زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین مجموعه کتاب های ماهان و مدرسان شریف رشته آی تی

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان

من میخام برای ارشد ۹۳، بسته ی کامل کتاب های یکی از دو موسسه مدرسان شریف یا ماهان رو تهیه کنم.
به نظرتون جدای آزمون های این موسسات، کتاب های کدوم یکی از این دو موسسه بهتره برای رشته آی تی؟

لطفا راهنمایی کنید...ممنون
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ق.ظ
فکر میکنم کتاب ها رو تک تک تهیه کنی بهتره
چون معمولا تمام کتاب های یک پک خوب نیستند
ماهان رو هم که اصلا توصیه نمیکنم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ق.ظ
من کتابهای ماهان رو ندیدم اما مدرسان اصلا خوب نیست فقط شبکه ش بد نیست هوشش که خیلییییییی بده!! ماهان هم نشنیدم کسی بگه خوبه!
اگر مصاحبه بچه ها رو بخونی یا مقسمی خوندن یا پارسه یا پوران که با توجه به درسش باید انتخاب کرد.
بهتره اول هم مرجع رو بخونی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ، توسط پوونه.)
خب من سال پیش بسته ی ماهان رو گرفتم که خیر سرم برای کنکور ۹۳ بخونم اما این بسته تا حدودی ناامیدم کرد !
نظریه زبان و ساختمان گسسته ی مدرسان رو گرفتم و با ماهان مقایسه کردم ماهان خیلی خلاصه گفته همه چیو تازه تست هم نداره فوقش پایان هر فصل ده تا تست گذاشته اون هم واسه یادگیری نه محک زدن خودمون!
البته ساختمان داده ، ریاضی مهندسی و زبان (عمومی و اختصاصی) ماهان رو من دوست دارم و به نظرم جامعه.
ولی در کل پیشنهاد میکنم اشتباه من رو تکرار نکنید کتاب ها رو تکی بگیرید چون تو یه بسته امکان داره یک کتابی خوب باشه و با قلم نویسنده بتونید ارتباط برقرار کنید اما با کتاب دیگه نه. اگر تکی بگیرید این مشکل حل میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ق.ظ
سلام.

به نظرم به هیچ عنوان این کارو نکن! همه کتابای یه موسسه خوب نیست!

سرچ کن واسه هر درس هر کتابی که خوبه رو بخر!

There is no there there.
۳
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط eli-m.)
سیستم عامل. ریاضی گسسته. شبکه. هوش مصنوعی. ساختمان داده => موسسه پارسه

معماری کامپیوتر => پوران پژوهش

طراحی الگوریتم => مهندس محمد اکبرپور. انتشارات سخن گستر

مهندسی نرم افزار=> اسلام ناظمی. انتشارات جلوه

من بسته های کامل ماهان و پارسه رو دارم. ماهان حتی ارزش اینکه نگهشون دارم هم ندارن. مدرسان هم بدتر! ماهان فقط زبانش خوبه
۱
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط konkooor.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)TheHero نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من میخام برای ارشد ۹۳، بسته ی کامل کتاب های یکی از دو موسسه مدرسان شریف یا ماهان رو تهیه کنم.
به نظرتون جدای آزمون های این موسسات، کتاب های کدوم یکی از این دو موسسه بهتره برای رشته آی تی؟

سلام دوسته عزیز :
من مدرسان رو توصیه میکنم خودمم از خدمات همین موسسه دارم استفاده میکنم و راضیم با مراجع به سایته مدرسان و مصاحبه با رتبه های برتر متوجه شدم که مدرسان از بقیه بهتره
موفق باشی

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من کتابهای ماهان رو ندیدم اما مدرسان اصلا خوب نیست فقط شبکه ش بد نیست هوشش که خیلییییییی بده!! ماهان هم نشنیدم کسی بگه خوبه!
اگر مصاحبه بچه ها رو بخونی یا مقسمی خوندن یا پارسه یا پوران که با توجه به درسش باید انتخاب کرد.
سلام با نظرت کاملا مخالفم دوسته عزیز شما اگه مصاحبه رتبه های برتر رو تو سایته مدرسان بخونی متوجه میشی کتابهای مدرسان کاملترین منابع است...
با ارزوی موفقیت برای همه کنکوری ها
Fardad-A، در تاریخ ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

. تبلیغ در مانشت ممنوع است.
اگه دیگه تبلیغ کنید اخراج میشوید.
بمدت یکماه ارسالهای شما بعد از تایید مدیران نمایش داده میشود.

