زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری کامپیوتر امسال

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ ق.ظ، توسط محسن هنرمند.)
معماری کامپیوتر امسال
با توجه به سوالات کنکور امسال بهترین منبعی که برای معماری پیشنهاد میکنید چیه؟من خودم یه جزوه معماری دارم از موسسه پارسه جزوه دکتر ناموره یک دور همین جوری یه نگاهی بهش کردم مطالبی که توی کنکور دیروز ازش سوال اومده بود به مطالب این جزوه خیلی نزدیک بود خیلی جزوه کاملیه ۵ بخش داره Huh

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۵۴ ق.ظ
معماری کامپیوتر امسال
کتاب نامور که اصلا خوب نبود جزوشو نمیدونم!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ق.ظ
معماری کامپیوتر امسال
منم تازه به دستم رسیده این جزوه جزوه کلاسی پارسه است سالشو نمدونم از یکی از دوستام که دانشجوی دکتراست گرفتم.

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
معماری کامپیوتر امسال
بهترین منبع همون طور که دکتر گفتن معماری راهیان ارشده و کتاب مانو هم بخونی عالیه.
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۴۹ ب.ظ
معماری کامپیوتر امسال
ربطی به موضوع بحث ما نداره این بحث.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۷۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۷۸۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۷۰۱ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۷۱۶ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۵۱۳ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۵۲۵ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  [درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی ssss777 ۱۰ ۱۶,۹۲۲ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bhzbbs_32

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close