زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظر شما ممکنه؟

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
به نظر شما ممکنه؟
بچه‌ها به نظرتون ممکنه یه نفر که الان شش ماهه داره درس می خونه و خب خیلی عالی نیست خیلی هم ضعیف نیست
تو هزار نفری که میان شبستر امتحان بدن بشه جزء ۱۵ نفر اول
فک کنین حتما یه سالن بزرگ پر داوطلبه همشونم خیلی خوندن

شاید بعضی هاشون سال دومشون باشه امتحان می دن

بعضی هاشون کلاس کنکورم رفتن و حسابی تلاش کردن

یعنی راستش من وقتی کارنامه های سالای قبل را می بینم امیدوار می شم چون من هم اگه خدابخواد می تونم همون درصدا را بزنم ولی وقتی به این فک می کنم که چقدر رقیب دارم خیلی دلسرد می شم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط مورتن.)
به نظر شما ممکنه؟
بله خیلیا سیاه لشگر هستن. آزاد انقدر راحته قبول شدنش که آدم باورش نمیشه. منتها اینجانب بدون آزمون هم بگن بیا نمیرم.
بله خیلیا سیاه لشگر هستن. آزاد انقدر راحته قبول شدنش که آدم باورش نمیشه. منتها اینجانب بدون آزمون هم بگن بیا نمیرم. اینم بگم که پارسال اونایی که امتحانو بد دادن هم قبول شده بودند چه برسه شما که قرار خوب بدید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , marjan2001 , d.KH
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: به نظر شما ممکنه؟
(۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بله خیلیا سیاه لشگر هستن. آزاد انقدر راحته قبول شدنش که آدم باورش نمیشه. منتها اینجانب بدون آزمون هم بگن بیا نمیرم. اینم بگم که پارسال اونایی که امتحانو بد دادن هم قبول شده بودند چه برسه شما که قرار خوب بدید.

به شدت موافقم
دولتی هم سیاه لشکر زیاد داره از بین اون همه آدم ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ نفر هستن که واقعا دارن باهم رقابت میکنن
آزاد که هیچی یکم خونده باشی قبولی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , مورتن
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ب.ظ
راست می گین بچه ها؟

فک کنم ظرفیتا از ۱۵ تا بیشتره نه؟

کسی آمار دقیقی از شرکت کننده‌ها و ظرفیتا نداره؟

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ
تمام ظرفیتهای پارسال
آزاد و دولتی

فایل‌(های) پیوست شده
ظرفیت.docx
اندازه فایل: ۳۴/۹ KB

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , mosenabdoli , Mahtab_m
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ب.ظ
به نظر شما ممکنه؟
چندین نفر که حتی از حد نصاب نمره قبولی کمتر شده بودند هم فراخوان دادند که برای ترم بهمن بیان. اصلا زنگ زدند خونشون که بیاین. نمیدونی چه قشقرقی شده بود بین اونایی که رتبه بالا قبول شده بودند با اونایی که تک ماده ای رفته بودند. Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط marjan2001.)
[تصویر:  21721_1_1379098501.jpg]

آقای موج دقت کنید رتبه آخرین فرد قبول ۲۵ پس ظرفیتا از ۱۵ بیشتره

۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
به نظر شما ممکنه؟
تو یه سایتی دیدم تراز شبستر از همه جا پایینتر بود حتی ۵۸۰۰
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ ب.ظ
این لینک را هم ببینید:

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  آقای موج دقت کنید رتبه آخرین فرد قبول ۲۵ پس ظرفیتا از ۱۵ بیشتره

من این ظرفیتا رو از اکسین (احتمال زیاد) یا شایدم نصیر گرفتم
وبه نظر من که درسته لااقل در مورد سراسری که اطلاع بیشتری دارم درسته
بعد نوشته آخرین رتبه قبولی این که به نظر من مانعی نداره که از ظرفیت بیشتر باشه ممکنه باقی افراد چیز دیگه ای رو انتخاب کرده باشن

ولی در کل من روی آزاد فکر هم نکردم چه برسه بخام در موردش اطلاعات جمع آوری کنم
صرفا به درخواست شما گذاشتم اون رو که شاید به کارتون بیاد

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  آقای موج دقت کنید رتبه آخرین فرد قبول ۲۵ پس ظرفیتا از ۱۵ بیشتره

من این ظرفیتا رو از اکسین (احتمال زیاد) یا شایدم نصیر گرفتم
وبه نظر من که درسته لااقل در مورد سراسری که اطلاع بیشتری دارم درسته
بعد نوشته آخرین رتبه قبولی این که به نظر من مانعی نداره که از ظرفیت بیشتر باشه ممکنه باقی افراد چیز دیگه ای رو انتخاب کرده باشن

ولی در کل من روی آزاد فکر هم نکردم چه برسه بخام در موردش اطلاعات جمع آوری کنم
صرفا به درخواست شما گذاشتم اون رو که شاید به کارتون بیاد

به هر حال ممنون لطف کردین

خوشبحال شما که اصلا به آزاد فکر هم نکردین

ولی من دارم رو این موضوع هنوز هم تحقیق می کنم که آیا ظرفیتاواقعا ۱۵ تاست؟

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط marjan2001.)
به نظر شما ممکنه؟
سلام اینرا یه دانشجوی شبستر تو یه انجمن واسم نوشته بود:

سلام دوست عزیز
دانشگاه آزاد شبستر واسه رشته نرم افزار ارشد با توجه به تکمیل ظرفیت حدود ۳۰ نفر دانشجو ثبت نام می کنه که اولویت با دانشجوهای خودش هست (مثل همه دانشگاه ها)
همون طور که میدونی دکتر پارسا اونجا استاد هستش و استاد های دیگه ش هم واقعا عالی هستن
نسبت به سایر دانشگاه آزاد این دانشگاه خیلی سخت میشه قبول شد
موفق باشی

نمی دونم کی به من گفت شبستر را بزن کاش ملایر را زده بودم

گفتن ترازش پایینه بزن قبول می شی

فک کنم ملایر بهتر بود نه؟

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
به نظر شما ممکنه؟
زنگ زدم دانشگاه شبستر مسئولش گفت آزمون نرم افزار جمعه ۲۳ اردیبهشته بعدشم گفت که تا ۳۵ نفر هم می گیرن و ۹۰۰ نفر شرکت می کنن

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ
به نظر شما ممکنه؟
مرجان عزیز نیومده به مانشت معتاد شدی ها!!!!!!!
خب الان دیگه کار از کار گذشته (برای انتخاب شهر)‌، بشین مرور کن .
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
به نظر شما ممکنه؟
سلام ROZA خانم نبودین ببینم شما کجا را انتخاب کردین ظرفیتش چقدره ؟
تازه من ملایرم زنگ زدم اونجا هم گفت ۳۰ تا ۳۵ نفر می گیریم یه ۱۰۰۰ نفر هم شرکت کننده داره ولی من می گم ملایر فک کنم شانس قبولیش بیشتره چون شبستر اینجور که می گن واسه خودش دانشگاه مهمیه حتما اونایی هم که اونجا را انتخاب می کنن خیلی زرنگن تازه دانشجوهای خودش هم که اونجا براشون سهمیه داره سطح علمی شون بالاست فک کنم ملایر بهتر باشه

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۲۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۰۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۱۴۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۲۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۴۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۱۱۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۳۵ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۹۴۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close