زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
تشکیل گروه مانشت برای تخفیف از موسسه پارسه
این بحث را اینجا ادامه میدیم تا در اون تاپیک پارسه مشهد مشکلی پیش نیاد. نقل قولها اینجاست و اون پستهای بی ربط به مشهد را آقای امیر حذف میکنن.
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  در مورد مشهد که آقا امیر کار میکنن.
متاسفانه ما میخواستیم یه کار مفید بکنیم و کلی مشکل ایجاد شد. آقای احسان زحمت کشیده اند ولی نمیدونم چرا اینقدر حرف و حدیث در مورد این پارسه شیراز هست.

در مورد پارسه شیراز خیلی سوال شده.
من اصلا" اطلاعی از این نمایندگی پارسه شیراز ندارم و تا حالا هم با خانم اسدی یا هرکس مسئولش هست مانشت صحبتی نداشته ولی شاید بتونم بگم حدود چهل نفر مسائل مختلفی در موردش یا پرسیدن یا دوگانه بودن حرفهایی را بهش نسبت دادن. ما نه تونستیم این حرفهای مختلف را تایید کنیم نه رد کنیم. ولی تا حدودی میدونم لیست آقای احسان کامل شده.
من خودم خیلی سعی کردم یکی از مدیران را مستقلا" بفرستم دنبال این موضوع و فقط هم یه کاندید برای اینکار داشتم که ایشان نپذیرفتند. و البته ما از اول هم نمیخواستیم دخالتی داشته باشیم. الآن هم اگه اینقدر سوال نبود نمیخواستیم.
اگه تاپیک آقای احسان بسته شد واسه این بود که اولا" ایشان گفتند کارشون تمام شده و بعد هم خیلی سوالات روند افزایشی داشت از نظر تعداد. وگرنه معنای دیگری نداشته.
ما اصلا" نمیخواستیم وارد این موضوع بشیم یا دخالت یا خدشه ای بکار آقای احسان پیش بیاد . ایشان توافقی کرده اند و ما هم فقط اجازه دادیم ایشان اطلاع رسانی کنن. ما هیچ توضیحی در موردش نداریم.سوالاتتون را از خود ایشان بپرسید . قانع شدین که هیچ اگه قانع نشدین ما اطلاعی نداریم.
ما جدای از ایشان هر سوال یا کاری بکنیم از طریق تهران هست. اگه کاری کنیم اطلاع میدیم.
آقای امین که پست بالا را گذاشتن از جمله همان چهل نفری هستند که راجع به تخفیف بیشتر و موضوعات مختلف در پیام خصوصی صحبت کرده اند.
من خودم وقت ندارم پیگیر شوم ولی سعی میکنم ظرف این هفته یه نفر را بفرستم ببینم موضوع چیه . حداکثر تخفیف چقدره. و مثلا" کسانیکه گفته اند اگه تخفیف نیست بتونن پولشون را پس بگیرند و اینهمه سوالات را شاید بشه جواب داد. من از همه کسانیکه سوال کرده اند عذر میخوام که نتونستم خیلیهاش را جواب بدم. سعی میشه این هفته موضوع حل بشه و اگه خوب پیش بره اطلاع رسانی میکنیم.
باز هم تکرار میکنم ما هیچ چیزی از توافق آقای احسان شاهسون و نمایندگی شیراز نمیدانیم و مانشت هیچ دخالتی یا نفعی نداشته و دوستانی که از طریق ایشان ثبت نام کرده اند با خود ایشان تماس بگیرید.
ضمنا" مانشت یا من هیچ درصد یا پورسانتی در این داستان مورد نظرمون نیست و اگه هر تخفیفی داده بشه واسه ثبت نام کنندگان هست .

در مورد مشهد که تا حالا هیچ ابهامی نبوده و هیچ سوالی هم نشده و لطفا" با خود امیرخان صحبت کنید.

