زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۲۷ امنیت و شبکه ۱۱۲ تجارت

ارسال: #۱۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ
سلام
تبریک می گم علی آقا Smile
میشه لطف کنین و منابعی رو که خوندید بزارید؟
به نظرتون کنکور آزمایشی پارسه بهتر هست یا مدرسان شریف؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs
ارسال: #۱۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
ممنون. راجع به منابع تو یک فرصت مناسب توضیح می دم. به نظر من پارسه. کیفتش خیلی خوب نیست ولی رتبه هات تقریبا شبیه کنکور میشه. واسه من که تقریبا صادق بود. معمولا شرکت کننده های پارسه بچه های با کیفیت تری هستند.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
حاج علی درود بر همتت. آفرین واقعن.

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۱۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
اولا تبریک می گم به خاطر این رتبه خوبتون
منم ورودی سال ۹۰ امنیت مالک اشتر تهران هستم - چند وقته دیگه پایان نامه را تمام می کنم به امید خدا-
من ارشد ۹۰ تو گرایش ۲و۳ رتبه ۵۹ شدم و اون موقع هم کارمند یکی از سازمان ها بودم با اینکه شبکه شریف یا آی تی تهران - علم و صنعت را قبول شدم منتها چون می دونستم شرایطم یکم ویژه هستش و البته فقط و فقط به امنیت فکر می کردم تو انتخاب دومم که مالک بود قبول شدم
نمی خواهم نا امیدت کنم اما درس خواندن به همراه کار تو مقطع ارشد و اون هم توی دانشگاه معتبر - امیر کبیر، شریف و ...- سخته واقعا هم سخته
بیشتر خودت ضرر می کنی چون یه سری مباحث و شرایطی توی دانشگاه هست که اگه بخواهی کار کنی نمیشه به سمت اونها رفت اما نمی گم نشدنیه چون من انجام دادم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , mammad_asir , ali123321 , dzzv_13 , AI.
ارسال: #۲۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ
مرسی امیر جان. به امید خدا هر چه زودتر پایان نامتو بدی و یک نفس راحت بکشی. اگه ببینم کار به درسم ضرر میزنه احتمالا بی خیال کار بشم هر چند خیلی سخته ولی یه چند وقتی از جیب میخوریم !! Wink فقط یک سوال . شما که امنیت خوندی الان نظرت راجع به موقعیت شغلی این رشته چیه؟ فکر میکنی میشه یک کار خوب با شرایط عالی پیدا کرد؟!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۲۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط mammad_asir.)
امیر جان یکم بیشتر توضیح بده که میشه یه کار تو همون تهران دست و پا کرد
بعد از مالک خوندن جذب تو وزارت دفاع خوبه براتون؟
یکم توضیحات بیشتر بداده

علی جان انتخاباتو میگی؟

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
RE: رتبه ۲۷ امنیت و شبکه ۱۱۲ تجارت
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  امیر جان یکم بیشتر توضیح بده که میشه یه کار تو همون تهران دست و پا کرد واسه یه زندگی متاهلی؟
بعد از مالک خوندن جذب تو وزارت دفاع خوبه براتون؟
یکم توضیحات بیشتر بداده

علی جان انتخاباتو میگی؟

من که اول روزانه و شبانه شریف و امیرکبیر بعد هم به ترتیب علم و صنعت و تربیت مدرس و خواجه و مالک اشتر بعد هم شبانه هاشو. احتمالا شبانه امیرکبیر ردیف بشه. ببینیم خدا چی میخواد....
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط amirhacker.)
اگه کسی دوست داشته باشه که جذب صنایع دفاعی بشه به راحتی امکان پذیره
اولویت با دانشجویان دانشگاه مالک اشتره - این یک امتیازه-
وضعیت حقوقی هم تو این سازمان بهتر از جاهای دیگست - البته من خودم استخدام جای دیگه هستم-
راستی یک امتیاز ویژه که این دانشگاه داره کارهای پژوهشی و پروژه هایی که می تونید به راحتی شرکت کنید و به ازای ساعت کاری حقوق بگیرید
و البته اگه توانایی و فن بیان خوبی داشته باشید می تونید از همون ترم ۲ برای دوره کاردانی تدزیس کنید
اما در کل قبلا هم گفتم از لحاظ سطح علمی - نه از لحاظ اساتید- پایین تر از دانشگاه های درجه یکه یعنی خیلی کار پژوهشی ازت نمی خواهنذ - برای دروس-

