زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اضافه کد مثل سخن انبیا و فال در وبلاگ

ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ق.ظ
قدیما تو بلاگفا تو قسمت تنظیمات قسمت اسکریپتها این کدا رو پیس میکردیم ولی الان که میزنم میگه این کد ها ممنوعه؟چرا؟ چه کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ق.ظ
شما کد رو کجا وارد میکنید؟
منظورم اینه که اگه در قسمت تنظیمات وبلاگ در قسمت کد ها میزارید
بهتره خودتون برید دستی در قسمت ویرایش قالب وبلاگ بین دو تگ <head> </head> قرار بدین
در غیر اینصورت شاید کد مشکل داره اینجا بزارید تا بررسی بشه
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط mammad_asir.)
مثلا کد زیر رو که میزارم هم تو قسمت ویرایش قالب هم تو تنظیم وبلاگ میگه گزاشتن بعضی کدا ممنوعه.
این که با هر بار لود شدن یه حدیثو نشون میده

<center><script type="text/javascript" src="http://iransohrab.googlepages.com/IranSohrab-hadith.js"></script>

یه سوال دیگه من یه قسمت آمار بازدید داشتم وقتی قالبو عوض کردم این آماره غیب شد دوبا ره رفتم از وبگذر گرفتم.
مگه با عوض کردن قالب این قسمتم حذف میشه؟؟
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
این کد دو تا مشکل داره
یکی اینکه ادرس فایل اسکریپت فیلتر هست و دوم اینکه مرورگر اون رو به عنوان یه کد مخرب شناسایی میکنه
راه حل:
شما باید با پراک... اون اسکرپیت رو دانلود کنیدو در جای دیگه اپلود کنیدو مسیرش رو به src بدین
ولی به احتمال زیاد باز مشکل مخرب بودن وجود داره در نتیجه اون رو باید بازنویسی کنید شاید واقعا در کنار کاری که انجام میده یه شیطنت هایی بکنه
و اگه واقعا مشکلی نداشت باید انتی ویروس ها و مرورگر رو دور بزنید که کار سختی هم نیست فقط باید جاوااسکریپت بلد باشید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۷۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  آیا شانس قبولی علوم امسال مثل پارسال است؟ saba6000 ۵ ۲,۸۸۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amircs
  آیا شانس قبولی علوم امسال مثل پارسال است؟ saba6000 ۴ ۳,۰۱۵ ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  یک حلقه فور اضافه irpersian20 ۸ ۳,۶۸۴ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  با حجم اضافه ی دانلود چی دانلود کنم؟ arshad_95 ۱۰ ۱۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TheNiGHT
  اضافه کردن فضا به virtual box fas ۴ ۴,۳۳۳ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fas
  فرق حروف اضافه in و at و on در چیست؟ irpersian20 ۱۰ ۲۶,۷۸۰ ۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: poorya79
  فضای ابری به حافظه‌های سازمانی EMC اضافه شد sargonco ۰ ۱,۵۸۲ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sargonco
  چگونه گوگل ترانسلیت را در طراحی سایت اضافه کنیم minayekta833 ۰ ۱,۶۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: minayekta833
  اضافه کردن ie tab در کروم .... چرا به سایت مورد نظر نمیره؟؟؟ maryam.iii ۰ ۱,۸۳۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.iii

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close