زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی مهندسی پارسه(معتقدی) یا نصیر(کریمی)؟

ارسال:

pooyaa پرسیده:

Question ریاضی مهندسی پارسه(معتقدی) یا نصیر(کریمی)؟

سلام
دوستان من هردو این کتابها رو دارم ولی بنظر شما کدوم رو بخونم؟
چون همونجور که میدونید وقت نمیشه هردو رو برای کنکور بخونیم چون دروس دیگه ام هستن-پس دنبال این هستم که کدوم برای کنکور بهتر هست و یه جورایی تضمین کننده تر از اون یکی هست.

خواهش از مدیران محترم:لطفا این تاپیک رو حذف نکنید چون مانشت رو تا جایی که زیر رو رو کردم! هیچ تاپیکی نبود که بین انتخاب بین این دو کتاب focus کرده باشهSad

باسپاس فراوان
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

miss_mx پاسخ داده:

با تحقیقاتی که من توی مانشت کردم ریاضی مهندسی کریمی بهتره و کامل. خودمم چند روز پیش خریدم و دارم می خونم. خوبه.

۰
ارسال:

pooyaa پاسخ داده:

دوستان دیگه ام لطفا نظرشونو بگن

۰
ارسال:

۵۹soldier پاسخ داده:

من برای پارسال کریمی رو خوندم و واقعا عالی بود و اگر ۸۰ درصد تسلط داشت باشید به کتابش و تست هاش رو زده باشید من ۹۵ درصد تضمین میدهم تمام تست ها ریاضی مهندسی رو میزنید

۰
ارسال:

reyhaneh64 پاسخ داده:

RE: ریاضی مهندسی پارسه(معتقدی) یا نصیر(کریمی)؟

ریاضی مهندسی دکتر معتقدیو در صورتیکه مباحث و سرفصل هارو از جزوه کلاسی ایشون دنبال کنی و مثال هارو طبق همون سرفصلا از خود کتاب. به نظرم خوبه
من از همین کتاب خوندم و راضی بودم.
البته مثالاش سخت تر از کتاب کریمی بودن.

معادلات با مشتقات جزئی و نگاشتو از کریمی بخون.
اما آنالیز فوریه و کل مباحث مختلط و انتگرالو از معتقدی.

۰
ارسال:

sata پاسخ داده:

کریمی ولی نگاشتو به جفتشون نگاه کن
معادلاتم نخوندم نظری ندارم

۰
ارسال:

red.sahba22 پاسخ داده:

Question RE: ریاضی مهندسی پارسه(معتقدی) یا نصیر(کریمی)؟

سلام
لطفا کسانی که روی ریاضی مهندسی تمرکز کامل دارند درباره ی این دو کتاب توضیح بدن. یعنی مشخص کنند که اگر کسی قرار باشه که با پایه ی ضعیف ریاضی این درس رو بخونه کدوم کتاب مفیدتره و ساده تر توضیح داده؟

چون منم هر چقدر مانشت رو گشتم بیشتر گیج شدم که از چه کتابی برای ریاضی مهندسی استفاده کنم. HuhHuhHuh

ارسال:

bestgirl پاسخ داده:

(۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)red.sahba22 نوشته شده توسط:  سلام
لطفا کسانی که روی ریاضی مهندسی تمرکز کامل دارند درباره ی این دو کتاب توضیح بدن. یعنی مشخص کنند که اگر کسی قرار باشه که با پایه ی ضعیف ریاضی این درس رو بخونه کدوم کتاب مفیدتره و ساده تر توضیح داده؟

چون منم هر چقدر مانشت رو گشتم بیشتر گیج شدم که از چه کتابی برای ریاضی مهندسی استفاده کنم. HuhHuhHuh

کریمی و دارم میخونم عالیههههههه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

alagh پاسخ داده:

من پارسه گرفتم...
چون همه میگفتن پارسه ولی الان میگن کریمی!!!
یعنی پارسه خوب نیس؟!

۰
ارسال: #۱۰

خانه سبز پاسخ داده:

بنده کلاسش را نرفتم
ولی تا انجا که اطلاع دارم و شنیدم اقای کریمی بهتر برای افراد ضعیف تدریس میکنن

۰
ارسال: #۱۱

آرمین پاسخ داده:

سلام
من تسلط ندارم رو ریاضی مهندسی...
اما یکمی از رو پارسه پارسال، خوندم...

نوع و سبک نوشتار کتاب به نظرم مناسب افراد تازه کار نیست...
واسه هر مبحثی، چند صفحه آموزش داره و بعد از اون، چند صفحه تست...
یعنی آموزش و تست موازی با هم انجام نمیشه...
که واسه درسی مثل ریاضی مهندسی، شخصا به هیچ وجه نمی پسندم...

طبق شنیده هام، کریمی واسه افراد ضعیف تر بهتره...

۰
ارسال: #۱۲

pooyaa پاسخ داده:

ای کاش افرادی که حتی یکی از این دو کتاب رو هم خوندن و چه جواب گرفتن تویه کنکور و چه جواب نگرفتن باهاش بیشتر راهنمایی کنندSad

پس فک کنم سوالم رو برای افرادی که فقط یکی از این دو کتاب رو خوندن اینجوری میپرسم:
آیا کتاب پارسه/نصیر که برای کنکور خوندید بنظر شما سوالات کنکور رو خوب پوشش داد؟یا اینکه نیاز به خوندن نصیر/پارسه نیز هست؟

دوستان اصلا منظورم نوع بیان کتاب از نظر سطح آموزش که کدوم روونتر آموزش دادن نیست(چون با توجه به نظرات خیلی از دوستان تویه تاپیکهای مختلف سایت، کتاب نصیر برای کسانی که پایه ی ضعیف تری دارند بهتره) بلکه پوشش دادن مباحث با مثالهای گوناگون و متنوع و تضمین کننده سوالات کنکور هست(فقط ازم خرده نگیرید که هیچ کتابی به صورت ۱۰۰درصد تضمین کننده سوالات کنکور نیست؛ ۹۹درصد هم تضمین کنه عالیه:-D )

و سوالم برای افرادی که هردو کتاب رو تقریبا خوندن در پست اول تاپیک نوشتمSmile

چون من فصل اعداد مختلط پارسه رو که خوندم با نحوه ی آموزشش مشکلی پیدا نکردم چون استادمون هم همینجوری درس داد-مشکلم حالا پوشش دادن مباحث با مثال های متنوع و گوناگون هست که کدوم از این لحاظ بهتره

همه کمک کنند

ارسال: #۱۳

bitbit پاسخ داده:

کتاب پارسه و نصیر سوالات تقریبا یکسانی رو بررسی کرده اند
تفاوت انها در نحو حل تست، خود درس و نگهاشون به مسئله است

جزوء کریمی تو مانشت هست بنظرم خیلی عالیه و خیلی زود راه میندازد(بهتر از کتابش)

ضمنا برای ریاضی بنظرم فقط باید پرکاری کنی و تا میتونی تست بزنی -- اگه اسرار داشته باشی از هر دو کتاب بخونی هم میشه بعد از فهمیدن درس تست ها رو از روی هر دو کتاب جلو ببری ولی من شخصا این کار رو توصیه نمیکنم سعی کن نحو فکر کردن یکی از این استادا رو یاد بگیری و تو همون قوی بشی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۱۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۷۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۶۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۵۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۸۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۴۷ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۱۷۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۸۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close