زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای شروع کنکور ارشد ۹۳

ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
با سلام

ببخشیید من الان دانشجوی ترم ۶ مهندسی کامپیوتر نرم افزار کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد هستم . من میخوام سال آینده توی ارشد شرکت کنم و اگر خدا بخواهد بتونم توی دانشگاه سراسری روزانه قبول شم ولی یه مشکلی دارم و اون اینکه من میتونم درسم رو ۷ ترمه تموم کنم یا هشت ترمه اگر ۷ ترمه تموم کنم باید ۶ واحد رو تابستون و ۲۳ واحد رو ترم مهر ۹۲ بگیرم و درسم تموم میشه همون موقع هم برای ارشد هم باید بخونم و اگر هشت ترمه تموم کنم باید ۶ واحد تابستون و ۱۰ واحد ترم مهر و ۱۳ واحد ترم هشت بگیرم من اگر قبول نشم فکر کنم باید برم سربازی من دوست دارم اول ارشدم رو بگیرم بعد برم سربازی ولی نمی دونم چیکار کنم من متولدم ۱۳۷۱ هستم و اینکه برای خوندن ارشد باید از کی شروع کنم با این شرایطی که دارم . اگر ۶ واحد ترم تابستون درسها رو بر می دارم ۳ واحد پایان نامه و ۲ واحد کار آموزی و ۱ واحد تربیت بدنی هستش .

به نظرتون من از کی برای خوندن ارشد شروع کنم تابستان یا پاییز و ۷ ترمه تموم کنم یا هشت ترمه ؟
چون ارشد خیلی برام مهم توی دانشگاه های روزانه ی معتبر قبول شم هستش من امسال هم ارشد به صورت آزمایشی شرکت کردم ولی زیاد سخت نبود اگر کسی در طول ترم خونده بود میتونست بزنه
خواهش میکنم راهنماییم کنید

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
به نظر من ترم ۷ رو حداقل واحدی که میشه برداشت رو بردارین ( من حداقل ۱۲ واحد می تونستم بردارم که از این ۱۲ واحد ۳ واحد رو هم پروژه برداشتم که کارهای پروژم رو ترم ۸ انجام دادم و در واقع ۹ واحد داشتم) تا به راحتی بتونین واسه ی ارشد وقت داشته باشید و بخونین
پس عجله ای برای تموم کردن ۷ ترمه نداشته باشید.
فکر می کنم از الان بخواهید به طور متمرکز روی ارشد وقت بذارید یه مقداری زود هستش و وقتی که نیاز به تمرکز زیاد دارید خسته می شید و این خیلی بد می تونه باشه. این حرف من به این معنی نیست که به ارشد فکر نکنید، منظورم اینه که الان وقت رو روی خوندن مفهومی درس های خودتون بذارید که خود این می تونه خیلی کمکتون کنه و کار شما رو واسه ی تست زدن ساده کنه
۲
۰
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید من ترم چهارم کارشناسی ناپیوسته هستم که میبایست این ترمی تموم میکردم درسمو اما متاسفانه به دلیل یکسری مشکلات و رفتن سر کار نتونستم ۸۲واحد را پاس کنم و الان ۵۰واحد پاس کردم و متاسفانه این ترمی با افتادن در ۲درس مشروط شدم و این ترمی ۱۴بیشتر نمیتونم بردارم و بجز این ترم یه ترم دیگه دارم به نظر شما چکار کنم؟افسردگی گرفتم!من میخواستم برای ارشد شروع کنم به خوندن که متاسفانه این مشکل برای من پیش اومد به نظر شما چکار کنم چون من روزا سر کارهستم به نظر شما از همین الان شروع کنم درسا جدید رو خوندن؟یااصلا انصراف بدم ؟کمک کنید!!

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
۰
۰
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
سلام دوست عزیز
اشکالی نداره ناراحتی نداره
۱۴ واحد بردارید همزمان واسه کنکور بخونید بیشتر دروس مشترک بخونید و تخصصی و ریاضیات هم حداقل محاسبات عددی رو بخون(بر طبق توان خودت)
بعد اگه کار میری از دوستان همکلاسیت که بهشون دسترسی داری برا رفع اشکال و یادگیری کمک بگیر
ترم اخر بیست واحد میتونی برداری تازه اگه بازم بمونه میتونی معرفی به استاد بگیری تا درس و فارغ التحصیل بشی(یکم با مدیرگروهتون مشورت کن) درسهای مشکل رو ترم سه برندار مثلن ریاضی مهندسی (منم این درس رو برنداشتم چون ترمی که ارشد داری وقتت رو میگیره )

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۶۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۰۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close