اقا فرداد بچه هایی که عضو شدن ثبت نام کردن فقط چون تاپیک بسته شد نتونستن بیان بگن ما ثبت نام کردیم و فک کنم اعتماد بعضی ها خراب شد و نیان!!
خوب چرا وقتی تخفیف گروهی میشه گرفت پول مفت داد!!
در ضمن من قصدم تبلیغ نبود دیدم بعضی هام ناراضی هستن گفتم اصرار به بودن تاپیک نداشته باشم چون من هدفم فقط تخفیف بود که خدا رو شکر بعضی ها گرفتن
ولی شاید بهتر بود بچه ها فک نکنن من تو پارسه کار میکنم این حرفا
زنگ بزنین همون پارسه شیراز قسمش بدین بگین این شاهسون رو به چشم دیدی یا نه!؟
من استهبان هستم (۳ساعت تا شیراز) و حتی حاضر نشدم یه روز درسمو بزنم برم پارسه فقط تلفنی و ایمیل این تخفیف را هماهنگ کردم
هیچ منتی نیس شما ها تو مانشت خیلی کمکم کردین مطمئنا من سعی میکنم خیلی بهتر و بیشتر جبران کنم.
اقا فرداد اینهایی هم که نمیدونم بهتون گفتن با من اشنا هستم و این چیزا فک کنم از این روند تخفیف ضرر میکردن!!
بازم میگم،حیفه میشه شرایط تخفیف گروهی فراهم بشه ولی خودمون خرابش کنیم.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
شما خودتون در آخرین پست تون گفتید :
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  دقیقا همه صحبت های شما درسته
اصلا بحث تبلیغ نبوده
و واقعا با این تعداد حداکثر تخفیف رو من سعی کردم بگیرم
تاپیک هم بسته بشه بهتره چون هم دیگه من لیست رو تحویل دادم و به اندازه کافی اطلاع رسانی شد واسه تخفیف
هر کسی هم جدید خواست بیاد به من خبر بده همین
اقا فرداد من اولش فک نمیکردم استقبالی بشه بعدش هم خودتون پست گزاشتین دیگه فک کردم لزومی نداره هماهنگ بشه ولی باز هم ممنونم.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
هنوز هم من میگم ما دخالتی نکنیم. بخصوص اینکه معلوم نیست اگر بعدا" این موضوع پیگیری شود چقدر تخفیف گرفته بشه. شما تا آخر هفته که حداکثر مهلت ثبت نام هست هر کاری برای جلب اعتماد میخواهید بکنید انجام بدین و لیست تون را تکمیل کنید.
ولی علت عدم اطمینان یکیش اینه که شما میگید همه ثبت نام کنند اگه تکمیل شد تخفیف میدن اگه نشد نمیدن. بعضی میگن اگه تکمیل نشد ما نمیخوایم ثبت نام مون ادامه پیدا کنه و میخوایم پولمون را پس بگیریم و چون میتونیم جای دیگه تخفیف بگیریم میریم اونجا.
یکیش هم اینه که مطمئن نیستند این بیشترین تخفیف باشه.

یکی دیگه اینکه افراد اگه میشه با ایمیل بشما اطلاع بدن و الزاما" اینکه اصراری باشه برای شما اسم و فامیلشون را در قالب پیامک بفرستن نباشه. میتونن در ایمیل اسم و فامیل و مثلا" شماره فیش ثبت نام یا شماره ملی یا چیزایی مثل این را بگن. اگرچه من قبلا" باین دوستان گفته ام که میتونن به پدر یا برادرشون بگن که براشون ثبت نام کنند.

ولی در هر صورت باید اعلام کنن تا گروه تکمیل بشه. اگه اعلام نکنن پارسه از خداشه که گروهشون تکمیل نشه و از همه پول کامل بگیره.

یه موارد دیگری هم هست که من مطرح نمیکنم.

بهر حال من بازم میگم ما نه میخواهیم کنکور آزمایشی بدیم و نه سودی از اینکار عاید ما میشه فقط خواستیم کمک کنیم . شما فقط اعلام کنید چند نفر تو گروه شما ثبت نام کرده اند و من هم دخالتی ندارم که گروه شما تکمیل بشه و تخفیف را بگیرید. فقط تا پنجشنبه اعلام کنید چی شد و اطمینان لازم را بهمه بدین و یه مهلتی باشه که اگه گروه تکمیل نشد اگه کسی منصرف شد واقعا" بتونه هر چقدر پول داده پس بگیره،نه اینکه مجبور باشه درصد تخفیف را هم بره پرداخت کنه.
ولی سوال و پرسش و پاسخ از پارسه را بذارید هر کسی خودش بره انجام بده و شما سوالاتی که از پارسه دارند را جواب ندین چون مثل قبل این تصور پیش میاد که شما نماینده پارسه اید و من هم از شما مبلغی گرفته ام تا اینجا ثبت نام کنید.

