زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هشدار پارسه به داوطلبان در مورد سایت «آزمون ۲۴»

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
موسسه پارسه به داوطلبانی که از طریق سایت «آزمون ۲۴» ثبت‌نام کنند تخفیقی نمی‌دهد.

مدتی است سایتی با عنوان «آزمون ۲۴» ادعا می‌کند در صورتی که داوطلبان برای استفاده از آزمون‌های آزمایشی پارسه از طریق «سامانه ثبت‌نام آزمون‌های کارشناسی‌ارشد» این سایت ثبت‌نام کنند، ۲۰ درصد تخفیف خواهند گرفت. موسسه پارسه هیچ قردادی با سایت آزمون ۲۴ و سامانه متعلق به آن ندارد و از اهداف پشت پرده این اقدام بی‌خبر است.

داوطلبان عزیز می‌توانند برای آگاهی از لیست موسسات و نهادهایی که با موسسه آموزش عالی پارسه قرارداد دارند به بخش تخفیف‌های همین سایت مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۴۳۸۸ تماس بگیرند.

لینک :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , fatima.sr68 , The BesT , alice , سجاد۶۷ , Donna , هاتف
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
RE: هشدار پارسه به داوطلبان در مورد سایت «آزمون ۲۴»
من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون۲۴ آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!
۱
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون۲۴ آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!

پس برو خدارو شکر کن که شانس آوردی وگرنه معلوم نبود الان تکلیفت چی بود
۲
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون۲۴ آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!

آره واقعا . نازنین جان خدا باباتو خیلی دوست داشتSmile انشاالله همه باباها هر جا هستن سلامت باشن و خدا پشت وپناهشون مخصوصا اونا که شغلشون پرزحمتو سخته...................به افتخار همه باباها Heart

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۱
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  من هفته پیش میخواستم از طریق سایت آزمون۲۴ آزمون های پارسه رو ثبت نام کنم ولی برای اطمینان قبلش به پارسه ایمیل زدم و درمورد این سایت سوال کردم و خواستم اگه صحت ندارد تو سایت پارسه اطلاع رسانی کنن ولی جواب ایمیلم رو ندادن ولی مثل اینکه تو سایتش اعلام کرده...
خوب شد ثبت نام نکردم!!!

آره واقعا . نازنین جان خدا باباتو خیلی دوست داشتSmile انشاالله همه باباها هر جا هستن سلامت باشن و خدا پشت وپناهشون مخصوصا اونا که شغلشون پرزحمتو سخته...................به افتخار همه باباها Heart

البته خدا بابای فاطیمارو خیلی دوست داشت نه بابای منو
۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ
یعنی از این سایت ثبت نام نکنیم؟من میخواستم سنجش رو از اینجا ثبت نام کنم

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  یعنی از این سایت ثبت نام نکنیم؟من میخواستم سنجش رو از اینجا ثبت نام کنم
من تبلیغ این سایت رو درسایت متخصصین(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) که سایت معتبری هست دیدم، ظاهرا فقط پارسه با این سایت قرارداد نبسته
۱
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
با تشکر از استارتر تاپیک
موضوع از این قرار است که سایت آزمون ۲۴ از دوماه پیش مذاکرات خود را با موسسات مختلف کنکور برای ثبت نام گروهی داوطلبان کنکور از طریق این سامانه انجام داده است.
پس از هماهنگی های اولیه و اطلاع رسانی و قرارگیری آزمونها بر روی سایت آزمون ۲۴، هنگامی که از موسسات جهت اعتماد سازی داوطلبان قرارداد همکاری خواسته شد موسسه پارسه در کمال تاسف و در اقدامی غیرمنصفانه از ادامه همکاری سر باز زد و بلافاصله این خبر را بر روی سایت خود قرار داد. به همین دلیل بلافاصله آزمونهای پارسه از سامانه آزمون ۲۴ حذف شدند!
سایت آزمون ۲۴ تمام هماهنگی های لازم را با موسسات تسلط سنجش، ماهان، مدرسان شریف و نصیر انجام داده است و قرارداهای همکاری بر روی سایت قرار گرفته است.
همچنین نماد اعتماد الکترونیکی سامانه هم اخذ شده است تا داوطلبان با اطمینان کامل اقدام به ثبت نام نمایند.
جهت اطلاعات بیشتر علاوه بر شماره پشتیبانی می توانید با شماره موسسات فوق تماس گرفته و در صورت لزوم از کیفیت ثبت نام از طریق آزمون ۲۴ مطلع شوید.

۱
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)poorya37 نوشته شده توسط:  با تشکر از استارتر تاپیک
موضوع از این قرار است که سایت آزمون ۲۴ از دوماه پیش مذاکرات خود را با موسسات مختلف کنکور برای ثبت نام گروهی داوطلبان کنکور از طریق این سامانه انجام داده است.
پس از هماهنگی های اولیه و اطلاع رسانی و قرارگیری آزمونها بر روی سایت آزمون ۲۴، هنگامی که از موسسات جهت اعتماد سازی داوطلبان قرارداد همکاری خواسته شد موسسه پارسه در کمال تاسف و در اقدامی غیرمنصفانه از ادامه همکاری سر باز زد و بلافاصله این خبر را بر روی سایت خود قرار داد. به همین دلیل بلافاصله آزمونهای پارسه از سامانه آزمون ۲۴ حذف شدند!
سایت آزمون ۲۴ تمام هماهنگی های لازم را با موسسات تسلط سنجش، ماهان، مدرسان شریف و نصیر انجام داده است و قرارداهای همکاری بر روی سایت قرار گرفته است.
همچنین نماد اعتماد الکترونیکی سامانه هم اخذ شده است تا داوطلبان با اطمینان کامل اقدام به ثبت نام نمایند.
جهت اطلاعات بیشتر علاوه بر شماره پشتیبانی می توانید با شماره موسسات فوق تماس گرفته و در صورت لزوم از کیفیت ثبت نام از طریق آزمون ۲۴ مطلع شوید.

توی سایت زده ۲۰ درصد تخفیف ولی قیمت ازمونای سنجش رو زده ۲۱۶ تومن...این که میشه ۱۰ درصد تخفیف... من یه سایتی یافتم که گفته ۲۰ درصد تخفیف ۱۹۲ تومن ولی نمیدونم معتبره یا نه Huh

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۹۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۵۵ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۸۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۶۷ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close