زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین مجموعه کتاب های ماهان و مدرسان شریف رشته آی تی

ارسال: #۱۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
RE: انتخاب بین مجموعه کتاب های ماهان و مدرسان شریف رشته آی تی
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  کلا بسته گرفتن رو منم توصیه نمیکنم ولی بین مدرسان و ماهان قطعا مدرسان انتخاب بهتری است.کتابهای مدرسان سال به سال داره بهتر میشه.مثلا امسال کتاب هوش مصنوعیش عوض شده و قابل قبول شده (برخلاف پارسالی که افتضاح بود)یا کتاب مهندسی نرمش کامل ترشده یا طراحی الگوریتمش هم همین طور. بهر حال به نظر من بهتره که درس به درس اقدام کنی برای گرفتن کتابها.Smile
یه نکته هم راجع به منابع درسی بگم که بعضی موسسات هستند که دائم در حال تغییر هستند و کتابهایشان سال به سال داره بهتر میشه برخی دیگر هستند به ندرت کتابهایشان تغییر میکنه.مثلا کتابهای مقسمی سالهاست که همون روال سابق رو دارند و به ندرت تغییرداشته اند ولی کتابهای موسساتی مثل نصیر یا مدرسان یا راهیان ارشد دائم داره بهتر میشن.و این یه امتیاز مثبت هست برای این موسسات. به هر حال خواستم بگم اگر یکی گفت راهیان خیلی خوبه یا مدرسان فلان کتابش خوبه سریع جبهه نگیرید.شاید نسخه امسالیشون از پارسالیشون بهتر باشه و کلا عوض شده باشه.
راستی مهندس جان نظرتو راجع به نسخه من چیه؟ شفا بخشه؟ امیدی هست ؟ نیست؟ طرف نره بلایی سرش بیاد بیان ما رو یقه کنن. بجون خودم بابت جمع کردن این چن تا دونه اسم زحمتی کشیدم که سازمان سیا سر جمع آوری اسامی جاسوسای شوروی نکشید.گرچه میدونم هیچ دکتری مال اون یکی رو قبول نداره بزار خودم سال بعد رتبه چیز که شدم میام باز مینویسمشون کی مرده رو حرف من حرف بزنه. Smile کشته مرامتم. یا حق
خیلی دوست دارم نظر بدم ولی خوب مدیریت منو از این کار منع کرده دوست داری پیغام خصوصی بده جوابت رو میدمSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ)konkooor نوشته شده توسط:  سلام
من امسال می خوام کنکور کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر شرکت کنم! به نظر شما کدوم یکی از موسسات آموزشی برای مشاوره و قبولی تو کنکور بهتره؟ برای آزمون های آزمایشی کدوم موسسه رو انتخاب کنم؟

(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)konkooor نوشته شده توسط:  سلام دوسته عزیز :
من مدرسان رو توصیه میکنم خودمم از خدمات همین موسسه دارم استفاده میکنم و راضیم با مراجع به سایته مدرسان و مصاحبه با رتبه های برتر متوجه شدم که مدرسان از بقیه بهتره
موفق باشی

خودت سوال میکنی خودتم جواب میدی؟!! تازه کاری ها! بازاریابی که به این سادگی ها نیست!!
۸
۰
ارسال: #۱۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
پک هیچ موسسه ای رو نگیر هر درس یه کتاب خوب داره سعی کن اون رو گیر بیاری

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من کتابهای ماهان رو ندیدم اما مدرسان اصلا خوب نیست فقط شبکه ش بد نیست هوشش که خیلییییییی بده!! ماهان هم نشنیدم کسی بگه خوبه!
اگر مصاحبه بچه ها رو بخونی یا مقسمی خوندن یا پارسه یا پوران که با توجه به درسش باید انتخاب کرد.
بهتره اول هم مرجع رو بخونی