امیدوارم کارها انجام بشه و حداکثر تخفیف گرفته شود.
good-wishes، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با اجازه تون چون اون تاپیک "تشکیل گروه برای تخفیف از موسسات" دیگه از قالب پیشنهاد خارج شده و به پیگیری پارسه منجر شده بود بخش پیشنهادش در همان تالار پیشنهادات موند و سایر ارسالها به بخش موسسات انتقال یافت .

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
متاسفانه چند نفر ثبت نام کردن یه ۱۰ نفریم به من اس دادن و منتظرن ببینن اگه گروه تکمیل شد بیان ثبت نام کنن!!
اخه من گفتم اونایی که ۱۰۰% میدونن ثبت نام میکنن بیان! اصلا این موضوع یه اعتماد و هماهنگی زیادی میخواد از طرف بچه ها موسسات
و یه حس مسئولیت در برابر بچه هایی که ثبت نام کردن و مثلا من که گفتم میام دیگه بیام نه اینکه همه منتظر هم باشیم
من نمیدونم بخام هی اس بدم تاپیک بزنم ----> میگن چرا داره خوشو میکشه ما ثبت نام کنیم
بخام بی خیال بشم باز نمیدونم درک میکنن این هماهنگی وجود نداشته
هنوزم دیر نشده ببینیم تا اخر هفته بچه ها چیکار میکنن
اینم که من گفتم به من اس بدین و ایمیل نگفتم جون من اینترنتم ای دی اس ال قطع هست (که بخونم!!!)و به زور با اینترنت همراه اول رو گوشیم سایت رو بالا میارم !!! اینم که گفتم اسم گروه به اسم فامیل من باشه نه مانشت چون این مسئوله تو پارسه بلد نبود درس تلفظ کنه اصلا نمی دونست مانشت چیه!!
یه مشکل دیگم این بود من میخواستم این قضیه زیاد وقتمو نگیره کارا سریع پیش بره ولی برعکس شد !!
(شبیه دردُل شد!!!:ی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۱
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  امیدوارم آقای هاتف هم کمک کنند و کار انجام شود و سال اینده همچین روزی بشما و دوستاتون تبریک بگیم.
من از دست بچه ها دلخورم بخاطر همه وقت زیادی که برای این کار گذاشتم و بخاطر اینکه خودم پیش قدم شدم و مبلغ رو واریز کردم و حتی برای یکی از دوستان نزدیکم هم اینکار رو کردم که اعتمادسازی بشه و تعداد افراد لیست زیاد بشه اما اینکه بچه ها sms دادن و بعد زدن زیرش باعث دلسردی هست!
به شخصه ترجیح میدم باقی پول رو هم واریز کنم و حسابم رو از گروه جدا کنم تا بخوام باز کلی از وقت درس خوندنم رو براش بزارم و بعضی بدون ذره ای احساس مسئولیت اصلا حاضر نباشند ذره ای ریسک کنند و فقط آخر کار بیان و از منافع اش بهره ببرند!!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
آقایون من یکی از افرادی بودم که ثبت نام نکردم ولی اول اس ام اس دادم
میدونید چرا؟
چون اول پارسه شیراز دراومده به احسان عزیز گفته ۳۰درصد واسه آزمون و ۳۵درصد واسه آزمون و جزوه
بعد که دید واقعا ما هستیم دراومده گفته ۲۵ و ۳۰ درصد!!!!!!!!!

بخاطر همین من ثبت نام نکردم و اس ام اس ام که دادم رویه اون توافق اولیه بوده که احسان عزیز با پارسه کرده که بعد بیاد بزنه زیره همه چیز!!!!!!
"همین الانم اگر ۳۰درصد و ۳۵درصد رو قبول کنه من همین الان ثبت نام خواهم کرد" پس وقتی اس ام اس دادم بصورت قطع تصمیم داشتم شیراز با اون تخفیف ثبت نام کنم ولی وقتی بیاد بزنه زیر حرفش فک کنم بهترین کار تحریمه!
البته حداکثر تا فردا یا پس فردا اگر شیراز قبول نکنه میرم پارسه یه جایی دیگه ثبت نام میکنم
۳
۲
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ
RE: تشکیل گروه مانشت برای تخفیف گروهی از موسسات کنکوری
سلام دوستای خوبم

