زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۵ هوش مصنوعی

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
۱۲۵ هوش مصنوعی
بچه ها ۸ انتخاب اول من فعلا به این شکله:
۱/شریف روزانه
۲/شریف شبانه
۳/تهران روزانه
۴/امیرکبیر روزانه
۵/تهران شبانه
۶/امیرکبیر شبانه
۷/علمو صنعت روزانه
۸/بهشتی روزانه

نظراتتونو اعلام کنید.
علاقم سمت شبکه کامپیوتری و مباحث مرتبط با امنیت و هوش مصنوعی هست.

ظاهرا تهران در این زمینه فعالیت نداره تا جایی که تو ازمایشگاهاش دیدم.
اما روی همون حس عاطفی روحی قلبی، فعلا تهرانو گذاشتم بالای امیرکبیر .
گفتم شاید اگر با احتمال ۳۰ قبول شدم اینقدر مانور روی علاقه فعلیام ندمو علاقمو بتونم ببرم سمت مباحثی که اونجا کار میشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big Grin
نظر دوستان؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ
۱۲۵ هوش مصنوعی
علاقه رو واقعا به این راحتی می‌تونید ببرید سمت چیز دیگه؟؟
من از اول سخت افزار بودم، تغیر گرایش دادم گفتم علاقه‌م عوض می‌شه، نشد که هیچ پروژه‌مون هم یه کم سخت بود الانم که دارم می‌رم هوش فقط پروژه‌های معماری‌گونه و استادای سخت تو نظرم داره اثر می‌ده Smile):دی
البته امنیت هم چیزی نیست که استادای تهران کار نکنن.
فقط من نظر شخصیم و نتیجه پرس و جوها و ورانداز کردن اساتیدم به این جا رسید که بهشتی بهتر از علم و صنعته از خیلی لحاظ ها، حالا ایشالا که همون بالایی ها رو میارید ولی رو ترتیب علم و صنعت و بهشتی بیشتر فکر کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reyhaneh64
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ب.ظ
RE: 125 هوش مصنوعی
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)nkhdiscovery نوشته شده توسط:  علاقه رو واقعا به این راحتی می‌تونید ببرید سمت چیز دیگه؟؟
من از اول سخت افزار بودم، تغیر گرایش دادم گفتم علاقه‌م عوض می‌شه، نشد که هیچ پروژه‌مون هم یه کم سخت بود الانم که دارم می‌رم هوش فقط پروژه‌های معماری‌گونه و استادای سخت تو نظرم داره اثر می‌ده Smile):دی
البته امنیت هم چیزی نیست که استادای تهران کار نکنن.
فقط من نظر شخصیم و نتیجه پرس و جوها و ورانداز کردن اساتیدم به این جا رسید که بهشتی بهتر از علم و صنعته از خیلی لحاظ ها، حالا ایشالا که همون بالایی ها رو میارید ولی رو ترتیب علم و صنعت و بهشتی بیشتر فکر کنید.

راستش به من اینطور نگفتن
تمام کسایی که ازشون پرسیدم و در حال حاضر دانشجوی ۳ دانشگاه تهرانو امیرکبیرو شریفن نظرشون این بود که علم بهتره تا شهید بهشتی
شاید شما اساتیدو میگین
اما اونجا جوش کاملا فنیه
خیلی متفاوته با شهید بهشتی
نمیدونم والا
اما ان شاالله همون شبانه امیرکبیرو بیارم
به علمو صنعت نکشه

آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
خب همین، شما از دانشجوهای خودشون بپرسید، توی یه تاپیک دیگه هم گفتم، همکلاسیم پارسال علم و صنعت آورد امسال زنگ زدم گفت صنعتی اصفهان به صرفه تره تا این که بیای علم و صنعت ! در این حد داغونه، یه دوست دیگه‌م هم بهشتی می‌خوند اونم نظرش همین بود و می‌گفت هوش بهشتی خیلی بهتر از علم و صنعته (اساتید/نمره گرفتن واسه اپلای/ اعتبار اساتید برای اپلای - علم و صنعت یه کم هم دیگه می‌دونید که اسمش بد در رفته گویا واقعا روش حساس شدن:دی)
ایشالا که بیارید همون شبانه کبیر رو Smile .
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
۱۲۵ هوش مصنوعی
سلام