۰
۱۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط atenaa.)
konkoor گرامی اقلا نامحسوس تر تبلیغ ی موسسه رو بکن۲ روزه عضو شدی ۵تا ارسال داشتی تو همشونم از مدرسان خوب گفتی
اقلا ی چندجا دیگه هم پست بذار کسی شک نکنه Big Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: user1 , parvin333 , manesht.ir , pedram25teh , Morris
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
گزینه سوم : هیچکدام
به نظرم هیچ موسسه ای همه کتاباش خوب نیست
نظرمن:
شبکه :پارسه (توی لایه های بالا به نظرم راهیان ارشد خوبه)
مهندسی نرم افزار : پارسه (خلاصه کتاب پرسمنه)
ساختمان داده:پارسه ( مقسمی هم خوبه)
طراحی الگوریتم: مقسمی
گسسته: پوران (یه جاهایی هست که من از کتاب پارسه خوندم خوبه اما به نظرم پوران کامل تره)
پایگاه داده ها: مقسمی
هوش: پوران
معماری: همه میگن پوران ولی به احتمال زیاد این اشخاص کتاب راهیان ارشد رو ندیدن که به نظر من از پوران خیلی کاملتره بخصوص برای کسانی که مدار منطقی پایه ضعیفی دارن خیلی ریشه ای تر گفته)
سیستم عامل : پارسه
توی کنکور قبول نشدم هیچ کدوم رو درصد بالا نزدم سابقه مشاوره ندارم کسی هم از توصیه های من استفاده نکرده و آخرش بیاد ازم تشکر کنه!!! گفتی بگو ما هم گفتیم نمیخای دیگه مثبت نده منفی آخه واسه چی!!!
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , mohammad.ardeshiri , parvin333 , master of net , hatyla
ارسال: #۱۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
کلا بسته گرفتن رو منم توصیه نمیکنم ولی بین مدرسان و ماهان قطعا مدرسان انتخاب بهتری است.کتابهای مدرسان سال به سال داره بهتر میشه.مثلا امسال کتاب هوش مصنوعیش عوض شده و قابل قبول شده (برخلاف پارسالی که افتضاح بود)یا کتاب مهندسی نرمش کامل ترشده یا طراحی الگوریتمش هم همین طور. بهر حال به نظر من بهتره که درس به درس اقدام کنی برای گرفتن کتابها.Smile
یه نکته هم راجع به منابع درسی بگم که بعضی موسسات هستند که دائم در حال تغییر هستند و کتابهایشان سال به سال داره بهتر میشه برخی دیگر هستند به ندرت کتابهایشان تغییر میکنه.مثلا کتابهای مقسمی سالهاست که همون روال سابق رو دارند و به ندرت تغییرداشته اند ولی کتابهای موسساتی مثل نصیر یا مدرسان یا راهیان ارشد دائم داره بهتر میشن.و این یه امتیاز مثبت هست برای این موسسات. به هر حال خواستم بگم اگر یکی گفت راهیان خیلی خوبه یا مدرسان فلان کتابش خوبه سریع جبهه نگیرید.شاید نسخه امسالیشون از پارسالیشون بهتر باشه و کلا عوض شده باشه.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , آسمان ابری , sybarite
ارسال: #۱۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط Nfrs.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)konkooor نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)TheHero نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام دوسته عزیز :
من مدرسان رو توصیه میکنم خودمم از خدمات همین موسسه دارم استفاده میکنم و راضیم با مراجع به سایته مدرسان و مصاحبه با رتبه های برتر متوجه شدم که مدرسان از بقیه بهتره
موفق باشی

(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من کتابهای ماهان رو ندیدم اما مدرسان اصلا خوب نیست فقط شبکه ش بد نیست هوشش که خیلییییییی بده!! ماهان هم نشنیدم کسی بگه خوبه!
سلام با نظرت کاملا مخالفم دوسته عزیز شما اگه مصاحبه رتبه های برتر رو تو سایته مدرسان بخونی متوجه میشی کتابهای مدرسان کاملترین منابع است...
دوست عزیز شما انتظار داری تو سایت مدرسان بنویسن کاملترین مرجع ماله پارسه است؟
بنظرم برای خوندن مصاحبه باید به یه سایت بی طرف رجوع کرد ! مثل همینجا! نه سایت یه موسسه!

