زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از زبان غافل نشید!!!

ارسال: #۴۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
نظرتون درباره ی کلاسای زبان دکتر اموخته رو میخواستم بدونم. هرکی رفته بالای ٥٠ زده. با بعضیاشونم صحبت کردم خیلی راضی بودن.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi
ارسال: #۴۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
رو به جناب crevice

خیلی ممنون مهندس بابت ارائه نظراتتون، فکر میکنم ادامه دادن این بحث برای کسائی که به این تاپیک میاین حوصله بر باشه، اجازه بدید من پاسخی برای آخرین ارسال شما ندم اگرچه نظراتی دارم. بهتر میدونم دوستان ۲ ارسال اخیر من و شما رو بخونم و اگه نیازی به توضیح بیشتر هست ر قالب پاسخ به سوالات داده بشه.

شاد و موفق باشید :-)

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , n268
ارسال: #۴۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: از زبان غافل نشید!!!
من طبق توصیه ی رتبه های برتر مانشتی تصمیم گرفتم از ۵۰۴ شروع کنم

الان که دارم میخونم می بینم لغاتش اصلا تخصصی نیست.فکر نمیکنم این لغات توی کنکور بیاد.به نظرتون خوندن ۵۰۴ تلف کردن وقت نیست؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  من طبق توصیه ی رتبه های برتر مانشتی تصمیم گرفتم از ۵۰۴ شروع کنم

الان که دارم میخونم می بینم لغاتش اصلا تخصصی نیست.فکر نمیکنم این لغات توی کنکور بیاد.به نظرتون خوندن ۵۰۴ تلف کردن وقت نیست؟
سلام دوست عزیز
در دو پست قبل عرض کردم که این کتاب برای درک مطلب عمومی مناسب هست، نه درک مطلب تخصصی و لغات تخصصی زبان، توضیحات بیشتر در ۲ پست قبل ارسال شده توسط بنده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال: #۵۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
ببخشید میشه یه کتاب واسه زبان تخصصی معرفی کنید؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
من مدرسانو بهت پیشنهاد میدم من که خوندم خیلی راضی بودم امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.izadi , nazanin2020
ارسال: #۵۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ق.ظ
از زبان غافل نشید!!!
سلام دوستان ممنون از نظرها و راهنمایی هاتون
من ۲ تا کتاب از پارسه دارم که هم تخصصی هست به اسم teahnical english for it & computer engineers (زبان تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ) از اقای سعید مظفری که ۲۴۵ صفحه هست و زبان عمومی به اسم General english teaching - GET از اقای فرهاد قربان دوردی نژاد که ۵۳۰ صفحه میشه . کسی تا حالا این کتابا رو خونده ؟؟ نظرتون در باره شون چیه ؟

بچه ها تو پست قبل گفتن مولف کتاب امیر حسین البرزی هست پس برای من چرا یکی دیگس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن زبان عمومیشم خیلی زیاده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
از زبان غافل نشید!!!
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  سلام دوستان ممنون از نظرها و راهنمایی هاتون
من ۲ تا کتاب از پارسه دارم که هم تخصصی هست به اسم teahnical english for it & computer engineers (زبان تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ) از اقای سعید مظفری که ۲۴۵ صفحه هست و زبان عمومی به اسم General english teaching - GET از اقای فرهاد قربان دوردی نژاد که ۵۳۰ صفحه میشه . کسی تا حالا این کتابا رو خونده ؟؟ نظرتون در باره شون چیه ؟

بچه ها تو پست قبل گفتن مولف کتاب امیر حسین البرزی هست پس برای من چرا یکی دیگس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کتاب عمومی پارسه همونیه که شما دارید، تالیف دوری نژاد. این کتاب در اولین پست از این تاپیک معرفی شده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۵۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  سلام دوستان ممنون از نظرها و راهنمایی هاتون

کتاب عمومی پارسه همونیه که شما دارید، تالیف دوری نژاد. این کتاب در اولین پست از این تاپیک معرفی شده.

ممنونم از پاسختون - نظرتون در مورد زبان تخصصیش چی هست ؟ برای تخصصی خوندن این کتاب به تنهایی کفایت میکنه با اون ۱۱۰۰ هم باید خونده بشه ؟؟؟Huh
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
از زبان غافل نشید!!!
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنونم از پاسختون - نظرتون در مورد زبان تخصصیش چی هست ؟ برای تخصصی خوندن این کتاب به تنهایی کفایت میکنه با اون ۱۱۰۰ هم باید خونده بشه ؟؟؟Huh
ببینید ما تست های زبان رو دو بخش می کنیم، یکی ۱۰ تست اول که فقط لغات سنگین تخصصی میاد و یکی هم ۲۰ تست مابقی. حالا برنامه مطالعه شما برای زبان اولا بستگی به سطح زبانتون و ثانیا بستگی به تصمیم و انتظارتون از درصدتون داره. برای ۲۰ تست درک مطلب کتاب پارسه عمومی کتاب خیلی خوبیه از دید من. نقطه قوت این کتاب اینه که بر اساس لغات پرکاربرد استفاده شده در آزمون های سال ۸۰ به بعد نوشته شده. یعنی بالای ۹۰% لغاتی که طی این ۱۰ سال در درک مطلب های سالهای گذشته اومده در این کتاب هست. نطقه قوت دیگه اینه که لغاتش نسبت به کتاب ۵۰۴ یه مقدار تخصصی تره. جامع بودن این کتاب نقطه قوت دیگرشه. دوستان کتابهایی مثل ۵۰۴ هم پیشنهاد کردن برای زبان ولی من فکر میکنم بخش زیادی از لغات ۵۰۴ کاربرد عملی تو آزمون نداره چون کتاب عام و مورد استفاده برای تمام رشته هاست نه صرفا کامپیوتر.

