زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ی ۶۲ نرم افزار، ۴۶ الگوریتم و محاسبات

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
RE: انتخاب رشته ی ۶۲ نرم افزار، ۴۶ الگوریتم و محاسبات
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)zx24 نوشته شده توسط:  سلام
میگن الگوریتم محاسبات تو ایران دکترا نداره و کار هم براش کم پیدا میشه! پارسال ۱۶۹ دانشگاه تهران الگوریتم قبول شده ، یعنی رشته الگوریتم بدرد.....!! بنظرم شما همون روزانه دانشگاه تهران نرم افزار قبول میشید.

دقیقا بنده نیز یه همچین اطلاعاتی کسب کردم، ولی اگه امکان بورس شدن به خارج از کشور باشه بازم خوبه، چون واقعا علاقه ی شدید به این رشته دارم، یکی از کاربرا بهم گفت که استادشون دکترای الگوریتم و محاسبات داره ولی نگفت که از کجا گرفته... امیدوارم که همه یه جای خوب قبول شیم ، ینی راضی باشیم...
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: swensen
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
از بچه های تهران تعریف الگوریتم و فاند اونورشو زیاد شنیدم،قصد پرواز اگه دارین رشته خیلی تاپیه احتمال خیلی زیادم میارین
ضمنا تبریک میگم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
پسر تو چقدر به خودت استرس وارد میکنی و الکی انرژی دروکنی /.

خوب معلومه که شریف میری . جریان حرفهام تو قبل کنکور رو داری دیگه . اوکی ؟؟؟؟

پس حلله ناراحت نباش .

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة مولانا امیر المومنین علی بن ابیطالب (ع) .
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  از بچه های تهران تعریف الگوریتم و فاند اونورشو زیاد شنیدم،قصد پرواز اگه دارین رشته خیلی تاپیه احتمال خیلی زیادم میارین
ضمنا تبریک میگم

اتفاقا دکتر حقیقت هم همینو بهم گفت، گفت اونور خیلی بیشتر ازایران به این رشته اهمیت میدن و با ۲-۳ تا مقاله ی ISI خوب میتونی فاند بگیری...(البته ما که هنوز نفهمیدیم این فاند که میگن یعنی چه...Big Grin)
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
سلام arcsin عزیز بابت رتبه خوبت(عالیتIdea) بهت تبریک میگم امیدوارم در ادامه مسیر زندگی نیز موفق باشی البته افتخار آشنایی قبلی کوچیکیه با شما داشتمHeart فقط جهت اطلاع شما و دوستان در مورد رشته ای که فرمودید دو تصویر زیر رو ضمیمه کردم امیدوار مورد توجه قرار بگیره:
[تصویر:  180790_1_1379083501.jpg]

[تصویر:  180790_2_1379083501.jpg]
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
خوشبحالت منم خیلی دوست دارم الگوریتم شریف قبول شم رتبم ۹۷ شده کاش ی کم بهتر بودم
واقعا تبریک میگم
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط x86.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ)saiedattar نوشته شده توسط:  سلام arcsin عزیز بابت رتبه خوبت(عالیتIdea) بهت تبریک میگم امیدوارم در ادامه مسیر زندگی نیز موفق باشی البته افتخار آشنایی قبلی کوچیکیه با شما داشتمHeart فقط جهت اطلاع شما و دوستان در مورد رشته ای که فرمودید دو تصویر زیر رو ضمیمه کردم امیدوار مورد توجه قرار بگیره:

خیلی خیلی از لطف و بزرگواری شما ممنونم... امیدوارم که بهتر ازاینها نسیب شما بشه...

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  خوشبحالت منم خیلی دوست دارم الگوریتم شریف قبول شم رتبم ۹۷ شده کاش ی کم بهتر بودم
واقعا تبریک میگم

شما هم رتبتون خیلی خوبه... شما به ترتیب اولویت هاتون انتخاب هاتون رو انجام بدید... امیدوارم که هر جایی که دوست دارید و به صلاحتونه قبول بشید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saiedattar
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
arcsin عزیز این اسم شریفت رو من بدونم ممنون میشم
به نظر من الگوریتم شریف میاری . انشالله هم دانشگاهی بشیم زیارتت کنم از نزدیک
من موندم بعد از نرم شریف الگوریتم شریف بزنم یا نرم تهران ؟!

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  من موندم بعد از نرم شریف الگوریتم شریف بزنم یا نرم تهران ؟!
منم بین این دو انتخاب مونده بودم که بالاخره الگوریتم شریف رو انتخاب کردم
۲
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط x86.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  arcsin عزیز این اسم شریفت رو من بدونم ممنون میشم

کوچیک شما حاج مهدی...Big Grin . نیما جان شما بهتره که اصلا بعد از نرم شریف چیزی نزنی... Big Grin چون همون اولی قبولی... مرد مومن من با ۶۲ به نرم افزار شریف امید دارم اونوقت تو برگشتی میگی بعد از نرم شریف چی بزنم...

