زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین موسسه در برگزاری ازمون های ازمایشی

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط hiddenman.)
Exclamation بهترین موسسه در برگزاری ازمون های ازمایشی
سلام به همه دوستان
یکی از بحث هایی که الان خیلی فکر بچه ها رو مشغول کرده مسئله کنکور ازمایشی و به دنبال اون بهترین موسسه برگزار کنندس ؟؟؟؟؟؟؟
این پست رو ایجاد کردم تا بچه ها لطف کنن نظرشون رو بگن ببینیم کدوم موسسه بهتره چون در حال حاضر یکم موسسات سفارشی شدن Dodgy
من خودم موندم کدوم بهتره : مدرسان ، سنجش ، پارسه ، نصیر ، و بقیشم نمیدونم . . .
نظر شما کدومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alice
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
بهترین موسسه در برگذاری ازمون های ازمایشی
با سلام خدمت تمامی دوستان
به نظر من هیچ کدوم ازاین موسسات شناخته شده انتخاب خوبی برای آمون آزمایشی نیستند من پارسال با کلی تحقیق در آزمون یکی از این موسسات ثبت نام کردم و ۹ مرحله ازمون دادم تا زمانی که کسی خودش کنکور ندهد متوجه حرف من نمیشود من هیچ ازمونی را شبیه کنکور نمیدانم به نظر من ۹ مرحله که چیزی نیست ۹۰ مرحله هم تا قبی از کنکور ،آزمون ازمایشی شرکت کنی شرایط کنکور اصلی را تجربه نکرده ای یعنی هیچ موسسه ای نمیتواند شرایط برگزراری کنکور اصلی را فراهم کند و این یعنی فاجعه این یعنی پولت رو دور ریخته من فقط با یک آزمون ازمایشی یک هفته یا دو هفته قبل از کنکور سراسری در بهمن ماه موافقم و برای آشنا شدن با جو آزمون وگرنه آزمون هیچ موسسه ای استاندارد نیست و هیچ موسسه ای نمی تواند ادعا کند شرایط کنکور اصلی را میتواند شبیه سازی کند اکثرا سولات این آزمون ها بسیار غیر استاندارد دارای غلط بیش از حد و غیر کارشناسی و طراحان این آزمون های دانشجویان ارشد و با بانک های سوالات قدیمی و منسوخ شده میباشد به نظر من شرکت در آزمون ازمایشی تلف کردن وقت و هزینه میباشد تمامی سولات موسسات مختلف فردای برگزاری آزمون توسط بچه ها اسکن شده و قابل دانلود و دیدن سولات و ازمون توسط خود داوطلب هم میاشد .با ارزوی موفقیت همگی .
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط sahar_2000.)
والا من شخصا از آزمون ها و نظم برگزاری پارسه راضی بودم...سطح کتاباش هم عالیه..خیلی کمکم کرد...به نظرم هیچ چی پارسه نمیشه...موفق باشید...

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , Morris , fo-eng
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ
ممنون از نظر milad91 - به نظر خودم من هر چی باشه بالاخره با شرکت در این کنکور میتونینم خودمونو با برنامه ای جلو ببریم که بقیه باهاش پیش میرن و مقید میشم کمبودهامونو جبران کنیم ولی با توجه به هزینه بالایه بعضی موسسات دنبال بهترین موسسه هستم - مخصوصا تو گرایش معماری کامپیوتر کدوم موسسه سطح سوالای بهتری داره ؟؟؟؟
۱
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
من مدرسان رفتم.کتاباشم عالیه چاپ جدیدش البته.جامعه اماریش هم بالاست کتابای تخصصی معماریش هم خیلی کاملن مخصوصا وی ال اس ای
هیچ کنکور ازمایشی شبیه کنکور نیست و هیچ کنکور ازمایشی بی عیب و نقص نیست.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۱
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ ب.ظ
RE: بهترین موسسه در برگذاری ازمون های ازمایشی
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  من مدرسان رفتم.کتاباشم عالیه چاپ جدیدش البته.جامعه اماریش هم بالاست کتابای تخصصی معماریش هم خیلی کاملن مخصوصا وی ال اس ای
هیچ کنکور ازمایشی شبیه کنکور نیست و هیچ کنکور ازمایشی بی عیب و نقص نیست.

