زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جواب اعتراض به درصد ها اومد...

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ق.ظ
سلام بچه ها، دیروز تو سایت سازمان سنجش بودم که دیدم به اعتراضم در مورد درصد ها پاسخ داده شد و متاسفانه گفتن که کارنامه شما درست تصحیح شده است! در حالی که من مطمئنم ده درصد از مشترک بهم کم دادن
از همه کسانی که اعتراض کردن خواهش میکنم که برن و چک کنن و اگه کسی دید که پیغامی غیر از این جمله بهش دادن بقیه رو مطلع کنه تا ماهم مطمئن بشیم که حداقل برگمون رو دوباره تصحیح کردن
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ق.ظ
به منم همینو گفتن .فکر نمیکنم اصلا بررسی کردن

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ
RE: جواب اعتراض به درصد ها اومد...
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  به منم همینو گفتن .فکر نمیکنم اصلا بررسی کردن
متاسفانه اصلا بعید نیست ازشون،امیدوارم که واقعا بررسی کرده باشن چون اگر غیر از این باشه نه من و نه هیچ کس دیگه نمیبخشه اونارو...
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ
تصور کنید بررسی کنند و ببینن شما ده درصد مشترک نه مثلا" سه درصد بیشتر آوردین.میدونید رتبه چند نفر جابجا میشه. اصلا" باید کل رتبه بندی تغییر کنه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تصور کنید بررسی کنند و ببینن شما ده درصد مشترک نه مثلا" سه درصد بیشتر آوردین.میدونید رتبه چند نفر جابجا میشه. اصلا" باید کل رتبه بندی تغییر کنه.
اصل ماجرا درست نیست، این که حق یه سری آدم خورده بشه درست نیست، نه این که بگیم "میدونید رتبه چند نفر جابجا میشه"
ما نباید تاوان اشتباهات و ندونم کاری های بقیه رو پس بدیم،فرض بر این که "کل رتبه بندی تغییر کنه ولی هر کس به حق واقعیش برسه." اگه واقعا این اتفاق بیفته ما باید ناراحت باشیم؟؟؟
درسته این اتفاق هیچوقت نمیفته ولی این ماییم که حداقل پیش خودمون باید همیشه طرف حق رو بگیریم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohei.la , shima_24
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
آقا فرداد خیلی از بچه ها با توجه به کلید نهایی که سازمان سنجش داده درصداشونو حساب کردن و بعد اعتراض کردن،ازجمله خود من
با توجه به کلید نهایی درصدهای ما رو کم زدن،بحث ما تو اعتراض هم تغییر کلید نبود.
حتی خودم حضوری هم رفتم سازمان سنجش و اعتراضمو اونجا هم ثبت کردم ولی ته دلم میدونستم که عوض نمیشه با اینحال دوست نداشتم ساکت بشینم تاحقمو بخورن،با اینکه در هر صورت مثل آب خوردن میتونن بخورن...
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
من هیچوقت نگفتم که دستی حساب میکنن،مطمئنا یه جای کارشون مشکل داره که این همه از بچه ها در مورد درصداشون اعتراض داشتن.
"خلاصه هیچ چیز بعید نیست ."
این دقیقا تنها جمله ای هست که میشه به کار برد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۷۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۵۹,۸۵۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۶۸ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close