زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پردیس دانشگاه های دولتی یا دانشگاه آزاد؟!

ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
بچه های ارزش مدرک پردیس دانشگاه دولتی مثل خوارزمی بیشتره یا دانشگاه آزاد مثل علوم تحقیقات-تهران جنوب...؟!!!
من بدون آزمون پردیس علم وصنعت شرکت نکردم الان خیلیی ناراحتم هیچ کاری نمیتونم بکنم؟دیگه هیچ شانسی ندارم؟Sad
می گفتن بعضی رشته ها مثل هوش چون تعداد کم بوده فقط مصاحبه گرفتن!Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط banafshe.)
سلام
من پردیس شهید بهشتی در آزمون ورودی شرکت کردم قبول شدم ولی تربیت مدرس هم شرکت کرده بودم ولی چون تعداد کم بود فقط مصاحبه گذاشته ولی من نرفتم چون وزارت علوم با بدون آزمون مشکل داره من هم ریسک نکردم.آزمون بهشتی توسط سازمان سنجش برگزار شده بود و سطح سوالات هم به نسبت بالا بود حتی ۲ تا سوال از کنکور دکتری سال ۹۰ اومده بود که من خوش شانس بودم خونده بودم از بیکاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! راجع به این که کدوم مدرک بهتره نظری ندارم چون وقتی آزمون بهشتی رو دادم تابلوست که نظرم چیه دیگه :دی

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
از لحاظ ارزش مدرک خوارزمی بالاتره. منتها یه کمی بیشتر پول میگیرن متاسفانه (البته کم که میگم حدودا ۷-۸ میلیون........!!!!! )
۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ
بله اگه پولش رو در نظر بگیریم خیلی زیاده بهشتی ترمی ۵ میلیون میشه کم و زیاد!!!!

۰
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: پردیس دانشگاه های دولتی یا دانشگاه آزاد؟!
من امروز آزمون خوارزمی شرکت کردم وقتی از بچه ها می پرسیدم درس خوندین برا آزمون میگفتن وقتی قراره پول بدیم چرا باید درس بخونیم!!!!!سوالای منطقی و معماریم کتاب پوران پژوهش کپی کرده بودن یعنی اگه گزینه ها رو حفظ کرده بودی می تونستی همه رو جواب بدی به همین راحتیSleepy قبل از این که برم آزمون بدم اصلا این جوری فکر نمی کردم ولی وقتی سوالا رو دیدم و این که کلا شاید هوش ۵۰ نفر شرکت کرده بودن که از این ۵۰ نفر ۱۵ نفر می گیرن فکر کردم آزاد مدرکش چقدر معتبر تره خب پس این جوری علاوه بر این که پولش بیشتره هر جاهم که بخوام از مدرکم استفاده کنم می فهمن پردیس یعنی پول دادی مدرک گرفتی:UndecidedConfused
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
اگه کسی از نظر مالی مشکل نداره به نظرم نه تنها از ازاد بهتره بلکه خیلیم پایین تر از روزانه بهشتی و خوارزمی و... نیست چون اساتید و امکانات و امتحان و ... که برای همه یکسان است با فرق اینکه یه سری شهریه می دن یه سری نمی دن به نظرم برای دکتری خواندن به خصوص در خارج کشور خیلی ارزشش بیشتر از ازاد باشه بعدم این که اگه امسال از طریق سراسریم بگیره بعید می دونم رتبه های بالای ۱۰۰۰ قبول شنا در این صورت دیگه نمی گید اعتبارش کمه Big Grin
۲
۱
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
اگه تو مدرکش بنویسه پردیس چی بازم اعتبار داره؟! اگه ننویسه خب آره ارزش داره.
منم مثل شما فکر می کردم دقیقا می دونم که همین دانشگاه خوارزمی که من آزمون دادم اگه با سراسری بخوای بری رتبه زیر ۵۰۰ می خواد روزانه و شبانش ولی این کلاساش تو پردیس تهران تشکیل میشه کلاسای بچه های روزانه و شبانه کرج یعنی کلاساش با هم برگزار نمیشه البته تا اون جا که من می دونم.اگه کلاسا و استاداشون یکی نباشه خیلییی بده دیگه یه سری هستند که پول میدن و می خوان بدون درس خوندن مدرک بگیرن اینجوری که فکر می کنم مدرک آزاد بهتره چون حداقل برا هر واحد آزاد باید یه ترازی رو بیاری تا بتونی بری ولی اینجا کسایی که شرکت کرده بودن باشون صحبت کردم حتی بعضی هاشون درس های آزمونم نمی دونستن!!!
به قول شما اون وقت ما که هم درس می خونیم پولم میدیم همه فکر میکنن مدرک خریدیم ارزش ندارهSad
۱
۰
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
والا من بهشتی و علم و صنعت رو که پرسیدم گفتن اساتید و کلاسا یکیه با بچه های روزانه ولی خوب پردیس در مدرکش می اد که به نظرم خیلی مهم نیست یعنی بیشتر به این توجه می کنن که مدرک از دانشگاه مثلا علم و صنعت تا لفظ پردیس مثلا پردیس امیر کبیر گرمسار امسال معماری فقط تا رتبه ۶۰۰ قبولی داد پس نشون مده که حتی پردیس گرمسارشم خیلی ارزش کمی نداره حالا اینا که تازه همه تهرانن
۱
۲
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
اگه کلاسای علم و صنعت با بچه های روزانه تشکیل بشه خیلی خوبه برا همینم خیلی ناراحتم که علم و صنعت شرکت نکردم.الان دیگه هیچ کاری نمی تونم بکنم؟ولی وقتی فرم دانشگاه علم و صنعت یا همین خورازمی و دیدم نوشته بود در صورتی که ثبت نام ها به حد نصاب نرسه آزمون اون رشته کنسل میشه اگه با بچه های روزانس خب اونا هستن چرا باید اگه به حد نصاب نرسید کنسل بشه؟!!
این بچه هایی که علم وصنعت شرکت کردن کلاساشون از همین ترم شروع میشه یا مهر؟؟
یعنی بازم مهر ثبت نام داره با آزمون؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
در رابطه با بهشتی یکی از دوستانم روزانه بهشتی برق می خوند گفت خود استادامون می کفتن بیاین پردیس بهشتی اساتید خود بهشتی درس میدن .برای ما گفتن که شروع بهمن است اما امروز ثبت نام اینترنتی بود !!!!!!!!!!!

