زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در انجام تکلیف سیستم عامل

ارسال:

To-67 پرسیده:

مدیریت بلوکه یا خوشه های خالی را به صورت لیست پیوندی که پیوندها در بلوکهایا خوشه های خالی قرار دارندرا پیاده سازی کنید؟
کسی میتونه به من تو حل این مسئله کمک کنه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

اگر با جاوا یا c++ بخواین پیاده سازی کنید که کلاس های آماده ی لیست پیوندی هست. شما پروژه تون رو شروع کنید به پیاده سازی اگر اشکالی داشتین بپرسین.

۰
ارسال:

To-67 پاسخ داده:

RE: کمک در انجام تکلیف سیستم عامل

من نتونستم حل کنم کسی میتونه راهنمایی بکنه از دوستان ارشدیا؟
مدیریت بلوکها یا خوشه های خالی دیسک را به صورت لیست پیوندی که پیوندها در خود بلوک ها قرار دارند پیاده سازی کنید.

بچه مثبت اگه بلدی راهنمایی بکن

۰
ارسال:

mfXpert پاسخ داده:

(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  شما پروژه تون رو شروع کنید به پیاده سازی اگر اشکالی داشتین بپرسین.

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

دوست عزیز کسی در این فروم قرار نیست تمرین شما رو انجام بده، وقتی خودتون هنوز یه کلمه سرچ هم نکردین.
این لینک به دردتون می خوره احتمالا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توضیحات بالاش رو که مربوط به نحوه ی پیاده سازی کلاستر ها و نگاشت فضای آدرس هست بخونید.

۰
ارسال:

To-67 پاسخ داده:

دوست من اولا زود قضاوت نکن من خیلی گشتم و متوجه نشدم منظور سوال رو در ضمن اگر بلد نیستی حل کنی بگوو بلد نیستم
من خیلی گشتم و متوجه سوال نشدم
اگه بلدی سوال توضیح بده تا من خودم دنبالش باشم اگر بلد نیستی هیچ وقت زود قضاوت نکن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۴۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۸۰۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۴۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۳۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۹۹ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۶۱ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۹۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۴,۰۳۱ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close