در مورد ۱۰ تست تخصصی، اولا اگه سطح زبانتون پایینه سعی کنید یه مقدار پیشرفت تو مطالب عمومی زبان مثل گرامر و اینها داشته باشید بعد وارد فاز مطالعه لغات سنگین تخصصی بشید. کتابی هم که به نظر من خوب میاد کتاب ۱۱۰۰ لغته که البته سطح لغاتش بالاست.

۱
۰
ارسال: #۵۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنونم از پاسختون - نظرتون در مورد زبان تخصصیش چی هست ؟ برای تخصصی خوندن این کتاب به تنهایی کفایت میکنه با اون ۱۱۰۰ هم باید خونده بشه ؟؟؟Huh
ببینید ما تست های زبان رو دو بخش می کنیم، یکی ۱۰ تست اول که فقط لغات سنگین تخصصی میاد و یکی هم ۲۰ تست مابقی. حالا برنامه مطالعه شما برای زبان اولا بستگی به سطح زبانتون و ثانیا بستگی به تصمیم و انتظارتون از درصدتون داره. برای ۲۰ تست درک مطلب کتاب پارسه عمومی کتاب خیلی خوبیه از دید من. نقطه قوت این کتاب اینه که بر اساس لغات پرکاربرد استفاده شده در آزمون های سال ۸۰ به بعد نوشته شده. یعنی بالای ۹۰% لغاتی که طی این ۱۰ سال در درک مطلب های سالهای گذشته اومده در این کتاب هست. نطقه قوت دیگه اینه که لغاتش نسبت به کتاب ۵۰۴ یه مقدار تخصصی تره. جامع بودن این کتاب نقطه قوت دیگرشه. دوستان کتابهایی مثل ۵۰۴ هم پیشنهاد کردن برای زبان ولی من فکر میکنم بخش زیادی از لغات ۵۰۴ کاربرد عملی تو آزمون نداره چون کتاب عام و مورد استفاده برای تمام رشته هاست نه صرفا کامپیوتر.

در مورد ۱۰ تست تخصصی، اولا اگه سطح زبانتون پایینه سعی کنید یه مقدار پیشرفت تو مطالب عمومی زبان مثل گرامر و اینها داشته باشید بعد وارد فاز مطالعه لغات سنگین تخصصی بشید. کتابی هم که به نظر من خوب میاد کتاب ۱۱۰۰ لغته که البته سطح لغاتش بالاست.

ممنون خیلی عالی بود جوابتون
من سطح زبانم متوسطه و خیلی هم به زبان علاقه دارم دیگه حفظ کردن لغت که کاری نداره Big Grin
توقع من از زبان بالای ۶۰ درصد هست چون ریاضی رو حذف کردم باید رو این سرمایه گذاری کنم Shy
و سوال اخرم اینه که جعبه لاینر مفیده استفاده کنم برای لغات تخصصی ( قبلا تفریحی لغات رو با جعبه لایتنر حفظ میکردم ) ؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
من کل میدان انقلاب رو زیر و رو کردم، کتاب اقای دوری نزاد رو بیدا نکردم. به نظرتون از کجا میتونم بیدا کنم؟

۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط s.izadi.)
از زبان غافل نشید!!!
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  من کل میدان انقلاب رو زیر و رو کردم، کتاب اقای دوری نزاد رو بیدا نکردم. به نظرتون از کجا میتونم بیدا کنم؟
این کتاب چاپ ۸۹ هست و پارسال هم من خیلی سخت گیر آوردم، سه راه هست؛ یکی اینکه از طریق دوستانی که سال گذشته این کتاب رو داشتن تهیه کنید، راه دوم اینکه کپی این کتاب رو تو انقلاب پیدا کنید و راه سوم هم آینه که پی دی اف اون رو تهیه کنید، یه سوالی هم از خود پارسه بکنید ببینید چاپ جدید این کتاب کی میاد.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون خیلی عالی بود جوابتون
من سطح زبانم متوسطه و خیلی هم به زبان علاقه دارم دیگه حفظ کردن لغت که کاری نداره Big Grin
توقع من از زبان بالای ۶۰ درصد هست چون ریاضی رو حذف کردم باید رو این سرمایه گذاری کنم Shy
و سوال اخرم اینه که جعبه لاینر مفیده استفاده کنم برای لغات تخصصی ( قبلا تفریحی لغات رو با جعبه لایتنر حفظ میکردم ) ؟؟؟؟
خواهش میکنم.
البته همه کار لغت حفظ مردن نیست. آشنایی با گرامر هم چه توی درک مطلب چه در مورد ۱۰ تست اول نقش مهمی دارن.
فکر میکنم تصمیم خوبی برای حذف کلی ریاضی نگرفته باشید که چون مرتبط به این تاپیک نیست در این مورد صحبت نمیکنم.