به امید خدا با این رتبه ان شاء الله روزانه امیرکبیر قبول میشید. در مورد دانشگاه تهران و امیرکبیر هم بستگی به علاقه خودتون داره که کدوم رو اولویت بهش بدید. شاید شما خوش شانس باشید و تهران بتونید با یه استاد نرم افزاری درس بردارید و نیازی به تغییر علاقه تون نباشه.
به امید خدا
موفق و شاد باشید Smile

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط reyhaneh64.)
با توجه به حرفای دوستان در تاپیکای دیگه و اطلاعاتی که داده شد
فعلا ایجوری شد:بازم در تردیدم
آخه علاقه به زمینه خاص مهمتر از دانشگاهه انگار
و علاقه رو به این سادگی نمیتونم تغییرش بدم.
Big Grin
۱/شریف روزانه
۲/شریف شبانه
۳/تهران روزانه
۴/امیرکبیر روزانه
۵/امیرکبیر شبانه
۶/تهران شبانه
۷/علمو صنعت روزانه
۸/بهشتی روزانه

به خاطر قوی بودن گروه شیکه علمو صنعت ؛ اونو بالای شهید بهشتی گذاشتمش
خوب شد تا دوشنبه تمدید شد

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  سلام

به امید خدا با این رتبه ان شاء الله روزانه امیرکبیر قبول میشید. در مورد دانشگاه تهران و امیرکبیر هم بستگی به علاقه خودتون داره که کدوم رو اولویت بهش بدید. شاید شما خوش شانس باشید و تهران بتونید با یه استاد نرم افزاری درس بردارید و نیازی به تغییر علاقه تون نباشه.
به امید خدا
موفق و شاد باشید Smile

کاش اینطور بود
اما روزانه امیرکبیرو با هر احتمالی که حساب کردم جور در نمیاد که بیارم
دفترچه های ۹۰ ۹۱ و ۹۲ انتخاب رشته رو بررسی کردم با قیاس ظرفیتا و اطلاعاتی که درباره قبولیا داشتم
مگه اینکه معجزه شه
Big Grin
مرسی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nkhdiscovery
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ق.ظ
آو شما دیگه اون شبانه امیرکبیر رو میاری، پارسال با ۱۵۰ آوردن بچه‌ها. خیالتون راحت به انتخاب‌های بعدی نمی‌رسه :دی [undefined=undefined]Wink
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
۱۲۵ هوش مصنوعی
شبانه دانشگاه تهران قبولید.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  شبانه دانشگاه تهران قبولید.

شبانه تهرانو آوردم بعد از شبانه امیرکبیر
آخه تهران گرایش شبکه نداره.
پارسال فکر کنم شبانش زیر ۱۰۰ پر شده.

نظر شما چیه درباره جابه جایی؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ
۱۲۵ هوش مصنوعی
شبکه؟!! مگه هوش نبودید!؟ ممکنه اساتید شبکه باهاتون کار نکنن

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  شبکه؟!! مگه هوش نبودید!؟ ممکنه اساتید شبکه باهاتون کار نکنن

خوب گفتمان انجام میدم در حد تلاش راضیشون میکنم بستگی به موضوع داره. به نظرم که میشه
امیرکبیرو دوستم با دکتر پدرام صحبت کرده گفته در صورت مرتبط بودن با هوش و نوع موضوع امکانش هست.
حالا نمیدونم.

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
۱۲۵ هوش مصنوعی
من شنیده بودم امیرکبیر تو هوش بالاتر از شریفه اینطور نیست؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  من شنیده بودم امیرکبیر تو هوش بالاتر از شریفه اینطور نیست؟
نه دیگه تا این حد
Big Grin
همون شریف عشقولانه تره.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX
ارسال: #۱۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
۱۲۵ هوش مصنوعی
ولی خوب شریف اسمش قشنگهSmile

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۱۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close