زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جدیدترین چاپ کتاب سیستم عامل پارسه؟

ارسال:

pooyaa پرسیده:

سلام
دوستان جدیدترین چاپ کتاب سیستم عامل پارسه مال کیه؟
من رفتم نمایندگی پارسه(شهرستان) گفت جدیدترینش اینه که ما داریم و من خریدم،میخواستم ببینم این کتاب چاپ ۹۱ نداره!؟

کتابی که خریدم:چاپ سوم-۹۰ ویراست:دوم قیمت روی جلد:۱۴۰۰۰تومن که به من ۲۱۰۰۰تومن داد!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

faryou پاسخ داده:

چاپ ۹۱ و نوشته دکتر حقیقت

۰
ارسال:

pooyaa پاسخ داده:

ببخشید مطالب چاپ ۹۰ با ۹۱ خیلی فرق میکنه؟

ارسال:

masoomeh_s پاسخ داده:

RE: جدیدترین چاپ کتاب سیستم عامل پارسه؟

(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  ببخشید مطالب چاپ ۹۰ با ۹۱ خیلی فرق میکنه؟

من ۹۰ رو ندارم ، ۹۱ رو دارم دقیقا نمیدونم تغییر کرده یانه ولی خوب آخرش تستا آزاد و سراسری ۹۱ اضافه شده .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

هاتف پاسخ داده:

خیلی روی جدید بودن چاپ کتاب حساس نباشید، مطمئن باشید فرق کتاب ۹۰ و کتاب ۹۱ توی اینه که کتاب جدیدتر تست های سال پیش اش رو حل کرده، همین! شک نکنید که مولف حال و حوصله ی تغییر محتوا رو نداره و اگرم چیزی تغییر کنه در حد برطرف کردن چند غلط املایی هست!
اتفاقا با این اوضاع خراب قیمت های کتاب، من جای شما بودم دنبال کتاب قدیمی تر می گشتم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۶۴۸ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۴۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۷۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۷۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۴۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۳۰۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۳۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close