آقا آقای فریدونی راست میگه منم انتخاب رشتمون تغییر دادم به این...

۰۰۰ نرم شریف
۰۰۱ الگوریتم شریف
۰۱۰ نرم تهران
۰۱۱ نرم امیرکبیر
۱۰۰ نرم بهشتی
۱۰۱ نرم علم و صنعت
۱۱۰ نرم تربیت مدرس
۱۱۱ الگوریتم تهران
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۲۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  arcsin عزیز این اسم شریفت رو من بدونم ممنون میشم

کوچیک شما حاج مهدی...Big Grin . نیما جان شما بهتره که اصلا بعد از نرم شریف چیزی نزنی... Big Grin چون همون اولی قبولی... مرد مومن من با ۶۲ به نرم افزار شریف امید دارم اونوقت تو برگشتی میگی بعد از نرم شریف چی بزنم...

آقا آقای فریدونی راست میگه منم انتخاب رشتمون تغییر دادم به این...

۰۰۰ نرم شریف
۰۰۱ الگوریتم شریف
۰۱۰ نرم تهران
۰۱۱ نرم امیرکبیر
۱۰۰ نرم بهشتی
۱۰۱ نرم علم و صنعت
۱۱۰ نرم تربیت مدرس
۱۱۱ الگوریتم تهران
سروری حاج مهدی Smile بابا میترسم این سازمان سنجش فک و فامیلشو بندازه جلوم شریف نیارم Big Grin منم همین انتخاب رشته رو میکنم احتمالا . Cool
انشالله شریف بیاری . خیلی دوست دارم اونجا ببینمت. به هرحال تهران که میاری هم رو میبینیم Wink

۱
۰
ارسال: #۲۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
منم تقریبا همین وضعیت رتبه رو دارم. چرا الگوریتم و محاسبات تهران جزو انتخاباتون نیست؟ به درد نمیخوره؟ من خیلی دودلم که اول اینو بزنم یا نرم افزار شهید بهشتی و علم و صنعت
۱
۰
ارسال: #۲۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)fs_fi نوشته شده توسط:  منم تقریبا همین وضعیت رتبه رو دارم. چرا الگوریتم و محاسبات تهران جزو انتخاباتون نیست؟ به درد نمیخوره؟ من خیلی دودلم که اول اینو بزنم یا نرم افزار شهید بهشتی و علم و صنعت
من زدم الگوریتم ومحاسبات رو این انتخاب رشته ی منه ،دوستان اگه باز نظری دارید، فکر کنم تا فردا بشه تغییرش داد، اگه میشه نظرتون رو بگید...یا علی

[تصویر:  181602_1_1379083453.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)fs_fi نوشته شده توسط:  منم تقریبا همین وضعیت رتبه رو دارم. چرا الگوریتم و محاسبات تهران جزو انتخاباتون نیست؟ به درد نمیخوره؟ من خیلی دودلم که اول اینو بزنم یا نرم افزار شهید بهشتی و علم و صنعت
من زدم الگوریتم ومحاسبات رو این انتخاب رشته ی منه ،دوستان اگه باز نظری دارید، فکر کنم تا فردا بشه تغییرش داد، اگه میشه نظرتون رو بگید...یا علی

[تصویر:  181639_1_1379083453.jpg]

چرا الگوریتم شریفو همون اول زدین ولی الگوریتم تهرانو بعد از اون چند تا دانشگاه ؟ اطلاع خاصی در مورد الگوریتم تهران دارین؟ و یه سوال دیگه اینکه شریف برای الگوریتم دکترا داره؟ راستی هرچند به اونجاها نمیرسه ولی نرم افزار اصفهان بهتر از فردوسی و فردوسی بهتر از شیرازه
۱
۰
ارسال: #۳۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)fs_fi نوشته شده توسط:  منم تقریبا همین وضعیت رتبه رو دارم. چرا الگوریتم و محاسبات تهران جزو انتخاباتون نیست؟ به درد نمیخوره؟ من خیلی دودلم که اول اینو بزنم یا نرم افزار شهید بهشتی و علم و صنعت

[تصویر:  181646_1_1379083453.jpg]

انصافا قصدت از اون شیراز و اصفهان و تبریز مزاح بوده نه حاج مهدی؟Big Grin

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  هندسه محاسباتی دی برگ gholamreza jalili ۳۰ ۱۹,۰۸۰ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: asma :)
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۳۹ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close