زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم از انتشارات نصیر

ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
سلام و درود
کتاب ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم از انتشارات نصیر هم چاپ شده ، برای دیدن فصل اول میتونید به لینک زیر برید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هاتف، در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با توجه به انتشار کتاب از سوی ناشر، لینک نسخه پیش نویس کتاب رو در جهت حفظ حقوق پدیدآورندگان از دسترس عموم خارج کردم.
به نظرم یکی از نویسندگان کتاب قبلا درخواست انجام این کار رو داشت.
علاقمندان میتونند برای خرید کتاب از طریق سایت ناشر اقدام کنند.

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: agh42778
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط sybarite.)
ظاهرا بقیه پست ها پریده . خوب اشکال نداره . یک پست جمع بندی خیلی خوب yasermrzزده بود و من هم دقیقا به همون رسیده بودم که پریده و لی در زیر می نویسم دوباره ، و ضمنا قرار بود یه دوست عزیزی نه تنها از روی pdf فوق ، فهرست و فصل ۱ بلکه کل کتاب پارسه طورانی را با این کتاب چاپی ( نه نسخه درفت ) مقایسه کنند . وقت کمه لطفا اگز اطلاعاتی دارید شیر کنید .

CLRS - نص - دهقان --> ساختمان داده و الگوریتم - مرجع
پارسه طورانی + مقسمی برای داده
پوران ( یوسفی) برای الگوریتم
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط yasermrz.)
RE: کتاب ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم از انتشارات نصیر
بنده نسخه درفت رو نگاه کردم و با مقایسه ی فصل اولش با فصل اول کتاب اصلی تقریبا هیچ تفاوتی ندیدم اما اینکه کتاب اصلی حجمش کمتر شده احتمالا قسمتهایی که کم اهمیت تر بودند حذف شده .
در مورد مقایسه با کتاب پارسه هم باید بگم این کتاب مباحث رو خیلی مفصل تر توضیح داده ، توضیحات هم خیلی خوب و روون هست و کاملا قابل فهم و برای کسانی که پایه ی ضعیفی دارند کتاب خوبی میتونه باشه ، البته به نظرم نمیشه با پارسه مقایسه کرد چون حجم این کتاب خیلی بیشتره .
اما مشکل خیلی بزرگ اینکه این کتاب خیلی خیلی تست کم داره و اگر بخواید از این کتاب استفاده کنید برای تست به یه کتاب دیگه نیاز دارید ، ضمنا حل تستش خیلی خیلی عالی هست و کامل برای هر تست توضیحات مفصلی آورده که این تو این زمینه یه سر و گردن از پوران بالاتره.
به نظر من اگه مشکل کمبود تست نداشت بهترین کتاب همین کتاب بود و با خوندنش دیگه نه کتاب مرجع نیاز بود ( البته وقتش هم نخواهد بود )نه کتاب کنکوری مکمل (یه جورایی مثل سیستم عامل حقیقت میشد)
توصیه من اینه که حتما هر کسی خودش یه نگاه به پی دی اف بالا بندازه و خودش تصمیم بگیره برای خرید .

سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , anna_93h
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ق.ظ
از کجا میشه کتاب رو خرید؟
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط sybarite.)
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  از کجا میشه کتاب رو خرید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انتهای لیست - ۱۹۵۰۰ تومن
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط yasermrz.)
ولی توی لیست خرید اینترنتی سایت نصیر نیست اون لینک بالا هم که این دوستمون گذاشته مربوط به همون فصل اول کتاب میشه.
در ضمن بنده اون جمع بندی پست شماره ۲ رو اصلا به خاطر نمیارم که مال من باشه .

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
کسی نتونست بالاخره لینکی چیزی برا خرید پیدا کنه
عجب...
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)yasermrz نوشته شده توسط:  ولی توی لیست خرید اینترنتی سایت نصیر نیست اون لینک بالا هم که این دوستمون گذاشته مربوط به همون فصل اول کتاب میشه.
در ضمن بنده اون جمع بندی پست شماره ۲ رو اصلا به خاطر نمیارم که مال من باشه .
بله اما لینک دانلود نزاشتم و دیده میشه که لیست منتشر شده هاست .
نقل به مضمون فرموده بودین که معمولا بچه ها برای این درس ترکیبی از مقسمی و پارسه رو میخونن . بعد من هم تایید کرده و گفته بودم نتایج جستجوهای من هم همین ترکیب بهترینه . و در خواست مقایسه داشتم تا معلوم بشه ایا میتونه جایگزین پارسه و مقسمی بشه یا نه . نتیجه ای هم که در بالا نوشتم نتیجه خودمه اگر چه صحبت شما رو تایید می کنه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط Morris.)
سلام خدمت دوستان
من تقریبا ۶۰ - ۷۰ درصد از هر فصل کتاب ساختمان داده انتشارات نصیر (دکتر ابراهیمی مقدم-مهندس آذرخش کی پور-مهندس امیر حسین عبدی) را خوندم البته از روی نسخه DRAFT. کتاب فوق العاده ایه و بر اساس CLRS نوشته شده است. در مانشت جزوه و ویس دکتر ابراهیمی مقدم موجوده که اتفاقا بر اساس همین کتابه و من فکر می کنم اگر کسی تو این درس ضعف داره یا مثلا در دانشگاه خیلی خوب پاس نکرده یا در کل اصلا پاس نکرده یا پایه اش ضعیفه با خوندن این کتاب می تونه به صورت مفهومی و عمیق مباحث این درسو فرا بگیره و واقعا از خودش راضی باشه.

