زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۸۱ علوم کامپیوتر -شبانه تبریز

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
۱۸۱ علوم کامپیوتر -شبانه تبریز
نتایج اومد و من شبانه تبریز قبول شدم. زنجان رو نیاوردم.
Sad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
رتبه ی ۱۸۱ علوم کامپیوتر -شبانه تبریز
من زنجان قبول شدم
تبریزم خوبه ایشالا موفق باشین

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ ب.ظ
رتبه ی ۱۸۱ علوم کامپیوتر -شبانه تبریز
تبریک میگم
موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۲,۱۰۴ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه تبریز saeid_masoumi_88 ۲۱ ۱۸,۵۱۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آیا رتبه ۲۹۱ نرم افزار شانس قبولی در روزانه دانشگاه تبریز دارد؟ لیلاجون ۶ ۴,۲۴۱ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۹۱۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۳۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
Smile مصاحبه دانشگاه هنراسلامی تبریز عشقم هوش مصنوعی ۱ ۲,۶۴۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: عشقم هوش مصنوعی
Wink فروش کتاب معماری کامپیوتر هادی یوسفی و هوش مصنوعی راهیان ارشد خلیلی فر در تبریز Samira110 ۰ ۲,۱۱۹ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Samira110
  مقایسه هوش مصنوعی تبریز, اصفهان, فردوسی, شیراز, خوارزمی تهران mfit994 ۲۲ ۱۸,۷۶۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Question بهترین مرکز برگزارکننده دوره های اموزشی شبکه در "تبریز" کجاست؟ azad_ahmadi ۸ ۱۱,۸۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز uzarcf ۳ ۲,۷۰۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close