درسته شبکه ش خوبه ولی بعضی تستارو اشتباه حل کرده باید حواست باشه اشتباه یاد نگیری

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط jahani.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  konkoor گرامی اقلا نامحسوس تر تبلیغ ی موسسه رو بکن۲ روزه عضو شدی ۵تا ارسال داشتی تو همشونم از مدرسان خوب گفتی
اقلا ی چندجا دیگه هم پست بذار کسی شک نکنه Big Grin
من تبلیغ نمیکنم و ازین کارم هیچ خوشم نمیاد من نظر شخصی خودمو میگم دوست دارم تجربیاتمو در اختیار بقیه بزارم شما اگه نظر بقیه رو هم بخونی میفهمی که خیلی ها با من موافقن و از خدمات مدرسان راضین شما سعی کن واقع بین باشی دوست عزیز
۰
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
بالاخره شما پارسال استفاده کردی از خدمات مدرسان که میگی تجربه یا امسال؟!!!!!!!!!!!!!!!
این بهتر شدن نسبت به پارسال از کجا اومده؟!!!!!
بهتره عنوان تاپیک رو بذاریم "انتخاب قطعی مدرسان شریف برای آیتی!!!!! "
به نظرم اگر از بسته ها و آزمونای سایر رشته های مدرسان هم استفاده کنیم که دیگه به جای تک رقمی،بی رقمی میاریم و تازه ثواب داره این ماه رمضونیه Smile
بوی تبلیغات از نوع ساده لوحانه اش به مشام میرسه!!!!
مردم خودشون سوال میپرسن،خودشون به جوابی میرسن از جنس مدرسان!!!

خدا کافیست...
۹
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ)MoonRise نوشته شده توسط:  بالاخره شما پارسال استفاده کردی از خدمات مدرسان که میگی تجربه یا امسال؟!!!!!!!!!!!!!!!
این بهتر شدن نسبت به پارسال از کجا اومده؟!!!!!
بهتره عنوان تاپیک رو بذاریم "انتخاب قطعی مدرسان شریف برای آیتی!!!!! "
به نظرم اگر از بسته ها و آزمونای سایر رشته های مدرسان هم استفاده کنیم که دیگه به جای تک رقمی،بی رقمی میاریم و تازه ثواب داره این ماه رمضونیه Smile
بوی تبلیغات از نوع ساده لوحانه اش به مشام میرسه!!!!
مردم خودشون سوال میپرسن،خودشون به جوابی میرسن از جنس مدرسان!!!

کلاس کجا برم ؟؟ مدرسان شریف !
کتاب چی بخونم ؟؟ مدرسان شریف !
کدوم آزمون شرکت کنم ؟؟ مدرسان شریف !
کجا ؟ مدرسان شریف !
چی ؟ مدرسان شریف !
کی؟ مدرسان شریف !
تلفن : ۲۹ دو تا شیش !
۲
۴
ارسال: #۲۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
مدرسان جون اونی که چهار ساله نفر اول میشه ینی هر سال کنکور شرکت میکنه؟!!! یارو هر سال عکسش به عنوان نفر اول آی تی اون سال چاپ میشه لااقل بگین هر سال عکس تازه بگیره که ضایع بازی نشه!!! (:
هر چی به اول مهر نزدیک تر میشیم از این رفقای ستوان سوم(تک ستاره) که تشریف میارن واسه مخ زنی افزایش پیدا میکنه. خدایا شکر بلاخره مخ ما هم واسه بعضیا ارزش زدن پیدا کرد. پارسال هرچی ته دخلمون بود دادیم پارسه دولپی میل فرمود. نوش جونش!!! امسال که دیگه استغفرالله دوباره انگشت توی همون....ای بابا.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , parvin333
ارسال: #۲۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان.
من سال پیش بسته ی مدرسان رو خریدم اما بعضی کتاباش اصلا دست هم نخورد، مثل طراحی الگوریتم،هوش و سیستم عامل! اما بعضی هاشونم خیلی خوب بودن ( از نظر خودم البته! :* )مثل گسسته (که البته هرچی هم بخونی ظاهرا فایده نداره!! Sad ) و نرم (نرم فک نمیکنم هیچ کتابی کامل باشه، اما با این کتاب میشه خیلی خوب پیش رفت ) شبکه و پایگاه!
آزموناش هم خیلی خوب نبود اما میتونم بگم از امثال ماهان و اکسین و پارسه که سوالا و پاسخاشون رو دیدم خیلی خیلی بهتره!! جامعه ی آماریشم اصلا با هیچ جا قابل مقایسه نیست (IT منظورمه!).