منو دوستمم از این گروهیم وهنوز ثبت نام نکردیم، میدونین چی شد؟من اول هفته زنگیدم به نمایندگی پارسه یزد، نمایندگی یزد گفت همه گروهتون بیاین اینجا ما ۵ درصد بیشتر از نمایندگی شیراز بهتون تخفیف میدیم.وقتی اومدم بگم تاپیک بسته شده بود به آقا احسان هم اس دادم ولی ایشون گفتن اکثرا شیراز ثبت نام کردن.منم دیگه نتونستم کاری بکنم.
نمایندگی یزدگفت ، کل گروهتون بیاین اینجا، بعد به نمایندگی شیراز زنگ میزنیم هرچی اونا گفتن ما ۵ درصد بیشتر تخفیف میدیم.من تلفنی باهاشون صحبت میکردم آخه من اردکانم وتا یزد ۶۰ کیلومتر راهه و هنوز نرفتم اونجا.
تقصیر خودمه زودتر باید از نمایندگی یزد می پرسیدم.
ولی من قصد بهم زدن گروهو ندارم، منم با گروه هستم اگه قراره شیراز ثبت نام کنیم منم تا آخر هفته با دوستم ثبت نام میکنیم.البته اینم بگم که نمایندگی شیراز گفت اگه تعدادتون از ۳۰ نفر بیشتر بشه بهتون بیشتر تخفیف میدیم.البته من چیزی به نمایندگی شیراز نگفتم، شاید اگه به نمایندگی شیراز بگیم که نمایندگی یزد این گفته اونا تخفیفو بالاتر ببرن.نمیدونم والا هر چی شما بگین دوستان....

این شماره نمایندگی شیرازه و متصدیشم خانم اسدی :
۰۷۱۱۶۴۷۴۷۶۴
اینم سایتشون
farsparseh.ir

اینم نمایندگی یزد:
۰۳۵۱۸۲۱۱۱۰۰ البته ۱۲ به بعد زنگ بزنین شاید قبلش نباشن.

خبر از شما دوستان

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  نمایندگی یزد گفت همه گروهتون بیاین اینجا ما ۵ درصد بیشتر از نمایندگی شیراز بهتون تخفیف میدیم
چه منفعت طلبهای بی اخلاقی!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط mgshervin.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  نمایندگی یزد گفت همه گروهتون بیاین اینجا ما ۵ درصد بیشتر از نمایندگی شیراز بهتون تخفیف میدیم

با سلام
هدف گروه گرفتن تخفیف بیشتر از ۳۰ درصد بود ولی از پارسه که زنگ زدن ۵% اب رفت گفتن ۲۵ درصد
بعدم ما که تعهد اخلاقی نسبت به موسسات یا نمایندگی هاشون نداشتیم که حتما شیراز ثبت نام کنیم اگه یزد بیشتر تخفیف میده یزد ثبت نام میکردیم
بهتر بود صبر میکردید اینقدر با عجله ثبت نام نمیکردین
بی اخلاق تر از همه موسسه پارسه است که می خواد تعهد بگیره اگه کمتر شدید بقیه پول را باید بدید و تخفیف بی تخفیف
اما خودش را متعهد نمیکنه که اگر بیشتر شدید بقیه پول را به ما برگردونه
فقط تلفنی گفت اگه بیشتر شدید شماره حساباتون را داریم پول اضافه را برگشت میدیم

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
خواهشا یک نفر بانی این کار بشود خوب وقتی می تونیم ۵۰ درصد از مدرسان تخفیف بگیریم چرا ۲۰ یا ۳۰ یا ... بگیریم همه یک جا جمع بشیم با هم ثبت نام کنیم

یک مرد پیدا بشود برای تجمیع متقاضیان برای تخفیف گروهی آزمون مدرسان

۴
۱
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  نمایندگی یزد گفت همه گروهتون بیاین اینجا ما ۵ درصد بیشتر از نمایندگی شیراز بهتون تخفیف میدیم
هاتف جان من چهارسال یزد بودم از هر چیزی که فکرشو میکنی یزدیا بدترن-از دانشگاه و اساتیدشون که بالاترین مرتبه های علمی جامعه رو دارن بگیر تا عیر دانشگاهیاشون و...
البته جسارت به دوست عزیزمون که اردکانیه نشه ها چون خودم یه هم اتاقی اردکانی داشتم خیلی بچه گلی بود ولی این یزدیا آدم نمیدونه چی بهشون بگه...
۲
۳
ارسال: #۱۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
آخرین اخبار از تخفیف گروهی موسسات پارسه و مدرسان
آخرین اخبار از تخفیف گروهی موسسات پارسه و مدرسان

