زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین سایت ها در هر زمینه ای

ارسال: #۷۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ب.ظ
RE: بهترین سایت‌ها در هر زمینه ای
به خاطر اینه که شما با یک ربات صحبت نمی کردی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۷۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
بهترین سایت‌ها در هر زمینه ای
ربات بودنش که رباته!
آدم که این قدر خنگ نمیشه!!!
کار خاصی نمیکنه! یه بچه دبیرستانی هم میتونه رباتی با این حد هوش مصنوعی بنویسه!

من با ربات های خیلی باهوش‌تر از این چت کردم! Big Grin

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۷۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ
به نظر من سیستمش اینجوریه که آدم هایی که تو سایتش تایپ می کنن مثل من و شما به طور رندوم با هم صحبت می کنن. زود به زود هم طرف صحبت عوض می شه. نمی دونم متوجه منظورم می شین؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , banou
ارسال: #۷۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
سایت طب سنتی. مطالب خوبی داره. امیدوارم استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , bright
ارسال: #۸۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
بچه‌ها این که خیلی خنگه!!
قاط می زنه همش!!!
به من گفت فکر می کنم مست باشی!!Big Grin
منم با سارا خانم موافقم!!!
به نظر من طرف صحبت یکی نیست!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۸۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
اما من فکر نمی کنم طرف صحبت یه آدم دیگه به صورت تصادفی باشه
برای این کار چند تا سوال و یک مکالمه‌ی غیر معمول باهاش بکنید.
(جوابها را پس و پیش بدید و سوالهایی بپرسید که به عقل سازنده‌ی نرم افزار و گذاشتن جواب آماده نرسیده باشه و همچنین احتمال اینکه جواب شخص دیگر هم باشه صفر باشه.ببینید چیکار می کنه

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۸۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ
بیاین فینگلیش صحبت کنیم تا مشخص بشه !!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۸۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط fatima1537.)
من هم باهاش چت کردم بعضی جواباش چرت وپرت بود
بیچاره شاید بس که سرش شلوغه قاط زده
چه رباط معروفی شده
سایت برنامه نویس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(تا اونجا که یادمه تو این تاپیک تکراری نیست)
ارسال: #۸۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ق.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
بچه ها!
میگم بهتره اگه می خوایم در مورد این موضوع حرف بزنیم توی یه تاپیک اختصاصی این کار رو انجام بدیم! چون این تاپیک خیلی داره از مسیر اصلی خودش (بهترین سایت در هر زمینه ای) خارج میشه!
مثلاً
!

پ.ن‌: آقای فرداد هم که گیر ندن، یکی دیگه پیدا میشه که گیر بده Tongue

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۸۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ ب.ظ

اوقات شرعی همه شهرها

ساعت و تقویم رسمی هجری و میلادی
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , موج , Pakzad
ارسال: #۸۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
مجله های روز دنیا‌:

The online source of free ebooks download:

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , fatima1537
ارسال: #۸۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط موج.)
یه سایت توپ برای پیدا کردن همکلاسی های دبستان و راهنمایی
بچه‌ها سریعا این سایت رو تاکثیر کنید تا خاطرات زنده بشه

جالبه من دبستانم دو شیفت داشت یه دخترونه یه پسرونه الان توش فقط من هستم و یه دختره Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , **sara** , ف.ش , fatima1537 , Maryam-X , آرمین , alime
ارسال: #۸۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یه سایت توپ برای پیدا کردن همکلاسی های دبستان و راهنمایی
بچه‌ها سریعا این سایت رو تاکثیر کنید تا خاطرات زنده بشه

جالبه من دبستانم دو شیفت داشت یه دخترونه یه پسرونه الان توش فقط من هستم و یه دختره Smile

جالبه از مهدکودک تا دانشگاه رو میشه اضافه کرد و همکلاسی‌ها رو پیدا کنیم .Smile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۸۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط ف.ش.)
یه وبلاگ توپ در مورد آشپزی هرچند هنوز از دستورات آشپزیش استفاده نکردم ولی به نظرم نویسنده وبلاگ خیلی خوش سلیقه هستند.

این دیگه معرکه است‌ :

(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۹۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ
بهترین سایت در زمینه علم محبوب کامپیوتر که بشه مقالات و ژورنال های معتبر رو بدون دردسر ازش دانلود کرد رو معرفی کنید و لطفا هم به کلمه معتبر بودنش توجه کنید و ژورنال هم بیشتر توجه کنید . (راستش این کلمه تحریم برای ما تهدید نیست بلکه فرصته رو من نفهمیدم )چون IEEE بدلیل یکی از همین مشکلات دسترسی مون رو بهش مسدود کرده بود ولی الان نمی دونم باز شد یا نه؟؟؟

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۹۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۳۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۵۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۸۴۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۹ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۱۱۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۷۱ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۱۳۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close