بهترین کار اینه که از بچه هایی که هم سطح خودتون بودن اما واسه ارشد نتیجه ی خوبی گرفتن درمورد منابع کمک بخواین...
۳
۰
ارسال: #۲۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
برو تو قسمت مصاحبه با رتبه های برتر سال های گذشته بعد تو مصاحبه یه سوال داره که منابعی رو که خوندن رو ازشون پرسیده تا جایی که من دیدم همه دروس رو از یک موسسه نخوندن پیشنهاد میکنم خودتون یه سر به مصاحبه ها بزنید. خوبیه این مصاحبه ها اینه که با موسسه خاصی نیست که شک کنید دروغ باشه بلکه بچه های همین فروم که رتبه خوبی داشتند بدون قصد و نیت خاصی این مصاحبه ها رو پر کردند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۲۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
از مصاحبه های رتبه های برتر که تو مانشت هست استفاده کن. من اکثر مصاحبه هارو خوندم به این نتیجه رسیدم که پارسه شبکه و سیستم عامل،مدرسان نرم افزار یا هوش مصنوعی راهیان ارشد .
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
غضنفر با زنش دعواش میشه زنش بهش میگه من اگه نباشم کی واسه همیشه تو میپرسته؟ کی برات میمیره؟ کی نمیشه خسته؟ کی تورو میذاره روی دوتا چشماش کی اگه نباشی میگیره نفس هاش؟ غضنفر :مدرسان شریف تلفن۲۹۶۶
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvin333
ارسال: #۲۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
هیچکدوم
بشین ۴ تا مصاحبه درست و حسابی بخون لیست منابعو در بیار بشین درس بخون
این که دیگه چیز پیچیده ای نیس
تا بیای این موسسه و اون موسسه و این کتاب و اون کتاب و این نویسنده و اون نویسنده کنی
جناب کنکور عین برق و باد از راه رسیده
بجنب...

بدو جا نمونی...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۲۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ ق.ظ
این آقای konkoor نمیدونم واقعا سوال داشت یا میخواست تبلیغات کنه!
در هر صورت من فکر می کنم زیاد نباید سر انتخاب کتاب حساس شد باید از اکثر کتاب ها تو مرور زمان استفاده شه که خود شخص بر مبنای چیزایی که یاد گرفته تا الان و اینکه کدوم موسسه خوندن کتابا براش شیرین تر و روونتره همونو انتخاب کنه خوبه از تجربه رتبه برتری ها استفاده کرد ولی نباید دقیقا مثه اونا عمل کرد چون همه که مثه هم نیستن
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)user1 نوشته شده توسط:  اگه پایت قویه و تو دانشگاه درسا رو خوب خوندی (مرجع) واین کتابارو واسه تمرین تست زدن میخوای هیچ فرقی نمیکنه چون معمولا اکثر تستای یالهای قبل تو همشون هست ولی اگه واسه خوندنو فهمیدن میخوای بازم هیچ فرقی نمیکنه چون هیچ کمکی بهت نمیکنن! بشین مرجع بخون درست و اصولی و وقتت رو تلف نکن
موفق باشی