در مورد کتاب دکتر طورانی باید بگم کتاب فوق العاده ایه و واقعا هیچ ایرادی نمیشه به این کتاب از نظر کامل بودن مطالب گرفت ولی به نظر من برای کسایی خوبه که ساختمانو عمقی فهمیده باشند و قصد دارند برای کنکور آماده بشن (البته من به این کتاب به صورت گذرا یه نگاهی انداختم) .

کتاب مهندس مقسمی غیر از فصل اول و دوم (مرتبه زمانی و بازگشتی) کتاب فوق العاده ایه برای جمع بندی نه یادگیری (البته به نظر من) . یعنی فرض کنید مباحث لازمو از کتاب ساختمان داده انتشارات نصیر یا CLRS خوب یاد بگیرید بعدش برای تست به کتاب مهندس مقسمی مراجعه کنید عالیه.

البته باید بگم من این درسو در دانشگاه پاس نکردم و شاید نظر دوستانی که از دوران تحصیل با این درس آشنایی خوبی دارند متفاوت باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz , sybarite
ارسال: #۱۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
سلام
بنده به دکتر ابراهیم مقدم ایمیل زدم و راجع به کتابشون ازشون سوال کردم ، سوالای من این بود که توی نسخه ی اصلی چه چیزهایی حذف شده که حجم کتاب نسب به نسخه ی آزمایشی کم شده و تعداد تست ها چطور هست و کلا ایشون کتاب رو برای کنکور ارشد چطور ارزیابی میکنن.
جملات زیر دقیقا متن جواب ایشون هست گفتم بذارم شاید مفید باشه :
فکر میکنم کتاب خوبی باشد. حجم مطالب کم نشده بلکه فشرده شده ( از نظر صفحات ) که هزینه چاپ کمتر شود. کلیه تستهای ده سال اخیر در حوزه های متفاوت در آن قرار دارد.
استفاه آن را توصیه میکنم

سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط ubc.)
دوستان ، شما با فهم برخی از نوشته های این کتاب مشکل ندارید ؟
چند روزی کنجکاو شده بودم این کتاب رو بخونم ، فصل اول رو شروع کردم به خوندن ولی بعضی جاها رو نمی تونم درک کنم !!! شاید بخاطر بی دقتی در خوندن باشه یا پایه ضعیف !!!

مثلا صفحه ۳۶ PDF یا همون صفحه ۲۱- راه حل قسمت ح رو درست متوجه نمیشم ، حالا برای فهم مطلب باید به چه کتابی مراجعه کنم ؟

همت بلند دار که مردان روزگار / از همـت بلنـــد به جایــی رسیـده اند
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ubc نوشته شده توسط:  دوستان ، شما با فهم برخی از نوشته های این کتاب مشکل ندارید ؟

در صورتی که احساس می کنید با نگارش و ادبیات کتاب مشکل دارید پیشنهاد می کنم به ویس ساختمان داده دکتر ابراهیمی مقدم گوش کنید که در مانشت هم ویس و هم جزوه اش موجوده. در واقع دکتر ابراهیمی مقدم در این ویس به طور خلاصه تر این کتاب را درس می دهند. بسیار مفیده. ایشون با دیدی متفاوت این درس رو بررسی می کنند که در فهم عمقی مطالب و همینطور درک مفاهیم کتاب بسیار مفیده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz , sybarite
ارسال: #۱۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ
این لینک هم برای خرید اینترنتی :

ارسال: #۱۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوم اینکه اگه اسم نویسنده را میارید هر سه نفر را بگید یا فقط بگید انتشارات نصیر.
اینو قبول ندارم. توی تمام دنیا اسم اول را می گن

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
ارسال: #۱۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ق.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوم اینکه اگه اسم نویسنده را میارید هر سه نفر را بگید یا فقط بگید انتشارات نصیر.
اینو قبول ندارم. توی تمام دنیا اسم اول را می گن

جدا":huh:
اونوقت اسم اول بر اساس حروف الفبا ست؟

حالا تو دنیا پس چرا میگن کتابCLRS و اول اسم هر چهار نفر را میگن؟Smile

بهتره به علتها دقت کنیم. تبعیت چشم بسته خوب نیست.
من نمیخوام توضیح بیشتری بدم ولی یکی از این نویسندگان یه کتاب سیستم عامل هم داره که خیلی جامع و کامل نیست و ذهنیت ایجاد میکنه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salty_co , Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۸۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۷۴ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۵۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۰۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۲۷۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۲۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۳۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۱۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۵۱ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close