زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ی ۶۲ نرم افزار، ۴۶ الگوریتم و محاسبات

ارسال: #۳۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط x86.)
RE: انتخاب رشته ی ۶۲ نرم افزار، ۴۶ الگوریتم و محاسبات
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)fs_fi نوشته شده توسط:  چرا الگوریتم شریفو همون اول زدین ولی الگوریتم تهرانو بعد از اون چند تا دانشگاه ؟ اطلاع خاصی در مورد الگوریتم تهران دارین؟ و یه سوال دیگه اینکه شریف برای الگوریتم دکترا داره؟ راستی هرچند به اونجاها نمیرسه ولی نرم افزار اصفهان بهتر از فردوسی و فردوسی بهتر از شیرازه

در مورد سوال اول بگم که اگه دانشگاهت شریف باشه میشه با الگوریتم کنار اومد ولی وقتی دانشگاهت تهران باشه شاید نشه با الگوریتم کنار اومد مخصوصا اینکه الگوریتم تهران تو دانشکده ی علوم پایه است ولی الگوریتم شریف تو دانشکده ی کامپیوتر...
سوال دوم هم اینکه شریف الگوریتم رو واسه دکترا داره ولی به صورت پردیس، البته اگه اگه یکی دوتا مقاله ی ISI خوب بدی میتونی واسه ادامه تحصیل بری خارج از کشور... که به قول دوستان اگه این تصمیم رو داری باید از بدو ورود به دانشگاه تلاشت رو شروع کنی...
در مورد شیراز و اصفهان باید بگم که تا اونجایی که اطلاع دارم شیراز بهتر از صنعتی شیرازه و صنعتی اصفهان بهتر از اصفهانه واسه همین اینطوری انتخاب کردم. در مورد فردوسی هم باید بگم که علاقه ی شدیدی به دیدن دکتر سپیدنام دارم مثل اینکه اونجاست...Big Grin

در ضمن یه تغییری اون اواخر دادم
۹- اصفهان
۱۰- شیراز
۱۱- فردوسی
۱۲ تبریز

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  انصافا قصدت از اون شیراز و اصفهان و تبریز مزاح بوده نه حاج مهدی؟Big Grin

نیما جان خدا را چه دیدی...Big Grin به قول خودت میترسم سنجش فکوفامیلاشو بریزه تو تهران ، چیزی به ما نرسه...Big Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۳۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  [quote='fs_fi' pid='181639' dateline='1368797634']
چرا الگوریتم شریفو همون اول زدین ولی الگوریتم تهرانو بعد از اون چند تا دانشگاه ؟ اطلاع خاصی در مورد الگوریتم تهران دارین؟ و یه سوال دیگه اینکه شریف برای الگوریتم دکترا داره؟ راستی هرچند به اونجاها نمیرسه ولی نرم افزار اصفهان بهتر از فردوسی و فردوسی بهتر از شیرازه

در مورد سوال اول بگم که اگه دانشگاهت شریف باشه میشه با الگوریتم کنار اومد ولی وقتی دانشگاهت تهران باشه شاید نشه با الگوریتم کنار اومد مخصوصا اینکه الگوریتم تهران تو دانشکده ی علوم پایه است ولی الگوریتم شریف تو دانشکده ی کامپیوتر...
سوال دوم هم اینکه شریف الگوریتم رو واسه دکترا داره ولی به صورت پردیس، البته اگه اگه یکی دوتا مقاله ی ISI خوب بدی میتونی واسه ادامه تحصیل بری خارج از کشور... که به قول دوستان اگه این تصمیم رو داری باید از بدو ورود به دانشگاه تلاشت رو شروع کنی...
در مورد شیراز و اصفهان باید بگم که تا اونجایی که اطلاع دارم شیراز بهتر از صنعتی شیرازه و صنعتی اصفهان بهتر از اصفهانه واسه همین اینطوری انتخاب کردم. در مورد فردوسی هم باید بگم که علاقه ی شدیدی به دیدن دکتر سپیدنام دارم مثل اینکه اونجاست...Big Grin

۹- اصفهان
۱۰- شیراز
۱۱- فردوسی
۱۲ تبریز

ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)fs_fi نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  [quote='fs_fi' pid='181639' dateline='1368797634']
چرا الگوریتم شریفو همون اول زدین ولی الگوریتم تهرانو بعد از اون چند تا دانشگاه ؟ اطلاع خاصی در مورد الگوریتم تهران دارین؟ و یه سوال دیگه اینکه شریف برای الگوریتم دکترا داره؟ راستی هرچند به اونجاها نمیرسه ولی نرم افزار اصفهان بهتر از فردوسی و فردوسی بهتر از شیرازه
..... در مورد فردوسی هم باید بگم که علاقه ی شدیدی به دیدن دکتر سپیدنام دارم مثل اینکه اونجاست...Big Grin

۹- اصفهان
۱۰- شیراز
۱۱- فردوسی
۱۲ تبریز

ممنون

دکتر سپیدنام ۴ ۵ ساله بازنشست شدنو واسشون سال ۸۶ بود جشن بازنشستگی و خدافظی گرفتن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۹۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  هندسه محاسباتی دی برگ gholamreza jalili ۳۰ ۱۸,۹۰۰ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: asma :)
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۲۳ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۴۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۴۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۴۳۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۹ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۹۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close