زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سربازی و کنکور ارشد دو بار به این صورت میشود ؟؟؟

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط sadegh2013.)
Question سربازی و کنکور ارشد دو بار به این صورت میشود ؟؟؟
سلام به همه کارشناسان و کاربران عزیز

ببینید من الان ترم ۵ هستم و می خوام برای ارشد اقدام کنم ، روشی دارم ببنید خوبه : که به ترتیب از امسال جلو می رود ::

ترم ۵(از مهر امسال شروع می شود) --> ترم ۶ ---> ترم ۷ (ترم فارغ التحصیلی) --->یک سال وقت معافیت دارم ---> بهمن کنکور میدم --> نتایج می یاد و قبول نمیشم --> دوباره بهمن کنکور میدم --> دفترچه اعزام رو پست می کنم --> 6 ماه اول سال تا اعلام نتایج در سربازی هستم --> با قبولی در ارشد به دانشگاه می آیم و معافیت تحصیلی می خورم

نکته : بنده یک سال بعد از پیش دانشگاهی پشت کنکور کارشناسی مانده ام.

حال سوال برای این مراحل این است که :
۱ - آیا یک سال وقت معافیت با توجه به نکته بالا دارم ؟؟؟
۲- آیا واقعا می تونم دو بار با این وضعیت کنکور بدم ؟ یا به مشکلاتی می خورم که شما کارشناسان می دانید؟؟
۳- در صورت معافیت تحصیلی این چند ماهی که به خدمت رفتم چه می شود ؟؟

با تشکر فراوان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari , سجاد۶۷
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
۱-بعد از فارغ التحصیلی از هر مقطع شما یکسال فرجه تحصیلی دارید.نکته بالا به مقطع کارشناسی ربط نداره.
۲-درصورت قبول نشدن روزانه در کنکور اول و عدم اتمام فرجه یکساله میتونید دوباره کنکور بدید
۳-در سابقه شما ثبت میشه و بعد از اتمام ارشد ادامه خدمتتون رو میرید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari , sadegh2013 , سجاد۶۷
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ق.ظ
واقعا کسانی که قله مانشت رو فتح کرده کردن خیلی باتجربه و آسان جواب می دهن
با تشکر
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
سلام.
میتونید مثل کاری که من کردم انجام بدین:

این جوری سه سال می تونی کنکور بدی!!!

شما ۸ ترمه تمام کنید ترم ۷ که تمام شد در حین تحصیل برج ۱۱ کنکور ارشد رو بدین ترم آخر (ترم ۸) پروژه بردارین اگر تو اردیبهشت رتبه شما خوب بود که پروژه رو تو همون ترم تحویل میدین که تا برج ۶ حتما فارغ التحصیل بشین. اگر نه تا زمانی که میشه کشش داد (مال ما تا برج ۹ میشد اگر پروژه رو در نیم سال دوم میگرفتیم.) کشش میدین.من برج ۱۰ فارغ التحصیل شدم ۱۱ کنکور دادم (با توجه به یک سال معافی از تحصیل) سال بعدشم می تونم کنکور بدم و بعد برج اسفند برم برای سربازی(**نکته مهم** در این روش باید سعی کنید که در برج ۱۰ فارغ التحصیل بشین که سربازیتون برج ۱۲ بیفته لیسانس به بالا برج های زوج اعزام میشن)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
RE: سربازی و کنکور ارشد دو بار به این صورت میشود ؟؟؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ)kashti نوشته شده توسط:  سلام.
میتونید مثل کاری که من کردم انجام بدین:

این جوری سه سال می تونی کنکور بدی!!!

شما ۸ ترمه تمام کنید ترم ۷ که تمام شد در حین تحصیل برج ۱۱ کنکور ارشد رو بدین ترم آخر (ترم ۸) پروژه بردارین اگر تو اردیبهشت رتبه شما خوب بود که پروژه رو تو همون ترم تحویل میدین که تا برج ۶ حتما فارغ التحصیل بشین. اگر نه تا زمانی که میشه کشش داد (مال ما تا برج ۹ میشد اگر پروژه رو در نیم سال دوم میگرفتیم.) کشش میدین.من برج ۱۰ فارغ التحصیل شدم ۱۱ کنکور دادم (با توجه به یک سال معافی از تحصیل) سال بعدشم می تونم کنکور بدم و بعد برج اسفند برم برای سربازی(**نکته مهم** در این روش باید سعی کنید که در برج ۱۰ فارغ التحصیل بشین که سربازیتون برج ۱۲ بیفته لیسانس به بالا برج های زوج اعزام میشن)

چه جالب ، خیلی ممنون ولی یه نکته شما اگر برج ۱۰ فارغ التحصیل بشی که سربازیت بیوفته ۱۲ دفترچه رو کی می خوای پست کنی ؟؟؟
فکرش رو کردی عزیز ؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۳ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۸۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close