زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مینترم

ارسال:

ابراهیم۱ پرسیده:

Wink مینترم

با عرض سلام خسته نباشید
خروجی تابع زیر چیست؟

۱)(۰,۲,۴,۶)∑
۲)(۱,۲,۴,۶)∑
۳)(۰,۴,۶)∑
۴)(۱,۴,۶)∑

A*:منظور متمم A هست
من خودم این سوال حل کردم به جمله ساده شده متمم A میرسم ولی جواب گزینه
۴ است چطور بدست میاد
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
untitled.bmp
اندازه فایل: ۲۴۲/۶۳ KB

۰
ارسال:

Parva پاسخ داده:

RE: مینترم

اگه اشتباه نکنم اینجوری میشه:
[tex]{\color{Red} 0}\ast B{}'\ast \left ( BC{} \right ){}' {\color{Red} 1}\ast B{}'\ast \left ( BC \right ) {\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( BC \right ){}' {\color{Red} A}\ast B\ast \left ( BC \right ){\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( B{}' C{}' \right ) {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BB{}' {\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC[/tex]

[tex]\sum \left ( 2,7 \right )[/tex]

خوب گزینه صحیح پیدا نکردم، میشه منبع سوال رو ذکر بفرمایین؟

ارسال:

ابراهیم۱ پاسخ داده:

RE: مینترم

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Parva نوشته شده توسط:  اگه اشتباه نکنم اینجوری میشه:
[tex]{\color{Red} 0}\ast B{}'\ast \left ( BC{} \right ){}' {\color{Red} 1}\ast B{}'\ast \left ( BC \right ) {\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( BC \right ){}' {\color{Red} A}\ast B\ast \left ( BC \right ){\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( B{}' C{}' \right ) {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BB{}' {\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC[/tex]

[tex]\sum \left ( 2,7 \right )[/tex]

خوب گزینه صحیح پیدا نکردم، میشه منبع سوال رو ذکر بفرمایین؟
من خودم موندم ولی پارسه جواب گزینه ۴ انتخاب را انتخاب کرده این سوال در اخرین جزوه پارسه برای امادگی ارشد در قالب شبیه یک مجله چاپ شده بود هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حاصل جمع مینترم و ماکسترم Yasinhss ۰ ۳,۸۲۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasinhss
  تشخیص مینترم از روی مدار wskf ۱ ۱,۵۶۲ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  [درخواست راهنمایی] حل مثال مربوط به مینترم ها و ماکسترم ها post98 ۳ ۱۲,۴۴۱ ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close