در مورد الکترونیک دیجیتالش نظری نداری ؟ اون چطوری به خوبی vlsi هست یا نه ؟ پیشنهادت چیه Huh
۱
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط shahbazi.)
الکترونیک نداره چون مباحث یکیه و وی ال یه سری مباحد بیشتر داره فقط کتاب وی ال اس ای داره هردو رو پوشش میده.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ ب.ظ
من نصیر ثبت نام کردم نمیدونم چجوریه از این جهت آزمون نوشتم که واقعا حس میکنم بهم انگیزه میده برای خوندن!
اینجوری که دیدم طراحای سوالاش خوب بودن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از لحاظ قیمت هم نسبت به بقیه مناسبتر بود

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /// راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط hiddenman.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من نصیر ثبت نام کردم نمیدونم چجوریه از این جهت آزمون نوشتم که واقعا حس میکنم بهم انگیزه میده برای خوندن!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه یکم توضیح بدی در موردش که چند مرحله چند درصدی هست و از کی شروع میشه ؟ Smile و نکته مهم اینه که چقدر هزینه دادی و ایا تخفیفی هم داره ایا ؟؟؟ Exclamation

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  الکترونیک نداره چون مباحث یکیه و وی ال یه سری مباحد بیشتر داره فقط کتاب وی ال اس ای داره هردو رو پوشش میده.

یعنی با همون یه کتاب vlsi هر دو درس رو توضیح داده - یه لینک از خلاصه کتاب داری
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ
من ۹ مرحله آزمونو با ۴۰% تخفیف ۱۸۰ تومن دادم
حداکثر تخفیفی که کسی میگیره ۴۰% درصده
آزمون ۵ مرحله ای هم میشه ۱۰۸ تومن البته این قیمتا ماله تا آخر مرداد هست شهریور ۲۵ تومن گرون میشه
تو سایتش موارد تخفیف و هزینه ها رو نوشته
بعد از هر آمون هم مثل اینکه یه دفترچه کار میدن
البته کلا نمیدونم خوب باشه یا نه نصیر

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /// راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , سجاد۶۷
ارسال: #۱۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط hiddenman.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۰ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  

البته کلا نمیدونم خوب باشه یا نه نصیر

ممنون از جوابت دوست عزیز امیدوارم نهایت استفاده رو ببری Smile

در مورد بقیه موسسه ها نظری نداره کسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ
سلام
من تجربه ی شخصی خودم رو می گم. پارسال ازمون شرکت کردم . سوالات ازمونها اکثرا از کتابای همون موسسه طراحی میشه و این ممکنه باعث بشه که خودتونو به همون کتابا محدود کنید و در غیر این صورت نتیجه ی خوبی کسب نخواهید کرد و این موجب یاس و ناامیدی ممکنه بشه و این افت دوره ی کنکور هست .
اگه مشکل فقط زمانبندی و بودجه بندی دروسه به نظرم از بودجه بندی ها استفاده کنید و برنامه بریزید اگه سرعت عمله خودتون ار خودتون ازمون بگیرید . در مورد کتاب و جزوه همه ی کتابای یک موسسه مفید نیستن وعملا خیلیاشن رو دستتون می مونه
کتابای مفیدهرموسسه رو بگیرید خیلی بهتره
در کل من دوره کارشناسی توبه کردم که دیگه ازمون ازمایشی شرکت نکنم تازه موسسات کارشناسی خیلی دقیق تر منظم تر و وااااااقعا مفیدتر هستن . ارشد با تخفیفا و حرف دوستان وسوسه شدم و بازم بیشتر از قبل پشیمون شدم
الانم وظیفه خودم دیدم اینارو بگم این موسسات فقط به فکر پر کردن جیبشون هستن وروز ثبت نام خوب ظاهر میشن بعدش الله اعلم
پس خوب فکراتونو بکنید وبهترین تصمیم رو با توجه به شرایط روحی خودتون بگیرید
موفق باشیدRolleyes

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , fatemehkh
ارسال: #۱۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
سلام
من تو یه موضوع دیگه هم گفتم که به نظرم آزمون به آدم جهت میده..و برنامه ریزی شخص منسجم میشه.
ما تحقیقات خودمون رو کردیم و با گروهی که درست کردیم رفتیم موسسه تخفیفم گرفتیم.
ما مدرسان رو انتخاب کردیم
به نظرم اگه ثبت نام نکردید ،؛خوب تحقیق کنید
موفق باشید همگی
۵
۱
ارسال: #۱۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من نصیر ثبت نام کردم نمیدونم چجوریه از این جهت آزمون نوشتم که واقعا حس میکنم بهم انگیزه میده برای خوندن!

دوست عزیز تو آزمون جامعه آماری مهمه درسته که نصیر ارزونتره ولی سرنوشت و وقته ۱ سالمون خیلی مهمتره... به نظرم تو نصیر درست سنجیده نمیشی چون ۵یا۶ تا نمایندگی بیشتر نداره وجامعه آماری پایینی داره ودر این صورت آدم نمیدونه در چه سطحی از رقباش قرار داره این نظر من بود امیدوارم موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman , mahyar0011
ارسال: #۱۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
این جا چرا اینقدر خلوته !!!!! پس بچه ها کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۴ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close