زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظام وظیفه در قالب طرح تحقیقاتی

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
Question نظام وظیفه در قالب طرح تحقیقاتی
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
این تاپیک رو ایجاد کردم که دوستان عزیز هر کسی اطلاعاتی در زمینه طرح ها ی تحقیقاتی در حین تحصیل برای کسری خدمت داره لطف کنه و بیان کنه...
چندتا سوال:
  1. آیا برای این طرح ها فقط باید از طریق بنیاد ملی نخبگان اقدام کرد؟!
  2. مدت زمان این کسری ها چند ماه هستش؟
  3. من الان سربازم و از اول مهر در صورت قبولی ارشد چگونه میتونم برای گرفتن طرح بلافاصله اقدام کنم؟
  4. شرایط دانشگاهها برای این طرح ها فرق می کنه؟!
  5. ایا فقط باید روی طرح های پیشنهادی کار کنیم یا می تونیم خودمون هم طرح بدیم؟

کلا ممنون میشم راهنماییم کنید و هر اطلاعاتی که دارید رو مطرح کنید...
مرسی دوستان عزیزHeartWink

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sattar7
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
RE: نظام وظیفه در قالب طرح تحقیقاتی
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان عزیز
این تاپیک رو ایجاد کردم که دوستان عزیز هر کسی اطلاعاتی در زمینه طرح ها ی تحقیقاتی در حین تحصیل برای کسری خدمت داره لطف کنه و بیان کنه...
چندتا سوال:
  1. آیا برای این طرح ها فقط باید از طریق بنیاد ملی نخبگان اقدام کرد؟!
  2. مدت زمان این کسری ها چند ماه هستش؟
  3. من الان سربازم و از اول مهر در صورت قبولی ارشد چگونه میتونم برای گرفتن طرح بلافاصله اقدام کنم؟
  4. شرایط دانشگاهها برای این طرح ها فرق می کنه؟!
  5. ایا فقط باید روی طرح های پیشنهادی کار کنیم یا می تونیم خودمون هم طرح بدیم؟

کلا ممنون میشم راهنماییم کنید و هر اطلاعاتی که دارید رو مطرح کنید...
مرسی دوستان عزیزHeartWink

تسهیلاتی که بنیاد ملی نخبگان میده اینجا هستش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا هم برای دانش آموختگان برتر کاملا توضیح داده که شرایطش چجوریاس .

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  تسهیلاتی که بنیاد ملی نخبگان میده اینجا هستش :

مرسی
آره دوست عزیر اینا رو دیده بودم....بازم ممنون،اما آیا شما کسی رو می شناسید که از این طرح ها داده باشه؟!

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ
RE: نظام وظیفه در قالب طرح تحقیقاتی
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  تسهیلاتی که بنیاد ملی نخبگان میده اینجا هستش :

مرسی
آره دوست عزیر اینا رو دیده بودم....بازم ممنون،اما آیا شما کسی رو می شناسید که از این طرح ها داده باشه؟!

راستش نه Smile
من خودم هم میخام سال بعد از این تسهیلات استفاده کنم . ( ترم ۸ کارشناسی هستم )

شناختن که نه، ولی تو سایت
هستن کسایی که به این روش دوره رو گذرونده باشن .
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
اگر از طرف بنیاد نخبگان بنونید اقدام کنید که خیلی بهتر است. اگر اشتباه نکنم پروژه ای به شما داده میشه و بعد از اینکه شما انجام دادین معاف میشین. البته در این مورد باز تحقیق کنین من در مورد روش بنیاد نخبگان اطلاعات دقیقی ندارم.

اما روش دوم. پروژههایی هست که از طریق نهاد های در ارتباط با ستاد کل نیروهای مسلح داده میشه. تو این روش قبلا اینطوری بود که شما به عنوان دانشجو یا فارغ التحصیل ارشد میرفتی ستاد کل نیروهای مسلح در ضلع شمالی میدان سبلان (انتهای صیاد) و از اونجا نامه معرفی نامه می گرفتی برای یکی از این مراکز. مثلا قرارگاه خاتم. بعد نامه را می بردی به این مرکز و تحویل می دادی و یک روز به شما می گفتن بیا برای مصاحبه. به واحد های مختلف اون مرکز که احساس می کردند به شما نیاز دارند فرستاده می شدین و اگر تو مصاحبه می تونستین اعتمادشون را بدست بیارین براتون پروژه تعریف می کردند. مدت زمان کسری هم با توجه به پروژه ای که انجام میدادین تعیین می شد. مثلا شما یه پروژه انجام دادی و خاتم ۶ ماه برای شما کسری در نظر گرفته. نامه می زد به ستاد کل که ایشان از نظر ما ۶ ماه کسری بهش تعلق می گیره. حالا ستاد کل اگر مدت کسری زیر ۴ ماه بود قبول می کرد. و اگر بیشتر بود یک مصاحبه الکی انجام میداد تا یک کمی بزن تو سرش Big Grin
الیته اگر شما می توانستین با یکی از این مراکز ارتباط برقرار کنین و انجا تایید بشین و بعد برید ستاد کل تا معرفی نامه برای اون مرکز بگیرین خیلی راحت تر و مطمئن تر بود تا اینکه ستاد کل همین طوری شما را یک جایی بفرسته.

آنطور که من شنیدم الان روالش باید تغییر کرده باشه. یعنی شما را باید یکی از این مراکز بخواد. یعنی دیگه اول ستاد کل نمیرید. اگر هر کدام از این مراکز شما را خواستن به ستاد کل میگن که ما ایشون را می خواهیم.

حالا شما برای اینکه خیالت راحت بشه می تونی شماره ستاد کل را گیر بیاری و زنگ بزنی دقیق بپرسی یا اینکه یک روز تشریف ببری ستاد کل و روشش را جویا بشی.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , سجاد۶۷
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  شناختن که نه، ولی تو سایت
هستن کسایی که به این روش دوره رو گذرونده باشن .
مرسی عالی بود!
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)pos نوشته شده توسط:  حالا شما برای اینکه خیالت راحت بشه می تونی شماره ستاد کل را گیر بیاری و زنگ بزنی دقیق بپرسی یا اینکه یک روز تشریف ببری ستاد کل و روشش را جویا بشی.
ممنون دوست عزیزم....

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ
ذستان من هم طرح داشتم هم دنبالش رفتم و الان خدمتم ۲ ماه دیگه تمام میشه و اما چرا استفاده نکردم؟ به این خاطر که کسی رو میشناسم که عضو بنیاد ملی بود اما مشکلاتی داشت. نمی تونست از کشور خارج شه. خارج شی فرار مغزها حساب میشی و واسه پاسپورت ۳۰ میلیون باید سند بزاری. و اینکه همه تسحیلات مثل وام سربازی و ... با اما و اگر میدن . مثلا سربازی از ۲ ماه تا کلش رو معاف میشی که بستگی به طرحت و نظر کارشناس داره که بنده از خیرش گذشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , iammiti

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۵ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۲۴۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۱۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۰۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۰۶۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۸۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تبدیل قالب سایت به اچ تی ام ال sanaz98 ۱ ۲,۵۳۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۶۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۱۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان) fo-eng ۲ ۵,۹۵۱ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close