من با پارسه شیراز تماس گرفتم ، تعداد نام نویسی ها بیش از ۳۰ هست از تمام شهرهای کشور هم قبول می کنند ، یک نفر هم که زنگ بزند نام نویسی می شود و هماهنگی برای ثبت نام در شهر خودش ، هر چه تعداد بیشتر بشود تخفیف هم بیشتر می شود ، فعلا هم ۲۵ درصد تخفیف می دهند برای جزوه و آزمون .

لطفا بقیه دوستان از مدرسان و گروه های تشکیل شده خبر بدهند . تعداد بیشتر = تخفیف بیشتر = سود برای همه

۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ
دوستان من هم با پارسه شیراز صحبت کردم و از صحتش مطلع شدم و مشکلی نداره تا الان لیست گروه که به اسم مانشت(شاهسون)هست ۳۱ نفر شده و گفتن که تخفیف بیشتر می شه حداکثر ۵۰% اگه به ۱۰۰ نفر برسه
من با پارسه تهران هم صحبت کردم تایید کردن
هر کی دوست داره اطمینان حاصل کنه با شماره پارسه شیراز تماس بگیره (حتی می تونید لینک سایت پارسه شیراز رو از رو سایت خود پارسه تهران باز کنید)بعدش داخلی ۱ با خانم اسدی صحبت کنید
تازه تا الان تخفیف%۲۵ داده شده چون اسمم تو لیست بود و قرار شد مبلغ سیصد شست و خورده ای هزار تومان واریز کنم
ولی فعلا واریز نمی کنم تا شاید لیست بیشتر شه
خداییش بیاین بزارین پول کمتر بدیم گرونییییییییییییییییییییی
خانم گفت یه ایمل بزن به این محتویات
۱)عکس
۲)اسکن کارت ملی
۳)اسکن ۲ فرم پر شده که از سایت پارسه شیراز می گیری
۴)کد پیگیری واریزی پول
و اینکه subject ایمیل باشه گروه شاهسون(مانشت)
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
پرواز قیمت ها
من با مدرسان تماس گرفتم گفت آزمون بدون تخفیف ۵۵۰ هزار تومان می شود ! میگم قبلا چند تا از بچه ها نوشته بودن با ۲۵۰ ، ۲۷۰ ، ۳۰۰ ثبت نام کردند ! اونا اشتباه می گفتند یا اینا قیمتارو افزایش دادند ؟ دیگه حتما باید گروه تخفیف تشکیل بدیم
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
والا دوستای من با هم حدودا ۲۵ نفر شدن و نفری ۲۲۵ هزار تومن دادن و ثبت نام کردن قبلا! تقریبا ۱ هفته پیش

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  والا دوستای من با هم حدودا ۲۵ نفر شدن و نفری ۲۲۵ هزار تومن دادن و ثبت نام کردن قبلا! تقریبا ۱ هفته پیش

خوب یک خبر هم به ما میدادید دوست عزیز ، دیگه گروه سراغ ندارید ؟
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)PSHirazi نوشته شده توسط:  من با مدرسان تماس گرفتم گفت آزمون بدون تخفیف ۵۵۰ هزار تومان می شود ! میگم قبلا چند تا از بچه ها نوشته بودن با ۲۵۰ ، ۲۷۰ ، ۳۰۰ ثبت نام کردند ! اونا اشتباه می گفتند یا اینا قیمتارو افزایش دادند ؟ دیگه حتما باید گروه تخفیف تشکیل بدیم
مدرسان که گروه نمیخواست، خودش اطلاعیه داده بود که ثبت نام با ۵۰ درصد تخفیف میکنه، باید زنگ بزنید بگید که از سایت مانشت اید! نمیدونم چرا دارم احساس میکنم شما عمدا دارید همش اسم این موسسه رو میارید که تبلیغ کنید!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۵
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۶۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۱۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۶۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close