زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط jahani.)
در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi , Mänu , mgshervin , guest12 , Aref Safari , sybarite , Afroz , foranyone , saeiid , explorer , lotus , zahra0_o , ali ghaemi , sara_sb92 , tinafanavari , elynn66 , ماه بانو , DrMohammad
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در چند روز گذشته چند تایی از دوستان به من پیغام خصوصی دادند در ارتباط با مبحث تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف. من دوست نداشتم خودم رو داخل این بحث کنم برای این که به من انگ تبلیغ زده نشه . ولی خوب وقتی دیدم مشکل هماهنگی وجود داره بهتر دیدم راهکاری اندیشیده بشه که همه بتونند از بیشترین تخفیف بهره مند بشوند. در کل با صحبت هایی که با نماینده مدرسان کردم قرار شد که هر کی تمایل به شرکت در ازمونهای مدرسان شریف داره به ایمیل
sharif_amoozesh@yahoo.com
ایمیل بزنه و چهار مورد نام، شماره تماس، نمایندگی که قصد ثبت نام در آن دارند (نام شهر یعنی ) + رشته ای که میخواهند ازمون دهند (ایتی ، کامپیوتر، علوم) به این ایمیل اعلام بدارند. من قول گرفتم ازشون که هر کس ایمیل بزنه مشمول تحفیف گروهی بشه. قرار بر این شد تا دو هفته اینده هر کس ایمیل زد در یک لیستی جمع آوری بشه که من اسامی این لیست را در دو هفته اینده در همین تاپیک اعلام میدارم که یه وقت کسی از قلم نیفته. فقط دقت داشته باشین که گفتند حداکثر دو هفته برای این کار زمان دارید. پس با دوستاتون هماهنگ کنید چون هر چه بیشتر بشید به نفعتون هستSmile ترجیخا گروهی ایمیل بزنید ولی اگر فردی هم بزنید مشمول تخفیف گروهی میشوید.

نکته بعدی در مورد کسانی که هنوز کمی تردید دارند من دوست ندارم تبلیغ کنم ولی خوب همان طور که گفتم قراره امسال تغییرات بسیار مثبتی در ساختار و مختوای ازمونها اتفاق بیفته. نمیتونم دقیق بگم قراره چه کارهایی انجام بشه چون ایده لو میره ولی بدونید که شما فقط یه پاسخ نامه ساده دریافت نخواهید کرد و در این پاسخ نامه اطلاعات بسیار تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفتSmile اگه خدا بخواهد مسئولیت دفترچه ایتی هم احتمالا بار دیگر با خود من خواهد بودSmile

خیلی ممنون آقای جهانی ، ممنون
۴
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ق.ظ
سلام باتشکر امکانش هست بگویید هزینه این آزمونها بدون تخفیف وبا تخفیف چقدر می شود؟

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۴
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
ممنون آقای جهانی لطف کردید

منم تماس گرفتم گفتند که این تخفیف به تمام گروه تعق میگیره و دانشگاه هیچ تاثیری ندارهSmile

فقط دوستان توجه داشته باشید که تا ۲۰ام همین ماه بیشتر فرصت نداریم پس هی امروز فردا نکنیم و در ضضمن هزینه آزمون رشته کامپیوتر ۵۵۰تمن هست که با تخفیف انشاالله نصف این مقدار میشه.....
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط mgshervin.)
دوستانی که ثبت نام کردن توی این گروه و ایمیل زدن یه پست اینجا بزارن ببینیم اعضا چند نفر شدن

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۳
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ
من هستم. اگر بشه می خوام ۲ تا کلاس هم شرکت کنم.
یه سوال:
این تخفیف شامل کلاس ها و بسته آموزشی هم میشه؟
۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
دوستان گروه تخفیف آزمون من یک پیشنهاد دارم ، به دلیل گستردگی انجمن و سردرگمی بیشتر افرادی که مایل به ثبت نام در گروه های تخفیف هستند لطفا اعضای انجمن و دوستانتان در تاپیک ها و قسمت های دیگر انجمن را برای ثبت نام در گروه دعوت کنید ، ارسال پیام هم گزینه خوبی است ، تلاش بیشتر = تعداد بیشتر = تخفیف بیشتر برای همه . با تشکر .
۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)atefenzr نوشته شده توسط:  من هستم. اگر بشه می خوام ۲ تا کلاس هم شرکت کنم.
یه سوال:
این تخفیف شامل کلاس ها و بسته آموزشی هم میشه؟

بله در صورتی که گروه به حد نصاب برسد تا ۵۰ درصد تخفیف در آزمون داده می شود ، در مورد کلاس هم در تبلیغات گفته شده ۳۰ درصد تخفیف برای کلاس های حضوری داده می شود .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ندا۱
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
Smile RE: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
تبلیغ باشه یا نباشه کمک شایانی به بخش بزرگی از کاربران و علاقه مندان شرکت در کنکور ارشد هست
ممنون از شما
من ایمیلی که فرمودید رو با مشخصات فرستادم و بنظرم بهتر هست که مشخص شود چه تعداد از افراد علاقه مند این عمل رو انجام دادند
از طرفی قصد ثبت نام برخی دروس در مدرسان را دارم از شما ابتدا راهنمایی در جهت این امر میخواستم که چه دروسی بهتر است ثبت نام کنم دوم شرایط ثبت نام کلاس های حضوری بصورت گروهی به چه صورت میباشد.(با توجه به اطلاعیه هایی که در سایت گذاشته اید)
لطفا راهنمایی فرمایید.
لازم به ذکر است که دروسی که تمایل دارم ثبت نام کنم به شرخ ذیل است:
مدار منطقی-معماری-سیستم عامل-ساختمان-طراحی الگوریتم
از سایت پرمحتوا و خوبتون هم متشکرمHeartShy
۲
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
میشه هم از طرح حکمت استفاده کرد،هم از این تخفیف؟
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
من هم ایمیل رو با مشخصات خواسته شده فرستادم
۲
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ ب.ظ
با سلام من هم ایمیل برای ثبت نام در آزمون های گروهی فرستادم البته ثبت نام نهایی من منوط به هزینه آزمون ها خواهد بود. اگر حدود ۳۰۰ تومن باشه احتمال زیاد شرکت می کنم.
۵
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)fa.mo نوشته شده توسط:  با سلام من هم ایمیل برای ثبت نام در آزمون های گروهی فرستادم البته ثبت نام نهایی من منوط به هزینه آزمون ها خواهد بود. اگر حدود ۳۰۰ تومن باشه احتمال زیاد شرکت می کنم.

مطمئنا اگر گروه به حد نصاب برسد با ۵۰ درصد تخفیف هزینه خیلی پایین تر از آن چه که گفتید می شود ، البته با همین ۵۰ درصد تخفیف هم به نظرم بازم خیلی به نفع موسسه مذکور هست .
۲
۱
ارسال: #۱۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
منم ایمیل رو فرستادم.
ولی ممکنه که منصرف بشم.
۲
۱
ارسال: #۱۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
دوستان فقط تهرانن یا منم شهرستانم می تونم جز گروه تخفیف باشم؟؟؟

تمرکزCool
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۲۶۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close