زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طریقه درست کردن set up برای برنامه

ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
با سلام
من یه برنامه سی شارپ که دارای فایل sql و crystalreportهست نوشتم و الان می خوام که set upبرای اون درست کنم خطا میده
خواهشا اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید خیلی امتحان کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
با تشکر و سپاس فراوان

یاد خدا آرام بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ
advanced installer از ویژوال استودیو بهتره و solution های اونم پشتیبانی میکنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط samaneh_aftab.)
با visual studio.net یک پروژه از نوع Setup Project بسازید . محتویات bin/debug را بهش اضافه کنید. فایلهای mdf/ldf دیتابیس را هم توی برنامه بذارید. connection string را درست تعریف کنید
جزو prerequest های برنامه هم .net framework / Sql Express و Crystall report را تیک بزنید

دقیقتر خواستید بگین تا مرحله به مرحله توضیح بدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , azad_ahmadi
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط my-manesht.)
سلام دوستان
من یک برنامه با .net نوشته بودم و برای ان فایل setup درست کردم و با فایل setup برنامه را در کامپیوتر مقصد نصب کردم در پیش نیاز های نصب (prerequest) هم موارد زیر را تیک زدم
.net framework 3.5 sp1
microsof .net framework 4
sql server 2008 express
winows installer 4.5
برنامه را نصب کردم بر طبق پیش نیاز ها microsof .net framework 4 و sql server 2008 express و سایر ین نصب شد و بعد برنامه نصب شد. این برنامه از یک دیتابیس محلی استفاده می کند که از طریق sql server 2008 به ان دسترسی دارد
مشکلم این است که بعضی از وقت ها که سیستم restart می شود برنامه قادر نیست از طریق sql server 2008 به db دسترسی پیدا کند چون سرور واقعا در حالت run نیست.
در sql server configuration manager برای sql server(sqlexpress) موارد زیر تنظیم شده است
state=running
start mode=automatic
ولی واقعا سرور run نیست مجبورم حتما به صورت دستی در sql server configuration manager سرور را stop و سپس start کنم تا واقعا سرور run شود
چه کار کنم تا این مشکل حل شود در ضمن در sql server configuration manager سایر سرورها به غیر از sqlexpress در حالت stop هستند
فایل کانفیگ مربوط به connection به دیتابیس به صورت زیر است
کد:
<?xml version="1.0"?>
<configuration>
<startup>
  <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.0"/>
</startup>
  <connectionStrings>
    <add name="CostManagmentDBEntities" connectionString="metadata=res://*/CostManagmentModel.csdl|res://*/CostManagmentModel.ssdl|res://*/CostManagmentModel.msl;provider=System.Data.SqlClient;provider connection string=&quot;Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirectory|\Database\CostManagmentDB.md​f;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True;MultipleActiveResultSets=True&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />
  </connectionStrings>
</configuration>
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۷۸ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۱۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۷۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close