کلا پک نخرید بهتره ولی اگر اصرار دارید حداقل از انتشاراتی بخرید که چند کتاب خوب داشته باشه و برای بقیه دروس کتاب تکی بخرید.
۳
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: انتخاب بین مجموعه کتاب های ماهان و مدرسان شریف رشته آی تی
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  کلا بسته گرفتن رو منم توصیه نمیکنم ولی بین مدرسان و ماهان قطعا مدرسان انتخاب بهتری است.کتابهای مدرسان سال به سال داره بهتر میشه.مثلا امسال کتاب هوش مصنوعیش عوض شده و قابل قبول شده (برخلاف پارسالی که افتضاح بود)یا کتاب مهندسی نرمش کامل ترشده یا طراحی الگوریتمش هم همین طور. بهر حال به نظر من بهتره که درس به درس اقدام کنی برای گرفتن کتابها.Smile
یه نکته هم راجع به منابع درسی بگم که بعضی موسسات هستند که دائم در حال تغییر هستند و کتابهایشان سال به سال داره بهتر میشه برخی دیگر هستند به ندرت کتابهایشان تغییر میکنه.مثلا کتابهای مقسمی سالهاست که همون روال سابق رو دارند و به ندرت تغییرداشته اند ولی کتابهای موسساتی مثل نصیر یا مدرسان یا راهیان ارشد دائم داره بهتر میشن.و این یه امتیاز مثبت هست برای این موسسات. به هر حال خواستم بگم اگر یکی گفت راهیان خیلی خوبه یا مدرسان فلان کتابش خوبه سریع جبهه نگیرید.شاید نسخه امسالیشون از پارسالیشون بهتر باشه و کلا عوض شده باشه.
راستی مهندس جان نظرتو راجع به نسخه من چیه؟ شفا بخشه؟ امیدی هست ؟ نیست؟ طرف نره بلایی سرش بیاد بیان ما رو یقه کنن. بجون خودم بابت جمع کردن این چن تا دونه اسم زحمتی کشیدم که سازمان سیا سر جمع آوری اسامی جاسوسای شوروی نکشید.گرچه میدونم هیچ دکتری مال اون یکی رو قبول نداره بزار خودم سال بعد رتبه چیز که شدم میام باز مینویسمشون کی مرده رو حرف من حرف بزنه. Smile کشته مرامتم. یا حق
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , parvin333
ارسال: #۱۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
اگه پایت قویه و تو دانشگاه درسا رو خوب خوندی (مرجع) واین کتابارو واسه تمرین تست زدن میخوای هیچ فرقی نمیکنه چون معمولا اکثر تستای یالهای قبل تو همشون هست ولی اگه واسه خوندنو فهمیدن میخوای بازم هیچ فرقی نمیکنه چون هیچ کمکی بهت نمیکنن! بشین مرجع بخون درست و اصولی و وقتت رو تلف نکن
موفق باشی
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۱۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)user1 نوشته شده توسط:  اگه پایت قویه و تو دانشگاه درسا رو خوب خوندی (مرجع) واین کتابارو واسه تمرین تست زدن میخوای هیچ فرقی نمیکنه چون معمولا اکثر تستای یالهای قبل تو همشون هست ولی اگه واسه خوندنو فهمیدن میخوای بازم هیچ فرقی نمیکنه چون هیچ کمکی بهت نمیکنن! بشین مرجع بخون درست و اصولی و وقتت رو تلف نکن
موفق باشی

قطعن اشتباه میفرمایید خیلی از کتابها هم مرجع رو کامل پوشش دادن هم نکات کنکوری رو خوب برجسته کردن هم تست سالهای قبل رو کامل و طبقه بندی شده گذاشتن.نظرتون رو جلب میکنم به مصاحبه نفر اول علوم کامپیوتر امسال و توضیحات مفصلی راجع به کتابهای مرجع دادن که هم از من و صد البته از شما در این مورد صاحب نظر تر هستن. راستی یک زمانی من هم نظر شما رو داشتم. تشریف ببرید یک دور گریمالدی رو بخونید بعد احتمالن تجدید نظر میفرمایید. البته با توجه به اینکه هدف کنکور است: تا شما یه دور گریمالدی رو بخونی رقبات پنج دور پوران رو خوندن تستاشم حل کردن برای کنکور خیلی از شما آماده ترن . باز هم عرض میکنم تشریف ببرین مصاحبه یک رقمی ها رو بخونید نظرتون عوض میشه. امیدوارم جسارت منو ببخشید ولی خواهش میکنم با نظرات نسنجیده دیگران رو گمراه نفرمائید.
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , mehran666 , parvin333
ارسال: #۱۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ب.ظ)konkooor نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)TheHero نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام دوسته عزیز :
موفق باشی

سلام. تا اونجایی که میدونم نفرات برتر مدرسان برای این موسسه تبلیغ می کنند. یکی از فامیلای ما فقط در آزموناش شرکت میکرد ولی کتاباشو نگرفت اما وقتی رتبه اش خوب شد ازش خواستن تبلیغ کنه و اونم پذیرفت!! به نظر منم بسته های مدرسان کافی نیس مخصوصا توی بعضی درسا افتضاحه... بهترین کار اینه واسه هر درس تحقیق کنین که بهترین کتاب چیه...
موفق باشین.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۷ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close