زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوات ارشد پارسه

ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط admin.)
جزوات ارشد پارسه
داخل این سایت یک سری از جزوات پارسه همراه با صدا برای دانلود وجود داره .

حتماً یک سری بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mozhgan , karnameh90 , rezvan_m , ROZA , Maryam-X
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۸۹, ۰۸:۵۹ ق.ظ
جزوات ارشد پارسه
خیلی ازتون ممنون من خیلی دنبال جزوه های پارسه گشته بودم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۷ ق.ظ
جزوات ارشد پارسه
سلام می خواستم بدونم واسه ارشد جزوات پارسه بهتره یا گسترش علوم پایه؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۲۱ ق.ظ
جزوات ارشد پارسه
دستت درد نکنه نیره جون خیلی مفید بود
۰
۰
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
جزوات ارشد پارسه
کسایی که ازمون پارسه شرکت میکنند برای سال جدید آپ کنند لطفا
منهم سنجش شرکت کردم آپ میکنم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۰۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه انرژی مثبت ۳ ۲۲,۱۴۶ ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: AZ_ghanbari998
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۱۴۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  اهدای کتابهای کارشناسی کامپیوتر و ارشد پارسه آسیه علیزاده ۲ ۲,۶۵۵ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: آسیه علیزاده
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۳۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  کتب کنکور ارشد کامپیوتر پارسه مدرسان و غیره mohammadnouri ۰ ۱,۳۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadnouri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close