استفاده هر ابزاری که بتونه اولا برای شما انگیزه ایجاد کنه و دوما فرایند مطالعه شما رو تسهیل کنه خوبه. اگه با جعبه لاینتر راحت تر میتونید لغات رو حفظ کنید حتما این کار رو بکنید. این بستگی به شخص داره.

موفق باشید :-)

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he
ارسال: #۵۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)s.izadi نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  من کل میدان انقلاب رو زیر و رو کردم، کتاب اقای دوری نزاد رو بیدا نکردم. به نظرتون از کجا میتونم بیدا کنم؟
این کتاب چاپ ۸۹ هست و پارسال هم من خیلی سخت گیر آوردم، سه راه هست؛ یکی اینکه از طریق دوستانی که سال گذشته این کتاب رو داشتن تهیه کنید، راه دوم اینکه کپی این کتاب رو تو انقلاب پیدا کنید و راه سوم هم آینه که پی دی اف اون رو تهیه کنید، یه سوالی هم از خود پارسه بکنید ببینید چاپ جدید این کتاب کی میاد.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون خیلی عالی بود جوابتون
خواهش میکنم.
البته همه کار لغت حفظ مردن نیست. آشنایی با گرامر هم چه توی درک مطلب چه در مورد ۱۰ تست اول نقش مهمی دارن.
فکر میکنم تصمیم خوبی برای حذف کلی ریاضی نگرفته باشید که چون مرتبط به این تاپیک نیست در این مورد صحبت نمیکنم.

استفاده هر ابزاری که بتونه اولا برای شما انگیزه ایجاد کنه و دوما فرایند مطالعه شما رو تسهیل کنه خوبه. اگه با جعبه لاینتر راحت تر میتونید لغات رو حفظ کنید حتما این کار رو بکنید. این بستگی به شخص داره.

من توی اینترنت هم خیلی سرج کردم واسه زبان یه بی دی اف ٩٨ صفحه ای بیدا کردم که واسه بارسه است و ضمایر و افعال و ... جدا توش اومده ولی بعیید میدونم این باشه اونی که شما کفتید ٥٠٠ صفحه ایه درسته؟
کبی کتاب رو هم از دست دوم فروشی ها سوال کنم؟

۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
از زبان غافل نشید!!!
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  من توی اینترنت هم خیلی سرج کردم واسه زبان یه بی دی اف ٩٨ صفحه ای بیدا کردم که واسه بارسه است و ضمایر و افعال و ... جدا توش اومده ولی بعیید میدونم این باشه اونی که شما کفتید ٥٠٠ صفحه ایه درسته؟
کبی کتاب رو هم از دست دوم فروشی ها سوال کنم؟

بله حق با شماست. اون پی دی اف نیست.
نمیدونم راستش، من یه مغازه بلد بودم که آخرین باری که یکی از دوستام رو فرستادم اونجا گویا مغازه جمع شده بود. یادمه یه چیزهایی در مورد زیرزمین یه پاساژ توی خیابون دوازده فرودین هم شنیدم. اطلاع بیشتری ندارم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۲۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  کدام زبان را برای یادگیری زبان دوم بعد از انگلیسی انتخاب کنم؟! eng.ma30 ۸ ۶,۹۴۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.ma30
  کلاس زبان یا روش دیگه برای تقویت زبان (همه نظر بخصوص Speaking) mostafa2012 ۲ ۳,۸۶۵ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  تشخیص زبان منظم و زبان مستقل از متن monmon123 ۹ ۱۳,۵۵۱ ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
  زبان منظم - رشته ی تولیدی توسط زبان زیر چیست؟ sipser ۶ ۴,۵۰۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  زبان منظم۲ - رشته ی تولیدی توسط زبان [tex](b+ab)^*(a+ab)^*[/tex] چیست؟ sipser ۱ ۲,۰۳۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  زبان DSL در زبان سطح بالا HL زینب۶۶ ۱ ۱,۷۷۶ ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mohammad-A
  زبان DSL در زبان سطح بالا HL زینب۶۶ ۰ ۱,۸۶۲ ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب۶۶
  درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات Morris ۵ ۵,۲۱۳ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: e2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close