قطعن اشتباه میفرمایید خیلی از کتابها هم مرجع رو کامل پوشش دادن هم نکات کنکوری رو خوب برجسته کردن هم تست سالهای قبل رو کامل و طبقه بندی شده گذاشتن.نظرتون رو جلب میکنم به مصاحبه نفر اول علوم کامپیوتر امسال و توضیحات مفصلی راجع به کتابهای مرجع دادن که هم از من و صد البته از شما در این مورد صاحب نظر تر هستن. راستی یک زمانی من هم نظر شما رو داشتم. تشریف ببرید یک دور گریمالدی رو بخونید بعد احتمالن تجدید نظر میفرمایید. البته با توجه به اینکه هدف کنکور است: تا شما یه دور گریمالدی رو بخونی رقبات پنج دور پوران رو خوندن تستاشم حل کردن برای کنکور خیلی از شما آماده ترن . باز هم عرض میکنم تشریف ببرین مصاحبه یک رقمی ها رو بخونید نظرتون عوض میشه. امیدوارم جسارت منو ببخشید ولی خواهش میکنم با نظرات نسنجیده دیگران رو گمراه نفرمائید.
خواندن کتاب مرجع = گمراهی Big Grin
دمت گرم کلی خندیدیم

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: user1
ارسال: #۳۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ق.ظ)TnT نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)user1 نوشته شده توسط:  اگه پایت قویه و تو دانشگاه درسا رو خوب خوندی (مرجع) واین کتابارو واسه تمرین تست زدن میخوای هیچ فرقی نمیکنه چون معمولا اکثر تستای یالهای قبل تو همشون هست ولی اگه واسه خوندنو فهمیدن میخوای بازم هیچ فرقی نمیکنه چون هیچ کمکی بهت نمیکنن! بشین مرجع بخون درست و اصولی و وقتت رو تلف نکن
موفق باشی

قطعن اشتباه میفرمایید خیلی از کتابها هم مرجع رو کامل پوشش دادن هم نکات کنکوری رو خوب برجسته کردن هم تست سالهای قبل رو کامل و طبقه بندی شده گذاشتن.نظرتون رو جلب میکنم به مصاحبه نفر اول علوم کامپیوتر امسال و توضیحات مفصلی راجع به کتابهای مرجع دادن که هم از من و صد البته از شما در این مورد صاحب نظر تر هستن. راستی یک زمانی من هم نظر شما رو داشتم. تشریف ببرید یک دور گریمالدی رو بخونید بعد احتمالن تجدید نظر میفرمایید. البته با توجه به اینکه هدف کنکور است: تا شما یه دور گریمالدی رو بخونی رقبات پنج دور پوران رو خوندن تستاشم حل کردن برای کنکور خیلی از شما آماده ترن . باز هم عرض میکنم تشریف ببرین مصاحبه یک رقمی ها رو بخونید نظرتون عوض میشه. امیدوارم جسارت منو ببخشید ولی خواهش میکنم با نظرات نسنجیده دیگران رو گمراه نفرمائید.
خواندن کتاب مرجع = گمراهی Big Grin
دمت گرم کلی خندیدیم

خنده بر هر چی چی بی درمان...به هر حال!
این هم از اون شاهدان از غیب!! دقیقن کسانی با قاطعیت کامل حرف میزنن که هنوز خودشون مث من توی چه کنم چه کنم کنکور گرفتارن. آقا یا خانم ما که هر چی بگیم غیر از ثواب خندوندن شما چیزی بهمون نمیرسه. بفرمائید تشریف ببرین مصاحبه رتبه یک علوم کامپیوتر امسال رو بخونید بد نیست اونم کلی خنده داره!!! شک ندارم کتابای مرجعی که خریدین رو به ترتیب قد گذاشتین توی کتابخونه اتاق خوابتون و هر روز با دیدنشون فکر میکنید "یک روزی من هم یکی از اینا مینویسم"
دم شما سرد که کلی نخندیدیم
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvin333

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۱ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close