زمان کنونی: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای شروع خیلی دیر شده؟

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط omidvar93.)
برای شروع خیلی دیر شده؟
سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی سال ۸۸ مهندسی نرم افزار از یک دانشگاه دولتی هستمBig Grin
هر سال تصمیم به خوندن گرفتم اما بخاطر ازدواج و زندگی هیچوقت نشده جدی بخونم، بعضی دروس رو چند بار تو این فاصه مرور کردم ولی اکثر دروس رو فراموش کردم
تصمیم گرفتم امسال با امید خدا با همه ی وجودم میخوام برای it 93 بخونم
به نظرتون خیل دیر شده؟Sad

میخوام یه آزمون ازمایشی هم شرکت کنم؟ کدوم موسسه الان بهتره؟
ضمنا جزوه های it90 پارسه و کلی کتاب دیگه دارم، دیگه به درد میخورن؟ یه بسته ی جدید از موسسات بگیرم؟ یا تحقیق کنم و برای هر درس کتابهای مناسب جداگانه تهیه کنم؟

وقت ندارم کل فروم رو بگردم، اگه امکان داره تاپیک های مفید رو لینکش رو برام بذاریدHeart

با تشکر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
برای شروع خیلی دیر شده؟
همه چیز به خود آدم بستگی داره دوست عزیز ، اگر خودت نخونی و تلاش نکنی بهترین آزمون و بسته دنیا رو هم که شرکت کنی و داشته باشی فایده نداره ؛ باید برنامه ریزی داشته باشی ، بخونی و تلاش کنی ، اگر یک برنامه ریزی و پشتکار خوب در پیش بگیری آنچنان هم دیر نیست ، در هر صورت همه چیز به خود آدم بستگی داره .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidvar93 , Lover Of Science , maneshty
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط Aref Safari.)
RE: برای شروع خیلی دیر شده؟
سلام. اگه انگیزه و تلاش داشته باشی اصلاً دیر نیست فقط باید جدی و مستمر بخونی ، این یه امتحان مثل بقیه امتحانات زندگی، تلاش کن نتیجه میگیری دوست منSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidvar93 , Lover Of Science
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
برای شروع خیلی دیر شده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidvar93
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
برای شروع خیلی دیر شده؟
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)omidvar93 نوشته شده توسط:  سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی سال ۸۸ مهندسی نرم افزار از یک دانشگاه دولتی هستمBig Grin
هر سال تصمیم به خوندن گرفتم اما بخاطر ازدواج و زندگی هیچوقت نشده جدی بخونم، بعضی دروس رو چند بار تو این فاصه مرور کردم ولی اکثر دروس رو فراموش کردم
تصمیم گرفتم امسال با امید خدا با همه ی وجودم میخوام برای it 93 بخونم
به نظرتون خیل دیر شده؟Sad

میخوام یه آزمون ازمایشی هم شرکت کنم؟ کدوم موسسه الان بهتره؟
ضمنا جزوه های it90 پارسه و کلی کتاب دیگه دارم، دیگه به درد میخورن؟ یه بسته ی جدید از موسسات بگیرم؟ یا تحقیق کنم و برای هر درس کتابهای مناسب جداگانه تهیه کنم؟

بهت تبریک میگم اینکه میخوای شروع کنی خیلی خوبه و اگه یه برنامه خوب داشته باشی حتمأ موفق میشی به نظر من برای آزمون های آ زمایشی جایی شرکت کن که جامعه آماری بالایی داشته باشه چون مهمترین عامل تو آزمون جامعه آماریه ودر مورد کتاب هم بهت مدرسانو پیشنهاد میدم چون برای آیتی کتابهای خوبی داره. موفق باشی
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidvar93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۷۱۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۳۸۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۵۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۵,۱۴۳ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۵۲۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۵,۱۷۲ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۴۷۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۵,۰۵۹ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۲۷۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close