخود ظرفیت ها رو پر نکنین. با این شرایط یه ظرفیت شاهرود و یه ظرفیت امام رضا خالی مونده!!! تبریک به وزارت علوم و سنجش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۷۱۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۶۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۷۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۸۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close