زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سر ما را زنده زنده بریدند

ارسال: #۴۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ق.ظ
RE: سر ما را زنده زنده بریدند
اینم یه تاپیک زیر خاکی دیگه !!! (قابل توجه آقا فرداد )
خیلی بدرد کسایی میخوره که تازه کنکور دادن و حال و هوای ما رو در ۲ سال پیش ببینن و بخندند.

حرف جناب " HighVoltage " خیلی باحال بود :

"الان که کنکور رو دادم و تموم شد همون قدر به کسب رتبه خوب امید دارم که کزت تو بینوایان به خوشبختی امید داشت! "
بحث های جناب یاسمی ، خانم "ف ش " ، لونا و سایر بچه ها و بحث های بامزه ی اون روزا SmileSmileSmile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , SaMiRa.e , luna , r.jafari
ارسال: #۴۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
یعنی اگه طراح سیستم عامل و پایگاه اون سال رو به من میدادن زنده زنده کشته بودمشون Big GrinBig Grinمن چقدر خوندم روحیم حسابی خراب شد و امتحانم خراب کردمSadSad

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۴۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
وای من دقیقا وقتی رو که اون پست رو گذاشتم یادمه! قشنگ جلو چشممه! چه جالب!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۴۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
منم همینو میخواستم بگم.آقا مسعود دیگه تو تاپیکای قدیمی میری و تجدید خاطرات میکنی؟نکنه با زبون بی زبونی میخوای بگی منو برگردونیدSmile

یه مدتیه کارتون شده نوستالژی Smile نکنه به خاطر فرار از درسه ؟درستون بخون قدر این ارشدی که قبول شدی رو بدون Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۵۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  منم همینو میخواستم بگم.آقا مسعود دیگه تو تاپیکای قدیمی میری و تجدید خاطرات میکنی؟نکنه با زبون بی زبونی میخوای بگی منو برگردونیدSmile

یه مدتیه کارتون شده نوستالژی Smile نکنه به خاطر فرار از درسه ؟درستون بخون قدر این ارشدی که قبول شدی رو بدون Big Grin

درسا که خراب ، نمرات رو زدن و باید گفت : اوه اوه Big Grin
من که نرفتم که برگردم Big GrinBig Grin اگه منظورتون مدیریته من چند روز پیش به اقا فرداد یه صحبت هایی کردم . و هیچ برنامه خاصی نیستBig Grin

هدف من زنده نگهداشتن خاطرات هست . یه تاپیکی پیدا کردم که اگه بیارمش رو خیلی سوء استفاده میشه مال اون موقع ها هست که جو صمیمانه و خصوصی بوده !!! راستش تاپیک های قدیمی خیلی باحال هستن و پر از خاطره . کلی امروز دنبال خاطرات سربازیم گشتم که بچه ها خیلی پسندیده بودن ، گفتم بزار سر دست تا بخونن و بخندن اما هر چی گشتم ندیدمش Sad

البته من این روزا کلا تعداد ارسالم خیلی هم زیاد نیست اما خداییش فرار از درس رو درست گفتید خیلی ترم قبل سخت بود نمرات هم وحشتناک بوده ، نه مال من بلکه همه بچه ها.

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تا جایی که یادم میاد اقا مسعود گفت درسهام زیاده فرستادیم بره یه مدت درسهایش را بخونه و برگرده ، نگو رفته پی حفاری غیرمجاز و داره آثار باستانی مانشت را در میاره.
نکنه رشته آثارباستانی تو ارشد قبول شده ای ؟Smile

اقا فرداد اگه بدونی خوندن این ارسال های قدیمی که نشون دهنده تفکرات گذشته ام هست چقدر جذابه . کلا چیزای قدیمی جالب هستن
کلی دارم میخندم از چیزهای باحال قدیمیSmile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۵۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
آقامسعود فکرکنم این نشانه های پیری زودرس درشما باشه ها!چرا اینقد تو خاطرات میگردید خب بهتره به جای فکرکردن به خاطرات بیایید به همون پست مدیریتی خودتون تا کمی کمک حال ما باشید وما بریم بازنشستگی.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۵۲
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من چند روز پیش به اقا فرداد یه صحبت هایی کردم
آقا پس تبریک میگم بازگشت شما به جمع مدیران رو.Big Grin من اصلا به بقیه حرفاتون هم کاری ندارم و این تیکه رو کات کردم.دیگه حرفی بود که پرید بیرون تقصیر خودتون بود Big Grin Smile
یادخاطرات گذشته هم خیلی دلپذیره.من فقط خواستم یه وقت افسوس گذشته رو نخورید غمگین بشید Smile
بچه های شیراز بچه های خونگرم و دوست هستند.البته من زیاد شناخت نزدیک ندارم طبق شناخت کمی که دارم میگم.و شما هم یکی از اونهایید.
توروخدا حالا که قبول شدید جای منم بخونید.من عاشق هوشم.ولی فکر نکنم نصیبم بشه Sad
ارسال: #۵۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط Helmaa.)
سلام
مثل اینکه طبق انتظاری که میرفت وقتش رسیده آقا مسعود برگردن،من هم که معمولا شبها مرتبط با کارهای روزانه ام خواب می بینم دیشب خواب مانشت رو دیدم Tongueو جالبه آقا مسعود برگشته بودن به جمع مدیران Smile،البته مدیران دیگری هم اضاف شده بودن ،فکر کنم چون این چند روز همه اش به فکر بازنشستگی آقا فرداد بودیم و سعی داشتیم یه جور حل بشه و ایشون بمانند، این خواب رو دیدم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ACM-ICPC World Finals 2015 (گزارش زنده!) ashkan_d13 ۵ ۴,۷۸۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ashkan_d13
  * !___ قلب خود را با موعظه زنده کنید ___! * aamitis ۰ ۱,۷۳۲ ۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aamitis
Information اسباب بازی زنده esisonic ۱۰ ۷,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: esisonic
  داروی "شب زنده داران (جغدهای) مانشت" رسید!!! a.hooshmand ۱۳ ۹,۳۷۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: **sara**
  راهنمای عملی زنده ماندن در زلزله Pakzad ۰ ۱,۴۹۱ ۲۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Pakzad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close