زمان کنونی: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سطح سوالات ریاضی

ارسال: #۱۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۵ ق.ظ
RE: سطح سوالات ریاضی
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مطمئنید؟!

وای نه!!!! نگو که اشتباه خواندم!!!! خودم تقریباً شک دارم!!! ولی تا اونجایی که میدونم نوشته بود "دوری وجود داشته باشد که طولش زوج باشه" الآن میشینم گریه میکنم...

Change Your FATE
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
نظر کلی‌ام درباره‌ی کنکور اینه که: یه مشت دیوونه‌ی عقده ای طراح سئوال کنکورند!!! حالا میخوان استاد دانشگاه باشن، پروفسور باشند یا هر چیز دیگه!!! شعور نداشته باشند یعنی هیچند!!! آدم دقیقاً گیج و منگ بود!!!
من در حال حاضر نمیتونم نظرم رو بگم که آیا حتی مجاز میشم یا نه!!! از ریاضی ۸ تا سئوال بیشتر حل نکردم!!! (۳ تا با شک زدم) مشترک هم نشمردم ولی میدونم که معماری و سیستم عامل روی هم رفته فقط ۲ سئوال زدم، ساختمان داده هم دو سئوال رو با شک جواب دادم!!!
اصلاً سئوال های ساختمان داده همه اش شده طراحی الگوریتم!!! بیچاره بچه های گرایش معماری کامپیوتر...

دوست عزیز.
این سوالات برای همه طرح شده
اگه طراح های سوال. سوال بلد نباشند طرح کنند و سوالات سخت بوده پس همه متضرر میشن و همه نمیتونند جواب بدن.
اگه شما خوندین و سوالا سخت بود و مجاز نمیشین پس دیگران چجوری مجاز میشن؟؟؟؟
به جای فحش دادن به همه اساتید طراح سوال تو تاپیک های مختلف به نظرم بهتره که خودتون و انرژیتون رو برای فردا بزارید که امتحان فردا رو با ارامش بدید.
این کارتون هم اصلا درست نیست که به کسی توهین کنید. میتونین خیلی با احترام‌تر انتقادتون رو مطرح کنید.
فعلا که اینجور که معلومه سوالا برای همه سخت بوده. شما هم به خدا توکل کنید. انشالله امتحان فردا صبح رو با موفقیت بدین.
ایشالله همه‌ی دوستان عزیز به چیزهایی که انتظار داشتن برسن.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  دوست عزیز.
اگه طراح های سوال. سوال بلد نباشند طرح کنند و سوالات سخت بوده پس همه متضرر میشن و همه نمیتونند جواب بدن.
به جای فحش دادن به همه اساتید طراح سوال تو تاپیک های مختلف به نظرم بهتره که خودتون و انرژیتون رو برای فردا بزارید که امتحان فردا رو با ارامش بدید.
این کارتون هم اصلا درست نیست که به کسی توهین کنید. میتونین خیلی با احترام‌تر انتقادتون رو مطرح کنید.
فعلا که اینجور که معلومه سوالا برای همه سخت بوده. شما هم به خدا توکل کنید. انشالله امتحان فردا صبح رو با موفقیت بدین.

ببینید با حرفتون کاملاً مخالفم! (البته بجز اون قسمتی که درباره‌ی توکل زدید چون تنها و تنها امیدم به خداست و نه خلق خدا)...
دلیل مخالفتم هم اینه که یه طراح سئوال باید بشینه و سطح سئوالات رو تعیین کنه... اگر قراره ۶ تا سئوال طرح کنه، تقسیم کنه به سخت، متوسط و آسون!!! یا احتمالاً سخت، نیمه سخت و متوسط! برای این حرف هم تاییدیه دارم از چندین مقاله معتبر و چندین روانشناس!!! ببینید این کنکور یه امتحان ساده نیست! امتحانیه که حداقل مشخص میکنه یک سال آینده ما در چه حالی هستیم... اینکه آیا باید بشینیم و دوباره پشت کنکوری باشید یا مسیری جلوی پامون باز میشه... این امتحان نباید جایی باشه برای حرص خوردن و اعصاب خورد شدن! نباید من به جایی برسم که بخوام به کسی فحش بدم!!!
من درسم رو خواندم، خیلی هم خواندم، حتی دیگه به جایی رسیدم که میگم اگر احیاناً پشت کنکور موندم دیگه چی باید بخوانم که توی این ۱ سال نخواندم!!! کنکورهای سال های قبل رو که میزدم (بجز کنکور ۸۷) واقعاً خنده‌ام میگرفت... حتی کنکور پارسال رو که خودم هم دادم...
کنکور جایی نیست که طراح سئوال بخواد اطلاعاتش رو به رخ دانشجو بکشه!!! با سئوالات ساختمان داده، معماری و سیستم دقیقاً میشد فهمید که طراحان محترم چه هدفی داشتند!!!
یه طراح سئوال فقط و فقط نباید سئوال طراحی کنه! باید همه‌ی شرایط رو هم در نظر بگیره! باید وقت، استرس دانشجو رو بسنجه! اون موقع استاد واقعی خواهد بود
انشاءالله شما هم موفق باشید

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Helmaa , آرمین
ارسال: #۱۹
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  دوست عزیز.

