زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری؟، مدیریت؟و یا هردو؟

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
سلام ، دوستان می خواستم بدونم برای کنکور امسال it ، از بین درس های معماری و مدیریت یکیشو انتخاب کنم و اونو بخونم ؟ ، یا اینکه با توجه به اینکه ظرفیت ها کمه ، جفتش رو بخونم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ
اگه وقت داری یا به خوندن مباحث تئوری و حفظی مثل مدیریت علاقه داری ان رو بخون،ضرر نداره شاید سوالای معماری سخت باشن نتونی بزنی؟یه ادمی مثل من حالم بهم می خوره از درسال مدیریت اصلا نمی خونمش
در ضمن مدیریت خیلی اسون تر از معماریه

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.rn
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
در تاپیک زیر در این مورد صحبت شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.rn
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ب.ظ
ضمن تشکر از خانم انرژی مثبت من یه توضیحاتی به اون تاپیک اضافه کنم. اونم این که شاید شما واقعا وقت کنید هم مدیریت بخونید و هم معماری اما سر جلسه کنکور زدن پانزده تست مدیریت و دوازده تست معماری واقعا وقت گیر هست و در صورتی که ادمی هستی که تو زدن تستها سریع نیستی (و معمولا وقت کم میاری) بهتره که همین الان انتخابت رو بکنی و یکی از این دو را انتخاب کنی. اما اگر به نظرت ادمی هستی که سرعت تست زنیت بالا هست و وقت به اندازه کافی برای مطالعه این دو درس داری میتونی هر دو را مطالعه کنی(به ندرت بشه کسی همه شرایط رو داشته باشه)
در کل باید بگم که کنکور را جوری کردند که داوطلبا فقط یه گرایش رو از قبل نشانه بگیرند و از قبل معلوم باشه کی مدیریت خونده و کی معماری.هر چند انتخاب سختیه وتوش ریسک زیاد هست ولی خوب فرق ادمهای موفق با ادمهای نا موفق دقیقا تو همین انتخابهاشون خلاصه میشه.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.rn , احسان مومنی
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
RE: معماری؟، مدیریت؟و یا هردو؟
(۲۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از خانم انرژی مثبت من یه توضیحاتی به اون تاپیک اضافه کنم. اونم این که شاید شما واقعا وقت کنید هم مدیریت بخونید و هم معماری اما سر جلسه کنکور زدن پانزده تست مدیریت و دوازده تست معماری واقعا وقت گیر هست و در صورتی که ادمی هستی که تو زدن تستها سریع نیستی (و معمولا وقت کم میاری) بهتره که همین الان انتخابت رو بکنی و یکی از این دو را انتخاب کنی. اما اگر به نظرت ادمی هستی که سرعت تست زنیت بالا هست و وقت به اندازه کافی برای مطالعه این دو درس داری میتونی هر دو را مطالعه کنی(به ندرت بشه کسی همه شرایط رو داشته باشه)
در کل باید بگم که کنکور را جوری کردند که داوطلبا فقط یه گرایش رو از قبل نشانه بگیرند و از قبل معلوم باشه کی مدیریت خونده و کی معماری.هر چند انتخاب سختیه وتوش ریسک زیاد هست ولی خوب فرق ادمهای موفق با ادمهای نا موفق دقیقا تو همین انتخابهاشون خلاصه میشه.

آخه چون سال اولمه که کنکور میدم و هنوز هیچ کنکور ازمایشی ای ندادم ، دقیقا سرعت تست زنیم رو نمیدونم...

آخه این مشاور ها واقعا آدم رو گیج میکنند ها ، هر کدو یه چیزی میگن ... ،

پس میگین که یکیش رو انتخاب کنم؟

وضعیت ظرفیت ها چه جوری شده جدیدا؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۲۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۴۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۷۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۳۲۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۴۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۱۳۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۳۰۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مدیریت فناوری اطلاعات leilast ۱۰۵ ۸۱,۳۴۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farbehar1
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۴۱ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۶۰۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close