زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون های آزمایشی آنلاین

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
آزمون های آزمایشی آنلاین
سلام
به نظرتون آزمون های آزمایشی اینترنتی خوب هستن شرکت کنم ؟ Huhهمزمان با آزمون های حضوری برگزار میشه

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
RE: آزمون های آزمایشی آنلاین
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون آزمون های آزمایشی اینترنتی خوب هستن شرکت کنم ؟ Huhهمزمان با آزمون های حضوری برگزار میشه

همه چیز به خود آدم بستگی داره دوست عزیز ، اگر خودت نخونی و تلاش نکنی بهترین آزمون دنیا رو هم که شرکت کنی فایده نداره ؛ الانم یک گروه هایی واسه ثبت نام توی سایت تشکیل شده که اگر به حد نصاب برسه تخفیف خیلی خوبی واسه آزمون ها می تونی بگیری بد نیست نگاهی بیندازی ، در هر صورت همه چیز به خود آدم بستگی داره نه کتاب و آزمون .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: آزمون های آزمایشی آنلاین
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)PSHirazi نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  سلام

همه چیز به خود آدم بستگی داره دوست عزیز ، اگر خودت نخونی و تلاش نکنی بهترین آزمون دنیا رو هم که شرکت کنی فایده نداره ؛ الانم یک گروه هایی واسه ثبت نام توی سایت تشکیل شده که اگر به حد نصاب برسه تخفیف خیلی خوبی واسه آزمون ها می تونی بگیری بد نیست نگاهی بیندازی ، در هر صورت همه چیز به خود آدم بستگی داره نه کتاب و آزمون .

کاملأ باهاتون موافقم آزمون و کلاس که معجزه نمیکنه بعضی ها میگن فلان آزمونو دادم کلاس رفتم ولی قبول نشدم خوب معلومه آزمون و کلاس در کنار تلاش زیاد نتیجه میده بهتر بگم مکمله تلاشمونن .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , Nazanin_kheradmand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۸۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۷۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مشخصات قفل دیجیتال آنلاین roshaa ۰ ۱,۹۱۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: roshaa
  همکاری در یک وبگاه آموزش آنلاین net work ۰ ۱,۲۷۸ ۲۲ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: net work

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close