ببینید با حرفتون کاملاً مخالفم! (البته بجز اون قسمتی که درباره‌ی توکل زدید چون تنها و تنها امیدم به خداست و نه خلق خدا)...
دلیل مخالفتم هم اینه که یه طراح سئوال باید بشینه و سطح سئوالات رو تعیین کنه... اگر قراره ۶ تا سئوال طرح کنه، تقسیم کنه به سخت، متوسط و آسون!!! یا احتمالاً سخت، نیمه سخت و متوسط! برای این حرف هم تاییدیه دارم از چندین مقاله معتبر و چندین روانشناس!!! ببینید این کنکور یه امتحان ساده نیست! امتحانیه که حداقل مشخص میکنه یک سال آینده ما در چه حالی هستیم... اینکه آیا باید بشینیم و دوباره پشت کنکوری باشید یا مسیری جلوی پامون باز میشه... این امتحان نباید جایی باشه برای حرص خوردن و اعصاب خورد شدن! نباید من به جایی برسم که بخوام به کسی فحش بدم!!!
من درسم رو خواندم، خیلی هم خواندم، حتی دیگه به جایی رسیدم که میگم اگر احیاناً پشت کنکور موندم دیگه چی باید بخوانم که توی این ۱ سال نخواندم!!! کنکورهای سال های قبل رو که میزدم (بجز کنکور ۸۷) واقعاً خنده‌ام میگرفت... حتی کنکور پارسال رو که خودم هم دادم...
کنکور جایی نیست که طراح سئوال بخواد اطلاعاتش رو به رخ دانشجو بکشه!!! با سئوالات ساختمان داده، معماری و سیستم دقیقاً میشد فهمید که طراحان محترم چه هدفی داشتند!!!
یه طراح سئوال فقط و فقط نباید سئوال طراحی کنه! باید همه‌ی شرایط رو هم در نظر بگیره! باید وقت، استرس دانشجو رو بسنجه! اون موقع استاد واقعی خواهد بود

خب من این صحبت هاتون رو صد در صد قبول دارم.
با اینکه میدونم خیلی وضعیت دانشجو تو این مواقع سخته ولی میگم ما هم باید خودمون رو کنترل کنیم و به کسی توهین نکنیم. حتی تو بدترین شرایط
وگرنا این صحبتتون . حرف همه کسایی هست که کنکور میدن.
ارزوی موفقیت میکنم براتون. انشالله فردا روز خیلی خوبی براتون باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین
ارسال: #۲۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  دوست عزیز.

منم با این صحبت شما کاملا موافقم ‌، و مرسی که حق مطلب رو ادا کردید ‌،

واقعا بعضی طراحهای سوالات مساله دارند ...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
سوال آخر ریاضی مهندسی رو چی زدین؟ انتگراال مختلطه رو؟

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  سوال آخر ریاضی مهندسی رو چی زدین؟ انتگراال مختلطه رو؟
صفر
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط saeidm.)
سطح سوالات ریاضی
سوال ۴۸ جوابش چند میشه؟(من گزینه یکو زدم)
درضمن گزینه ۴۶ چی؟(من گزینه دو زدم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مطمئنید؟!

وای نه!!!! نگو که اشتباه خواندم!!!! خودم تقریباً شک دارم!!! ولی تا اونجایی که میدونم نوشته بود "دوری وجود داشته باشد که طولش زوج باشه" الآن میشینم گریه میکنم...
آره الان که سوالا رو دیدم مطمئن شدم!
اشکالی نداره منم خیلی غلط دارم، مخصوصا یه سوال آسون نظریه رو بی دقتی کردم خفن!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۲۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  

بابا تو رو خدا به ما بگید جوابش چی میشه( البته اگه می دونید)
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۳ ب.ظ
سطح سوالات ریاضی
احتمالا ۴ میشه.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  سوال آخر ریاضی مهندسی رو چی زدین؟ انتگراال مختلطه رو؟
صفر

چرا صفر؟
نه من ۲pii بدست آوردم.

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۳۵ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ)zr2358 نوشته شده توسط:  سوال آخر ریاضی مهندسی رو چی زدین؟ انتگراال مختلطه رو؟
صفر

چرا صفر؟
نه من ۲pii بدست آوردم.

منم ۲pi زدم!

اینجا همه هر لحظه می پرسند :
ــ« حالت چطور است؟»
اما کسی یکبار از من نپرسید:
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال: #۲۹
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۲۵ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  

افاق جان مطمئن باش گزینه ۱ درسته هرسه اصلا معادل نیست !!!
می دونی چرا ؟؟؟؟
شما یه گراف خیلیییی ساده بگیر مثل
O------O
خوب این گراف هست دیگه!!! اما!!! دو بخشی هست و دو رنگی اما به دور زوج طولی وجود نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این که به ذهنم خورد دیگه مطمئن شدم معادل نیستند!!!!
نظر دوستان ؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۲۷ ق.ظ
سطح سوالات ریاضی
منم مطمئنم که هر سه معادل نیستند ولی یادم نیست کدوم گزینه زدم هنوز نتونستم سوالات رو دانلود کنم

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۳۶۳ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۱۱۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۲۷۱ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۹۰۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۵,۰۱۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۱۴۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سطح و عمق و ارتفاع درخت remove ۵ ۱۰,۸۶۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mstfvi
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۷۲۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  ریاضیات از صفر Saman ۳ ۳,۵۴۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  سطح زبان مدرسه برای کنکور کافیه؟ saradehghani ۴ ۳,۳۳۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close