زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نام نویسی گروهی مدرسان

ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط ندا۱.)
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام دوستان وقت همگی بخیر

هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند.

امروز تماس گرفتم و مطمین شدم که این تخفیف به تمام گروه تعلق میگیره و دانشگاه هیچ تاثیری نداره و فقط تا ۲۰ام همین ماه فرصت داریم پس هرچه زودتر ایمیلی حاوی اطلاعات مورد نیاز به آدرس گفته شده ارسال کنید و حتما به دوستانتون هم اطلاع بدید.
در ضمن هزینه آزمون ۵۵۰تمن میباشد و انشاالله با گروهی که تشکیل میدیم هزینه پرداختی نصف این مقدار میشهSmile

موفق باشید.
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi , sara_sb92 , _Underline_
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: نام نویسی گروهی مدرسان
عزیزم با این شماره تماس بگیر خانومه ناصری هماهنگیاشو انجام میده ۲۲۸۹۲۷۸۸ - ۰۲۱
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک شجاعی
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
میخواستم بدونم آیا کاربران جدا از تبلیغات درسته به نفعه موسسات تبلیغ کنند و بازار راه بندازند؟؟؟
جدا از گفتن خوبی و بدی موسسات!
۶
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط rata.)
نام نویسی گروهی مدرسان
اینم برنامه آزمونا:

فایل‌(های) پیوست شده
اطلاعیه.pdf
اندازه فایل: ۷۶/۰۲ KB
Topic.pdf
اندازه فایل: ۴۷۰/۱۸ KB
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi , ندا۱ , sara_sb92 , Mänu
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)rata نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید
با آرزوی پیروزی و موفقیت برای همگی
من با خانم ناصری هماهنگ کردم (نمایندگی مدرسان تهران) گفتند تعداد تماس گیرنده های عضو مانشت زیاده منتها پراکنده هستن و گفتن اگه یه گروه تشکیل بدید با تعداد بالا تخفیفات شاملتون میشه (مجموعه کامپیوتر و IT )
اگه مایل باشید اونایی که حاضرن به این r.raataa@yahoo.com میل بزنن لطفا اسم و رشته امتحانی که خواهان شرکت درش هستید رو ذکر کنید
ضمنا بگم که تخفیفات به صورت یکسان شامل همه اعضای گروه میشه من فقط دارم سعی میکنم همگی دوستانی که قصد شرکت در آزمون های مدرسان رو دارند یه جا جمع کنم تا گروه بزرگتری داشته باشیم که تخفیف ۵۰% شاملمون بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه سوالی براتون پیش اومد از خود خانم ناصری بپرسید(۰۲۱۲۲۸۹۲۷۸۸) حتما بگید از طریق مانشت و گروه رفیعی تماس میگیرم

پیروز و سر بلند باشید

سلام

من به مدرسان زنگ زدم بعد گفت به پیام نوریا بیشتر از ۲۵% تعلق نمیگیره!!!!!!!!!!!!! آخه این یعنی چی؟ خیلی مسخره اسAngry
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Amir V , PSHirazi
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
نام نویسی گروهی مدرسان
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)rata نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید
من با خانم ناصری هماهنگ کردم (نمایندگی مدرسان تهران) گفتند تعداد تماس گیرنده های عضو مانشت زیاده منتها پراکنده هستن و گفتن اگه یه گروه تشکیل بدید با تعداد بالا تخفیفات شاملتون میشه (مجموعه کامپیوتر و IT )
اگه مایل باشید اونایی که حاضرن به این r.raataa@yahoo.com میل بزنن لطفا اسم و رشته امتحانی که خواهان شرکت درش هستید رو ذکر کنید
ضمنا بگم که تخفیفات به صورت یکسان شامل همه اعضای گروه میشه من فقط دارم سعی میکنم همگی دوستانی که قصد شرکت در آزمون های مدرسان رو دارند یه جا جمع کنم تا گروه بزرگتری داشته باشیم که تخفیف ۵۰% شاملمون بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه سوالی براتون پیش اومد از خود خانم ناصری بپرسید(۰۲۱۲۲۸۹۲۷۸۸) حتما بگید از طریق مانشت و گروه رفیعی تماس میگیرم