راستی یادم رف این را بگم با داشتن مدرک ارشد امنیت به راحتی جذب بازار کار می شوید
الان اوضاع این رشته خوبه
یادمه یکی دو تا ازبچه ها ترم ۲ که بودند قراردادی برای شرکت مخابرات کار می کردند که ماهی ۱۳۰۰ دریافتی داشتند اون هم با شرایط خاص
سر کلاس میو مدند - پنجشنبه ها تعطیل و ... اما چون درس ها سنگین بود بیشتر از ۴ ماه نموندند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321 , mammad_asir , dzzv_13 , AI.
ارسال: #۲۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ق.ظ
میشه منابعی که خوندین رو دقیق بگین؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
واقعا عالی بود..........................!!!! خیلی خیلی خیلی بهتون تبریک میگم امیدوارم همیشه اینجوری موفق باشین :-)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۲۶
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  با سلام به همه بچه های گل مانشت
من واقعا خدارو شکر می کنم که تونستم با همه سختی ها اخرش به هدفم برسم.من واسه رسیدن به این هدف مشکلات زیادی داشتم. ۴ سال دوری از درس! معدل پایین ! ساعت ۸/۳۰ تا ۱۷ سر کار! از دست دادن یک عزیز! و از همه مهمتر و شیرین تر اینکه خدا یک ماه مونده به کنکور یک پسر کاکل ذری به من داد ! Heart ( البته بگم سنم از خیلی ها کمتره ها.... فقط کلا یکم تو همه چیز عجله دارم!! Big Grin ) این چیزا رو فقط واسه این گفتم تا اونایی که فکر می کنند شرایط خوندن واسه کنکورو ندارند انرژی بگیرند. از همه شما هم که مستقیم یا غیر مستقیم به من کمک کردید تشکر می کنم. امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن.

زبان تخصصی ۳۳/۳۳
مشترک ۳۷/۹۳
تخصصی ۳۸/۸۹
مدیریت ۰
معماری ۴۷/۲۲

معدل موثر ۱۴/۱۵
درود
من هم شاغلم. واقعا روحیه گرفتم

::::::با منی با منی عزیزم:::

::::Heartبهتر از این دیگه نمیشه:::Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Venus.
ارسال: #۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)omidelf نوشته شده توسط:  اقا علی شاید نبینید پیام من رو ولی ارزوی موفقیت دارم برای شما و خانوادتون با دیدن اینکه شما با شرایطی که داشتید تونستید همچین نتیجه ای بگیرید باعث شد من هم خیلی امیدوار بشم و شروع کنم به درس خوندن دوباره
علی از رفقای درجه یکه من هست. واقعا کارش درسته و ما همه توی شریف بهش افتخار میکردیم.
امیدوارم موفق باشی شمام.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)omidelf نوشته شده توسط:  اقا علی شاید نبینید پیام من رو ولی ارزوی موفقیت دارم برای شما و خانوادتون با دیدن اینکه شما با شرایطی که داشتید تونستید همچین نتیجه ای بگیرید باعث شد من هم خیلی امیدوار بشم و شروع کنم به درس خوندن دوباره
علی از رفقای درجه یکه من هست. واقعا کارش درسته و ما همه توی شریف بهش افتخار میکردیم.
امیدوارم موفق باشی شمام.

امیر جان امروز بعد از مدت ها یک سری به سایت زدم...... شما خودت از بزرگان شریف بودی داداش... همه لطف دوران ارشد به همکلاس بودن با رفیق هایی مثل تو بود....

باید پارو نزد وا داد ! باید دل رو به دریا داد !
خودش می بردت هر جا دلش خواست ...
به هر جا برد بدون ساحل همونجاست ...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ
خدا قوت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۳ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۸۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۸ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۱۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۰۴ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close