۰
۱
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
پس فقط خوارزمی که من شرکت کردم کلاساشون جدا برگزار میشه Sadکاشکی علم وصنعت یا بهشتی شرکت کرده بودم
شما بهشتی ثبت نام می کنی؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ب.ظ
والا. من امسال کنکور دادم زیاد خوب نشد درسمم تیر تمامه می خوام سال دیگه جدی برای سراسری بخونم اگه قبول نشدم اونوقت برم برای پردیس و ازاد و اینا شما چی؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
بله من بهشتی ثبت نام کردم البته امسال کنکور هم شرکت کردم اگه تهران قبول شدم بهشتی رو انصراف میدم چون پولش زیاده

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
پردیس دانشگاه علم و صنعت الان دانشجوهاش با بچه های روزانه سر یه کلاس و استاد میرن امتحایکسانی می دن تنها فرقش با روزانه به نظرم فقط اسم پردیس هست تو مدرکش
۰
۱
ارسال: #۱۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط nirvana123.)
کسی میخواد بره پردس یعنی وضع مالیش خوبه خوب همچین کسی بهتره این هزینه ای که میخواد توی این پردیس ها کنه بره خارج از کشور توی یه دانشگاه درست حسابی هزینه کنه ارشد پردیس تقریبا سی میلیون دکتری هم تقریبا شصت میلیون هزینه داره با این هزینه میشه توی دانشگاه های خوب خارج از کشور مدرک گرفت در ضمن توی مدرکتم میزنه پردیس که برای کسی که میخواد باهاش کار کنه قطعا مشکل سازه و این دوره ها رو عموما برای نمایندگان مجلس و وزرا و وکلا که میخوان یهمین طوری یه مدرکی داشته باشن راه انداختن وگرنه ارزش علمی این مدرک نداره یکی از استادا داشت به بچه ها میگفت توی مصاحبه دکتری کسی پردیس باشه بلافاصله حذف میشه تنها گزینه برای ادامه تحصیل پردیسها خود همین پردیس هاست در ضمن یه چیزیم در نظر بگیرید الان به نظرتون با مدرک فوق لیسانس کامپیوتر شما میتونید سی میلیون درامد داشته باشید که برین پردیس سی میلیون هزینه کنید؟؟؟به نظر من هزینه ای که میکنید برگشتی نداره اگرم پول توی جیبتون اضافه کرده برین خارج از کشور هم یه چیزی یاد بگیرین هم یه تجربه جدید داشته باشین احیانا شاید بعد از تحصیلتونم تونستین یه کار خوب توی همون کشور پیدا کنید و همون جا موندگار بشین توی تازه شانس گرفتن بورس و کار دانشجوییم دارین در کل این دوره های مزخرفو راه انداختن که سود مالی مالی کنن وگرنه فارغالتحصیلای پردیس مثلا خود دانشگاه تهرانو حتی توی خود دانشگاه تهرانم واحد برای تدریس بهشون نمیدن دیگه خودتون بفهمید چقدر اعتبار داره
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , aatwo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۳۳ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۷۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پردیس گرمسار امیر کبیر kolak1991 ۰ ۱,۸۵۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۶۵۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۹۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۳۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  پردیس فارابی ( پردیس دانشگاه تهران در قم ) hotshot ۵ ۷,۲۵۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Gamatria

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close