پیروز و سر بلند باشید

سلام

من به مدرسان زنگ زدم بعد گفت به پیام نوریا بیشتر از ۲۵% تعلق نمیگیره!!!!!!!!!!!!! آخه این یعنی چی؟ خیلی مسخره اسAngry
عزیزم من زنگ زدم میگن بالای ۵ نفر ۲۵٪ تخفیف میدن به جای این ناراحتی بیا بگردیم ببینیم کیا میان مدرسان تعدادمونو بیشتر کنیم بیشتر تخفیف بگیریم موافقی؟
۱
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
اگر واقعا پیام نوری ها رو جزو تخفیفشون قرار ندادند،توهین بزرگی به همه دانشجوها انجام دادند.به نظر من به جای گروه برای تخفیف بیشتر،یک گروه باید برای تحریم این موسسه تشکیل بدیم.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: remove , sahar_rostami2
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط ندا۱.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  سلام

اینا یه تبلیغی گفتن ولی انگار کلی هم واسش شرط و شروط گذاشتن!!
یعنی اگر یه گروه فقط چند نفرش پیام نوری باشه به کل گروه اون میزان تخفیف بیشترو نمیدن؟!! اجحاف تا این حد آخه دیوار کوتاه تر پیام نور پیدا نکردن Confused
حرص نخور ندا جون پیر میشیBig Grin خب همینم خوبه بنظر من ۲۵% کمتر ..همممم؟؟ البته اگر بیشتر از ۱۰ نفر باشید که نه والا آدم زورش میاد!

دیگه دقیقا نمیدونم چه میکنن فقط اینو میدونم
اما واقعا مسخره اس خوبه امسال قبولیا پیام نوریا کمم نبوده ها بعدشم مگه پیام نوریا درسشون ضعیف بنظرتون کسی که تو پیام نور با این امتحانای عجیبش ریاضی مهندسی بشه ۱۸/۸چه جور دانشجوییه؟؟؟؟ خب انصاف نیست بخوان اینجوری راجع به همه تصمیم بگیرن ؛ توی هیچ دانشگاهی سطح دانشجوا مثل هم نیست......

(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  اگر واقعا پیام نوری ها رو جزو تخفیفشون قرار ندادند،توهین بزرگی به همه دانشجوها انجام دادند.به نظر من به جای گروه برای تخفیف بیشتر،یک گروه باید برای تحریم این موسسه تشکیل بدیم.

خیلی زشته اگه بخوان واقعا یه همچین کاری کنن نمیدونم چی پیش خودشون فکر کردن اصلا منم میشنم میخونمو رتبه میشم بعدش بیان التماس که بگم موسسه اونا شرکت کردم اصلا منتظر بمونید تا بیام موسستونWink مگه حالا میخوان چکار کنن واسمون.........
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , rata
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)rata نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید

پیروز و سر بلند باشید

سلام

به من چیزی در این باره نگفتن حتما میپرسم براتون
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ
سلام میشه لطف کنید بگید تا الان چند نفر عضو گروه مدرسان شدند؟

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک شجاعی
ارسال: #۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ق.ظ
سلام آخرش چی شد ؟ گروه چند نفر شدند ؟
۳
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ق.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
سلام دوستان تا الان ۶ نفر شدیم به جزء گروه ندا۱
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ق.ظ)rata نوشته شده توسط:  سلام دوستان تا الان ۶ نفر شدیم به جزء گروه ندا۱

سلام میشه اسم منم واسه گروه بنویسید ؟
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
ممنون می شم اسم منم بنویسید Heart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi
ارسال: #۱۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
نام نویسی گروهی مدرسان
این تخفیف ها فقط واسه کسانیه که تهران هستن؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۱۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۴۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۱۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۴۹۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۸۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close